چرخش سنگ از مریخ هستند مسحور

ناسا نشان می دهد یک منطقه از مریخ که باد جاروب دور سطح گرد و غبار و شن و ماسه به فاش کردن پیچیده لایه های از س

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 خرداد 1399
  • ناسا نشان می دهد یک منطقه از مریخ که باد جاروب دور سطح گرد و غبار و شن و ماسه به فاش کردن پیچیده لایه های از سنگ پنهان شده در زیر.
  • این سنگ لایه های ایجاد شده توسط رسوب است که به تدریج ساخته شده و سپس سخت در طی میلیون ها سال.
  • چرا که از مریخ عادت لگد زدن تا گرد و غبار و ارسال آن از هوا به صورت بی شماری مایل مناطق مانند این می تواند تبدیل به کفن در گرد و غبار بارها و بارها.

بسیاری از تصاویر ما دیدن مریخ به تصویر کشیدن آن به عنوان یک گرد و خاکی خشک و اغلب جنبه. درست است که وجود دارد بزرگ امتداد سیاره ای که تحت پوشش نارنجی گرد و غبار و شن و ماسه با بسیار کمی در راه از نشانه اما به فرض که همه مریخ ارائه کرده است انجام می شود و این زیانی بزرگ. این سیاره در واقع فوق العاده پیچیده از ویژگی های غنی جهان با مقدار زیادی برای دیدن.

در یک پست جدید در وبلاگ ناسا انتخاب کرده است به برجسته یک منطقه خاص از مریخ که دارای یک فراوانی از شخصیت. این یک تکه از مریخ املاک و مستغلات واقع در هولدن دهانه که باد جاروب دور خیلی از سطح گرد و غبار و نشان داد که فوق العاده پیچیده لایه های از سنگ در زیر.

"خیلی از مریخ است پوشش داده شده با شن و ماسه و گرد و غبار است اما در برخی از مکان های پشته رسوبی لایه های قابل مشاهده هستند" ناسا توضیح می دهد. "در این اثر نفیس لایه بندی نازل شده است در حال ظهور از شن و ماسه در جنوب هولدن دهانه. توالی مانند این ارائه یک پنجره به مریخ پیچیده زمین شناسی."

بیش از میلیاردها سال خوب لایه از مواد پوشش داده شده روی سطح مریخ و پس از آن سخت. محققان می دانید که مریخ یک بار تا به حال مقدار زیادی آب بیشتر از آن امروز با گسترده رودخانه ها و دریاچه های بزرگ. به رودخانه ها سرازیر شد و آنها به تدریج انجام شده سطح مواد همراه با آنها. آن را به آرامی ساخته شده است و به لطف ترکیبی از فشار و زمان آن را به حالت جامد در میآید.

آنچه ما در اینجا می بینیم که در نتیجه آن دسته از فرآیندهای طبیعی است. باد و گرد و غبار و احتمالا حتی آب حک شده اند دور در ضخامت پشته از سنگ های رسوبی و پیشنهاد ما روشن نگاه بسیاری از لایه های تشکیل پوسته مریخ امروز. این منطقه به نظر می رسد خیلی باحال و آن را حتی از علاقه به دانشمندان ناسا.

"هولدن دهانه یک بار نامزد منطقه فرود برای کنجکاوی مریخ, آزمایشگاه علمی و هنوز هم جذاب انتخاب امروز" ناسا می گوید.

به عنوان شسته و رفته آن را به عنوان سطح مریخ همیشه در حال تغییر است و این بدان معنی است که آن را نمی خواهد طولانی برای, این تکه از مریخ آب نبات چشم یک بار دیگر ناپدید می شوند در زیر لایه ای از گرد و غبار و باقی مانده انجام شده همراه با باد. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک سیاره با گرد و غبار بسیار بزرگ آنها می تواند بلع جهان در کل شما هرگز نمی دانید چه ممکن است ناپدید می شوند و یا ظهور در سطح.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن