OnePlus جوانه ها برای خرید در دسترس در ایالات متحده, اما گرفتن وجود دارد

ما می دانیم که موفق ترین عناوین این روز باید با مراجعه به OnePlus Nord اما در اینجا چیزی است که مربوط OnePlus

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
ما می دانیم که موفق ترین عناوین این روز باید با مراجعه به OnePlus Nord اما در اینجا چیزی است که مربوط OnePlus طرفداران ممکن است لذت بردن از فقط به عنوان زیاد است. وان پلاس جوانه در حال حاضر برای خرید در دسترس در ایالات متحده اگر چه این شرکت چینی است که محدود کردن گزینه های رنگ تنها به یک: سفید.این OnePlus جوانه هزینه فقط $79 و نگاه بسیار شبیه به اپل AirPods. قبل از همه شما دیوانه در مورد وان پلاس جوانه در اینجا مسئله اصلی است که شما ممکن است روبرو می شوند و شما نمی توانید به روز رسانی این مگر اینکه شما دارای یک گوشی های هوشمند OnePlus.

که گفت:, شما می توانید از شخص دیگری OnePlus تلفن خود را به روز رسانی خود OnePlus جوانه در هر زمان وجود دارد یک به روز رسانی جدید اما ما فکر می کنیم که هر کس باید بدانید که قبل از خرید آنها. تا آنجا که به کیفیت گوشی خود را حدس می زنم فقط به عنوان خوب به عنوان ما اما در تنها $80 هیچ کس انتظار, حق بیمه, کیفیت, راست?

در هر صورت اگر هر یک از شما برنامه ریزی برای جفت OnePlus Nord با این جوانه گوشی هنوز در انبار است اما تنها در سفید. خاکستری نسخه از وان پلاس جوانه خواهد رسید در آمریکا از اواسط ماه اوت به طوری نگه دارید که در ذهن اگر شما به خصوص علاقه از مدل سفید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب