این PS5 راه اندازی صف را شامل نمی شود "افق ممنوع غرب"

افق ممنوعه غرب در حال حاضر برای هدف 2021 تاریخ انتشار, که بدان معنی است که نمی توان آن را آماده برای راه انداز

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • افق ممنوعه غرب در حال حاضر برای هدف 2021 تاریخ انتشار, که بدان معنی است که نمی توان آن را آماده برای راه اندازی PS5 در این فصل تعطیلات.
  • افق ممنوع غرب باید یک نقشه بزرگتر از افق صفر سحرو همچنین اجازه خواهد داد که Aloy به شنا در زیر سطح دریاچه ها و رودخانه ها برای اولین بار.
  • با PS5 را SSD "وجود خواهد داشت و عملا هیچ بارگذاری صفحه نمایش" در غرب ممنوع.

سونی نشان داد 28 بازی در حال آمدن برای پلی استیشن 5 در اخیر آن, آینده, بازی, رویداد, اما تنها تعداد کمی از این بازی در واقع نسخه ویندوز. مارول مرد عنکبوتی: مایلز مورالس در حال آمدن است در این فصل تعطیلات و هیتمن 3 رول خواهد شد در ماه ژانویه, اما ما ممکن است انتظار یک سال یا بیشتر برای بسیاری از عناوین دیگر است.

بازی من بیشتر مضطرب برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد افق ممنوع غرباست که عاقبت به بازی های مورد علاقه من از 2017. توسعه دهنده Guerrilla Games را شامل نمی شود هر گونه انتشار اطلاعات در آشکار تریلر, اما برخی از شایعات شناور در اطراف در اینترنت قبل از این رویداد تا به حال پیشنهاد شده است که Horizon 2 ممکن است آماده برای راه اندازی PS5. متاسفانه Guerrilla Games تایید کرد روز چهارشنبه که ممنوع غرب نمی خواهد راه اندازی در سال 2020 است.

"ما کار کرده اند بسیار سخت به منظور ایجاد ارزش عاقبت یکی که امیدوارم تجدید نظر به همه طرفداران اما همچنین تازه واردان به حق رای دادن و ما با هدف انتشار این بازی در سال آینده در سال 2021" گفت: بازی مدیر Mathijs de Jonge در یک فیلم جدید در مورد افق ممنوعه غرب در روز چهارشنبه.

من نمی خواهم برای قرار دادن کلمات در de Jonge دهان, اما اگر چریکی است که "هدف" به انتشار ممنوعه غرب در سال 2021 آن را برای تلفن های موبایل مانند بهترین سناریو این است که این بازی بیرون می آید و در نیمی از سال آینده. اگر آن را در هر نقطه نزدیک به اندازه سلف خود در چهار سال فاصله بین دو بازی خواهد بود به طور کامل قابل فهم است, به ویژه هنگامی که حسابداری برای تمام فن آوری های جدید که PS5 به ارمغان می آورد به جدول.

با توجه به de Jonge استودیو هدف این است که "یک دنیا که بسیار زیبا است که شما فقط می خواهید به وجود دارد" و قدرت PS5 به شما اجازه چریکی را در جهان مربوط به اینده از افق "حتی دقیق تر و پر جنب و جوش تر و گویا تر." او همچنین می گوید که با درایو حالت جامد از PS5, "وجود خواهد داشت و عملا هیچ بارگذاری صفحه نمایش." اگر شما می خواهید به سفر در سراسر نقشه را با فشار یک دکمه آن خواهد بود تقریبا آنی است.

نقشه از غرب ممنوع خواهد بود "کمی بزرگتر از صفر سحرو شما همچنین قادر خواهید بود به شیرجه رفتن در زیر سطح دریاچه ها و رودخانه ها که شما نمی تواند انجام دهد در صفر سحر. Aloy خواهد بود تا در برابر "ده ها تن از ماشین آلات جدید" نیز که او را مجبور به اسکن به منظور یاد بگیرند که چگونه به طور موثر به اعزام آنها. به علاوه Aloy را ملاقات قبایل جدید — هر دو مسالمت آمیز و خصمانه — به عنوان او به بررسی سواحل غرب ایالات متحده در آینده دور است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب