غیر معمول ترین علائم کروناویروس است همچنین خطرناک ترین

جدیدترین مشاهده coronavirus علامت نیز یکی از خطرناک ترین و ظاهر می شود در بیمارانی که حتی نمی تجربه علائم دیگر

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 اردیبهشت 1399
  • جدیدترین مشاهده coronavirus علامت نیز یکی از خطرناک ترین و ظاهر می شود در بیمارانی که حتی نمی تجربه علائم دیگر.
  • پزشکان متوجه افزایش سکته مغزی ناشی از لخته شدن خون در بزرگسالان جوان که ممکن است تمایلی به دنبال کمک های پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • انسداد عروق در مغز ناشی از کوروناویروس لخته می تواند تهدید کننده زندگی اگر درمان نشود به سرعت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آنفولانزا مانند علائم می تواند نشان دهنده عفونت با رمان coronavirus این روز است. اگر شما دچار تب و سرفه به دنبال تنفس مشکل شما ممکن است COVID-19 و شما ممکن است نیاز به توجه پزشکی است. اما نه همه بیماران نمایشگاه این علائم است. برخی از آنها حامل بدون علامت است که ممکن است حتی نمی دانند که آنها تا به حال این ویروس تا زمانی که مصرف یک COVID-19 آزمون یا تست ایمنی. دیگران ممکن است تجربه غیر معمول علائم مانند از دست دادن بو و طعم چشمان قرمز و یا مسائل مربوط به پوست که هیچ توضیحات دیگر. ایست قلبی-مانند علائم و نشانههای عصبی مشاهده شده در بیماران دیگر که ممکن است نمایش داده می شود بیشتر از حد معمول COVID-19 نشانه.

معلوم می شود وجود دارد یکی دیگر شدید coronavirus علامت است که مردم نیاز به دانستن در مورد و آن را فقط ممکن است خطرناک ترین از همه آنها را. چرا که این نوع از وضعیت پزشکی است که می تواند منجر به عوارض شدید است که مربوط به COVID-19 از جمله سکته مغزی ناگهانی که بر جمعیت جوان.

سکته مغزی شایع بهداشت و درمان عوارض با بیماری های خاص, اما آنها به طور معمول رخ می دهد با افراد مسن. اما پزشکان که درمان شده اند COVID-19 بیماران مشاهده شده بالا بروز ناگهانی سکته مغزی در بیماران در 30s خود را و یا 40s که تا به حال هیچ شرایط دیگر و یا حتی در موارد شدید از COVID-19. آن دسته از بیماران تمایلی به 911 تماس بگیرید چرا که آنها شنیده بيمارستان بودند به سر می برند با کروناویروس موارد پزشکان گفته سی ان ان.

گزارش چند روز پیش نشان داد که لخته شدن خون ممکن است آخرین عارضه ویروس و پزشکان که مشاهده آنها را در برخی از بیماران مطمئن نبودند که چگونه به درمان آنها. برخی از پزشکان گفت: کسب و کار خودی که داروهای رقیق کننده خون ممکن است در برابر این عوارض در حالی که دیگران در نظر گرفته لخته متلاشیکننده داروهای مورد استفاده برای درمان سکته مغزی است.

هنگامی که یک لخته خون بلوک عروق در مغز را کاهش اکسیژن در مغز منطقه و این می تواند اثرات مختلف در بدن است. آن حتی می تواند منجر به مرگ شود. در حالی که آن را نادر در افراد جوان و سکته مغزی یک بیماری جدی است که نیاز به درمان در بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"این ویروس به نظر می رسد باعث افزایش لخته شدن خون در سرخرگ ها منجر به سکته مغزی شدید," مونت سینای سلامت سیستم مغز و اعصاب توماس Oxley گفته سی ان ان. "گزارش ما نشان می دهد که هفت برابر افزایش در بروز سکته ناگهانی در بیماران جوان در طول دو هفته گذشته. بسیاری از این بیماران هیچ گذشته سابقه پزشکی و در خانه بودند یا با علائم خفیف (و یا در دو موارد بدون علائم) از COVID."

همه آنها را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و دو نفر از آنها با تاخیر تماس با آمبولانس. حداقل یک بیمار مرده است و دیگران در بخش مراقبت های ویژه یا در زمانه واحد. یک نفر به خانه رفت اما نیاز به ادامه مراقبت های ویژه. به عنوان یک مقایسه همان تیم درمان کمتر از دو نفر زیر 50 با کشتی سکته مغزی در هر ماه بیش از 12 ماه گذشته.

هر کسی که برگزاری نمایشگاه نشانه های سکته مغزی باید تماس 911 به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. انسداد یک شریان مغز نیاز به یک روش به نام لخته بازیابی (مشاهده ویدئو در انتهای این پست) که انجام می شود در عرض 6 تا 24 ساعت از این رویداد. Oxley می گوید: مردم باید خود را آشنا با آسان حفظی به خود تشخیص سکته مغزی و درمان سریع: سریع. "F صورت افتادگی یک بازوی ضعف S برای بیان مشکل و T زمان به 911 تماس بگیرید" سی ان ان توضیح می دهد.

منبع تصویر: مراد بالتی TOUATI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن