بالا 10 Netflix بکشد نشان می دهد هر کس شراب خواری-تماشای در حال حاضر

 • یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در این هفته است که مرده به مننشان می دهد حدود دو عزادار زنانی که تبدیل به دوستان که عرضه فصل دوم آن در streamer در اوایل این ماه.
 • گرد کردن لیست از چه چیز دیگری گرم است در حال حاضر آشنا و مورد علاقه های شما است که طیف وسیعی از پول دزدی به Ozark, Breaking Badو غریبه همه چیز.
 • این هفته لیست داغترین نشان می دهد تلویزیون در Netflix بکشد می آید مثل همیشه از این تیم در Reelgood.

بر روی کاغذ شما می توانید استدلال می کنند که دانشجوی سال دوم فصل مرده برای من که عرضه در Netflix بکشد در اوایل این ماه نیست و صدا بیش از حد مانند نوع ضربه سری, شما می خواهم انتظار نا امید و دچار آسیب های روانی که رفتن هم بزنید دیوانه در صفحه اصلی می خواهم به شراب خواری در وقت آزاد خود را در طول یک ماه-long جهانی همه گیر. شما اشتباه باشد هر چند دلیل نه تنها مرده به من فصل 2 — کدام ستاره Linda Cardellini و Christina Applegate — یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر با توجه به رتبه بندی هفتگی در حال پیگیری. محبوبیت آن نیز نشان دهنده دو حقایق مهم در مورد Netflix بکشد خود را.

که یکی از آنها این است که در صورتی که شما نیاز به هر گونه یادآوری این پرچم در حال اهتزاز است استادانه در توانایی خود را برای ایجاد دوام تلویزیون جدید فرانچایز از ابتدا این که آیا آن یک docu-سری مانند ببر پادشاهیک شخص واقعیت نشان می دهد مانند بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهو یا buzzy درام است که درخواست تجدید نظر جهانی مانند پول دزدی. نکته دوم این است که آن را همچنان درست است که به خصوص در طول زمان از coronavirus مردم از جان گذشته برای داستان سرایی از رسانه های سرگرمی آنها حمایت خود را با اشتراک دلار است. آیا کسانی که داستان را مسخره مرکزی شخصیت های مانند تفنگ-toting عجیب و غریب حیوانات, نمایش دهنده درگیر در یک قتل-برای-استخدام طرح یا دو زن که اوراق قرضه در طول درمان در حالی که هر یک عزادار است.

ما دنبال این هفته در چه گرم در Netflix بکشد در حال حاضر می آید به مانند همیشه از این تیم در Reelgood این جریان موتور جستجو خدمات که به طور منظم سهام با BGR خلاصه داده ها از آنچه در آن بیش از 4 میلیون ماهانه اعضای در حال تماشای سراسر عمده جریان سیستم عامل از هفته به هفته. در بالای لیست این هفته است که به ما اشاره کرد که فصل دوم از مرده به مناز برنده جایزه امی خالق لیز فلدمن (با بقیه این هفته بالا 10 در بر داشت در پایین این پست).

در فصل 2 نشان می دهد با توجه به Netflix بکشد خلاصه “جن (Christina Applegate) جودی (Linda Cardellini) و دروغ که اغوش گرفتن آنها هستند. چیدن تا پس از آن خونین, حیاط خلوت, نشان می دهد, سرکش جفت یک بار دیگر در تلاش برای نگه داشتن اسرار خود را به خاک سپرده شد. با تعجب بازدید کننده جدید در شهر و کارآگاه پرز (دیانا ماریا ریوا) داغ در پاشنه خود را تنها و جودی اقدامات جدی برای حفاظت از خود و عزیزان خود و هر یک از دیگر بدون توجه به هزینه.”

برای بخشی از من, در ضمن من کار راه من در حال حاضر از طریق فصل دوم Ricky Gervais’ پس از زندگییکی از پربیننده ترین سریال در حال حاضر در Netflix بکشد. فصل جدید وارد بازار گردید در پایان مارس و نشان می دهد که به شرح زیر مرد زن مرده و شهر های کوچک روزنامه نگار که در تلاش برای حرکت از مرگ همسر خود را در حالی که همچنین ریختن تلخی خود را در روند آمد با تن از قلب آن را فوق العاده سریع و شراب خواری را برای قرنطینه باید شراب خواری لیست. هنگامی که شما به پایان رسید مرده به منالبته.

در اینجا کامل بالا 10 لیست این هفته:

 1. مرده به من
 2. هالیوود
 3. به شب
 4. پول دزدی
 5. پس از زندگی
 6. آخرین پادشاهی
 7. اوزارک
 8. Breaking Bad
 9. عشق 101
 10. غریبه همه چیز

Linda Cardellini و Christina Applegate در Netflix بکشد “مرده به من” منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im