"کابوی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن' موسس می گوید نیومکزیکو ساکنان را به پوشیدن ماسک صورت

همه در این نقطه است که به احتمال زیاد آگاه مشترک coronavirus دستورالعمل شما باید به دنبال در حال حاضر زمانی که

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • همه در این نقطه است که به احتمال زیاد آگاه مشترک coronavirus دستورالعمل شما باید به دنبال در حال حاضر زمانی که شما در مکان های عمومی مانند پوشیدن یک ماسک صورت در فروشگاه ها و در هواپیما.
  • ماسک صورت یکی از چند ابزار است که محدود کردن گسترش این بیماری همراه با اجتماعی فاصله.
  • هنوز هم چهره ماسک مخالفان سرسخت مانند یک سیاستمدار محلی در نیومکزیکو که فیلم برداری یک فیلم ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک های صورت — و اصرار داشت که در صورت ماسک در واقع بد برای شما.

آیا هر یک از شما وجود دارد هنوز هم تعجب که چرا coronavirus همه گیر است که به عنوان بد آن را به عنوان و به طول انجامید تا زمانی که آن را در آمریکا و در حالی که بسیاری از نقاط جهان به نظر می رسد که بدست خود نسخه ای از آن را تحت کنترل ؟ روز پنجشنبه ایالات متحده پیشی گرفته و 4 میلیون تایید coronavirus موارد بر اساس آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. در اوایل این هفته حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اذعان کرد آنچه که واضح است به هر کس دیگری در حالی که برای در حال حاضر: همه گیر "احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود. من نمی خواهم گفت که اما که راه آن است."

در اینجا یکی از دلایل همه گیر است هنوز هم بدتر و به شدت ، شما می توانید گچ حداقل برخی از آن تا به یک از موازین اساسی رفتارهای مردم می توانند عمل مانند پوشیدن ماسک. دستورالعمل از بدن مانند CDC در اطراف صورت ماسک موجب بهت و حیرت در میان غلط مردم در سراسر کشور مانند anti-چهره maskers در فلوریدا که رفت ویروسی برای فریاد در مقامات دولت محلی در مورد آن. و در عین حال, ما در واقع هنوز هم مقامات محلی در نقاط کشور مانند Couy گریفین یک اوترو شهرستان کمیسر در نیومکزیکو است که اصرار ساکنان محلی به "برداشتن ماسک."

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر که شما در زیر می توانید ببینید گریفین (که همچنین بنیانگذار "کابوی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن") peddles باطل است که با پوشیدن یک ماسک صورت در واقع تضعیف سیستم ایمنی بدن شما.

اعتراف به این که او هیچ "دانشمند موشکی" یا "پزشکی متخصص" گریفین استدلال می کند که "دیگر به شما پوشیدن ماسک ضعیف تر سیستم ایمنی بدن شما است میخوام و بیشتر مستعد ابتلا شما در حال رفتن به به بیماری یا ویروس یا باکتری یا هر چیز دیگری."

این می آید به عنوان جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام (از حزب دموکرات), موظف در آغاز ماه جولای است که همه ساکنان در کشور را در حال حاضر به پوشیدن ماسک در خارج از منزل زمانی که آنها نمی تواند عمل اجتماعی فاصله. فقط چند روز پیش دولت نیز تحمیل تمدید محدودیت در داخل سالن ناهار خوری به عنوان یک نتیجه از افزایش coronavirus موارد است.

از طریق چهار شنبه, بنا به گزارش رسانه بیش از 17,500 جدید مکزیک ساکنان آلوده شده اند coronavirus و تقریبا 600 فوت کرده اند. متاسفانه که ادامه خواهد داد و در صورتی که این نوع مشاوره است که مردم گوش به:

"خانواده ما یک سیستم ایمنی بدن است. ما باید یک سیستم ایمنی است که ما را از گرفتن بیمار" گریفین اصرار دارد در ویدیو بالا. "من به شما قول می دهم" او در ادامه اطمینان بینندگان که او "هیچ دکتر فوزی," "اما من معتقدم که من به اندازه کافی حس مشترک به می دانم که شما نه خودتان انجام هر گونه خوب ... شما نیاز به ماسک کردن و ترک تنفس همه که بازیافت هوایی که در داخل و خارج, در داخل و خارج."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب