بعدی AirPods شرکتی می تواند وان پلاس-مارک و راه اندازی در ماه جولای

درست گوشی بی سیم بسیار محبوب در حال حاضر. اکثریت قریب به اتفاق شبیه AirPods و در حالی که برخی از شرکت ها را انتخاب کرده اند بیشتر طرح های منحصر به فرد OnePlus به نظر می رسد بازی آن امن است.

OnePlus واقعی گوشی بی سیم می آیند

اطلاعات جدید پس از رسیدن حسن نیت ارائه میدهد از فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه Max J. نشان می دهد اولین OnePlus واقعی گوشی بی سیم را نگاه کنید تقریبا دقیقا مانند AirPods. جزئیات در سوال آمده از ظاهر قابل اعتماد و در عین حال منبع جدید انجام همه چیز را با کمی نمک.وجود دارد هیچ کلمه ای در ویژگی های است که وان پلاس برنامه ریزی شده در حال حاضر و یا چه مقدار محصول هزینه خواهد شد اما امیدوارم این شرکت سعی خواهد کرد به یک تا رقابت با ارائه برخی از نوع فعال لغو سر و صدا.

متناوبا, آن می تواند جست و خیز در برخی از خیال باف ویژگی ها و ارائه های بی سیم گوشی به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت به طور منظم AirPods.

اعلام رسمی خواهد شد و بنا به گزارش ها در ماه ژوئیه اگر چه یک تاریخ خاص است و در عین حال ارائه می شود. وان پلاس است که انتظار می رود تا پرده از اواسط محدوده OnePlus Z در ماه جولای بیش از حد, که بدان معنی است که این دو محصول می تواند در معرفی به طور همزمان.

دومی برای کسانی از شما که آگاه نیست باید ترکیب پیکسل 765 و 5G اتصال. همچنین انتظار می رود یک سه گانه-سیستم دوربین و یک پانچ-سوراخ صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im