Xiaomi Mi Band 5 تاریخ راه اندازی شده است نشان داد

Xiaomi Mi Band یک wildly محبوب و بسیار مقرون به صرفه ردیاب تناسب اندام با پایه برخی از ویژگی های ساعت هوشمند م

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
Xiaomi Mi Band یک wildly محبوب و بسیار مقرون به صرفه ردیاب تناسب اندام با پایه برخی از ویژگی های ساعت هوشمند مانند گوشی های هوشمند اعلان ها و ویجت آب و هوا. من حتی با آن شروع در ما های اخیر لیست بهترین تناسب اندام و ردیابی خواب باند با توجه به آن بی نظیر ارزش صفحه نمایش رنگی و جامد عمر باتری.

چه جدید در Mi Band 5

Mi Band آخرین تکرار است که در حال حاضر برای فروش Mi Band 4 منتشر شد در سال گذشته در ژوئن 11, و از آن پس ما شاهد انواع نشت در چه می آید بعدی.

ما در حال حاضر انتظار آینده Mi Band 5 به الکسا پشتیبانی از راه دور شاتر دوربین عملکرد و تصاویر به بیرون درز شده نشان داده است که آن را در نهایت تبدیل به یک راحت تر روش شارژ. صفحه نمایش نیز به بزرگتر که در آن بر روی Mi 4 گروه ما تا به حال یک 0.95 اینچ AMOLED صفحه نمایش Mi Band 5 انتظار می رود که برای افزایش آن به 1.2 اینچ است.

همراه با آن به بیرون درز تصاویر فعالیت های در حال نمایش گسترده ای افزایش در این گروه گزینه های ردیابی را در حال حاضر شامل دوچرخه سواری داخل سالن یوگا بیضی jumprope, وزنه برداری, و بیشتر.


تاریخ انتشار در چین و در سراسر جهان

در یک پست در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo, Xiaomi نشان داد که Mi Band 5 منتشر خواهد شد در ژوئن 11 در چین است که دقیقا همان تاریخ 4 منتشر شد و انتظار می رود که این دوباره قیمت در حدود $30.

در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار در دیگر مناطق هنوز نسخه آن در سراسر جهان است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به در دسترس در آمازون و خرده فروشان در مناطق خاص پس از مدت کوتاهی.


به غیر از صفحه نمایش بزرگتر و الکسا حمایت از آن است نسبتا کوچک ارتقا دهید. برخی از ویژگی های جدید مانند افزایش لیست فعالیت های از راه دور شاتر دوربین به احتمال زیاد ممکن است برای اضافه کردن به Mi Band 4 با یک به روز رسانی هر چند بعید است برای Xiaomi به انجام این کار است.

بدون در نظر گرفتن هر دو Mi Band 4 و آینده Mi Band 5 به احتمال زیاد برای کمک به Xiaomi ادامه موفقیت آن در wearables بازار است.

خرید Xiaomi Mi Band 4 در آمازونtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن