ESA می خواهد به ماه پایگاه های خارج از فضانورد توالت

آژانس فضایی اروپا می گوید ادرار می تواند نقش عمده ای در ساخت و ساز قمری پایگاه. اوره در ادرار باعث می شود آن

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
  • آژانس فضایی اروپا می گوید ادرار می تواند نقش عمده ای در ساخت و ساز قمری پایگاه.
  • اوره در ادرار باعث می شود آن را یک عنصر ایده آل برای ترکیب با قمری خاک ایجاد یک نوع 'قمری بتن' است که سخت به شکل سفت و سخت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چندی پیش محققان یک مطالعه منتشر شده آشکار است که ترکیبی از ادرار و قمری خاک ممکن است ارائه مناسب مواد و مصالح ساختمانی فضا برای مسافران است. این مطالعه نشان می دهد که اوره فضانورد در ادرار می تواند نقش مهمی را در مخلوط بتن-مانند مواد برای اهداف ساخت و ساز. در حال حاضر آژانس فضایی اروپا است که دو برابر را در این ایده اشاره کرد که فضانورد ادرار به احتمال زیاد نقش مهمی در اکتشاف فضا.

با ناسا چین و ESA همه چشم دوخته اند ماه ماموریت در سال های آینده ایده راه اندازی نیمه دائم قمری پایگاه است به گرفتن برخی از توجه جدی است. بسیاری از گزینه های ممکن ارائه شده است از جمله با استفاده از توخالی قمری لوله گدازه به عنوان موقت خانه.

در حالی که ماه غارها ممکن است کار در خرج کردن آن ایده آل خواهد بود اگر فضانوردان می تواند به سرعت در حال ساخت پناهگاه های که حفاظت از آنها را در حالی که ارائه آنها را یک فرصت برای انجام اهداف علمی. که به معنی داشتن مواد به راحتی در دسترس برای استفاده برای ساخت و ساز اما هولنج تجهیزات به فضا است که در حال حاضر یک چالش و نمی توان آن را عملی انتظار یک ماموریت برای حمل مصالح ساختمانی در بالای هر چیز دیگری.

خبر خوب این است که در این ماه بزرگ سنگی و پوشش در سست قمری خاک به نام سنگپوش. این مواد که ممکن است بسیاری از استفاده می کند اما در این زمینه مهم ترین ویژگی این است که هنگامی که در ترکیب با ادرار می شود قابل اعمال ماده ای است که در نهایت سخت. مانند بتن و این می تواند به شکل پایه برای سازه یا حتی آجر به ارائه پشتیبانی و حمایت می کند.

"علم در جامعه است که به ویژه تحت تاثیر قدرت بالا از این دستور العمل جدید در مقایسه با مواد دیگر, اما همچنین جذب شده توسط این واقعیت است که ما می تواند با استفاده از آنچه در حال حاضر در ماه" Marlies Arnhof از ESA پیشرفته مفاهیم تیم در بیانیه ای گفت. "اوره ارزان و به آسانی در دسترس, اما همچنین کمک می کند تا ساخت قوی مواد ساخت و ساز برای یک ماه پایه."

در این مطالعه دانشمندان با استفاده از شبیه سازی قمری سنگپوش و تجربه با مخلوط های مختلف برای پیدا کردن حق قوام. هنگامی که نسبت میخ آنها آزمایش خواص نتیجه "قمری بتن." یکی از مزایای بزرگ با استفاده از مواد است که در حال حاضر در حال حاضر بر روی ماه است که آن را نگه می دارد تا به خوبی در برابر شرایط سخت در حال حاضر وجود دارد. در آزمایش محققان به ذکر است که این نمونه ها در برابر درجه حرارت اعم از -112 درجه به 237 درجه فارنهایت است.

ما در حال بدیهی است که هنوز هم در یک نقطه که در آن ما حتی می توانید شروع به برنامه ریزی برای قمری پایه ساخت و ساز و حتی اگر ناسا موفق به رسیدن به آن هدف والای ارسال انسان به ماه تا سال 2024 آنها قطعا نمی توان انجام هر گونه پایه ساختمان در حالی که آنها وجود دارد. هنوز قمری پایگاه ممکن است یک امکان در نه چندان دور آینده و اگر آنها توالت احتمالا بخشی از این طرح است.

منبع تصویر: ناسا/GSFC/دانشگاه ایالتی آریزونا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب