این گوشی ال V35 ال جی است آشکار معامله در کمتر از $300

این هیچ راز است که صنعت تلفن همراه نوآوری تا حد زیادی راکد گذشته نیمی از یک دهه یا بیشتر اما از چیز خوب در مو

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
این هیچ راز است که صنعت تلفن همراه نوآوری تا حد زیادی راکد گذشته نیمی از یک دهه یا بیشتر اما از چیز خوب در مورد این است که چگونه شما می توانید اغلب فروش گوشی های هوشمند بالا پایان در قیمت های استثنایی و بدون احساس مثل شما در حال ساخت به عنوان بزرگ سازش به عنوان تخفیف عظیم نشان می دهد.
اما در حالی که LG V60 ال جی به طور معمول هزینه $950 در ورایزون و قفل کهکشان S20 5G شروع می شود در 1 ، 000 دلار یا بیشتر 4G LTE-تنها V35 ال جی در حال حاضر می رود برای عنوان کمی به عنوان $279.99. ما در حال صحبت کردن در مورد یک نام تجاری جدید را کلیک کنید نوع حمایت با 1 سال ما گارانتی در اینجا ذهن شما و ما کاملا مطمئن شوید که شما هنوز هم می توانید رایگان دریافت کنید دوم سال پوشش با ثبت نام در LG وب سایت بیش از حد.

از لحاظ فنی چه, B&H Photo Video فروش است در اینجا در عظیم $620 تخفیف به اصطلاح نخست منحصر به فرد نسخه از V35 ال جی اما اخم نیست که شما واقعا نیاز به یک آمازون نخست عضویت برای خرید این الکسا-گوشی را فعال کنید در ازای دوام 280 دلار است.

در علاوه بر این به دست-رایگان الکسا صدای کمک این بزرگ مرد بیشتر از یک سطح مناسب و معقول از سرعت پردازش برای رفتن آن به لطف یک گل میمون 845 SoC به عنوان به خوبی به عنوان یک P-OLED با یک درجه رزولوشن 2880 x 1440 پیکسل و واقعی هیچ درجه یک و دو بسیار قادر 16MP عقب اکشن سریع شارژ باتری و قوی ساخت و ساز ساخته شده است به مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و همچنین گاه به گاه قطره و شوک است.

همه در همه, این است که قطعا بسیار بهتر گوشی از امثال Moto G قدرت و یا LG Stylo 6 که برخی از بهترین "مدرن" اواسط رنجرز در دسترس برای کمتر از $300.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب