موتورولا در نهایت اعلام کرد که ما قیمت گذاری از لبه آن midranger با 5G اتصال. تعیین می شود برای قرار دادن یک درب در حال افزایش 5G گوشی قیمت آن تصمیم گرفتند برای آینده بهترین جایگزین برای Snapdragon 865 جدید خود را با لبه گوشی و مجهز آن را با بیشتر مقرون به صرفه Snapdragon 765 به جای کوالکام اولین مجتمع 5G چیپ ست.

همچنین اضافه شده یک باتری 64MP دوربین و… یک جک هدفون برای یکی از کامل ترین 700 دلار بسته شما می توانید در یک 5G-تلفن قادر به. بله همانطور که ما پیش بینی در بررسی ما از موتورولا لبه به تمام شایعات با اشاره به مانند یک برچسب قیمت رسمی و قیمت این گوشی در آمریکا خواهد بود $699.99 زمانی که آن را راه اندازی در ایالات متحده است.
این راه کمتر از $999.99 لبه+ با Snapdragon 865 و برخورد لبه به طور مستقیم با دیگر 765 رزمندگان در خارج وجود دارد مانند LG مخملی است که به فروش می رسد با همان قیمت و نهایی گوگل صفحه 5 که گفته می رسید میانی Snapdragon 765 نیز هست.
بزرگترین رقیب این خواهد بود که وان پلاس 8 که کشتی های با قدرت dishing و گاز guzzling Snapdragon 865 و 800 دلار در ورایزون اما 700 دلار اگر شما آن را خرید به طور مستقیم از وان پلاس بدون mmWave 5G فرکانس قرمز بزرگ.

موتورولا Edge vs LG مخملی در مقابل وان پلاس 8 در مقابل صفحه 5, مشخصات و قیمت مقایسه

 

اعطا شده, لبه ارائه می دهد یک کمی بزرگتر باتری یک دوربین تله و حافظه بیشتر برای آن 700 دلار قیمت و همچنین به عنوان یک بزرگتر صفحه نمایش نسبت به وان پلاس 8. هنوز از آن خواهد شد یک نبرد سخت از 5G midrangers در تابستان امسال زمانی که موتورولا لبه در نهایت راه اندازی احتمالا این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de