ماه کاملا فلزی

  • جدید خوانش از ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter نشان می دهد که این فلز محتوای درون قمری چاله است به طور قابل توجهی بالاتر از سطح.
  • این یافته ها می تواند نشان دهد یک لینک جدید بین ماه و زمین و حمایت از شکل گیری نظریه ها.
  • تحقیقات در حال انجام خواهد بود کارگردانی در چاله در مناطق مختلف برای تعیین اگر این روند سازگار در سراسر ماه.

هنگامی که شما نگاه در گرد و خاکی سفید و خاکستری سطح ماه آن را سخت بدانید که دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید. در اینجا بر روی زمین سطح پوشش داده شده است در بسیار رنگارنگ تر خاک و شن و ماسه و یا سنگ. پس چه ماه رنگ پریده سطح پنهان ؟ با توجه به تحقیقات جدید انجام شده توسط ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter وجود دارد ظاهرا خیلی بیشتر از فلز در ماه بیش از آنچه قبلا تصور.

این LRO است بسیار شگفت انگیز, قطعه ای از تجهیزات است و آن را مجهز به یک رادار است که نه تنها نشان می دهد برخی از جالب ویژگی های جغرافیایی از سطح ماه است اما همچنین می تواند ارائه اشاره به چیزی است که دروغ گفتن در زیر. ناسا می گوید که شواهد جدید امتیاز به سطوح بالاتر از آهن و تیتانیوم از دانشمندان تا به حال متوجه شدم.

این تحقیقات که در مجله منتشر شد زمین و سیاره علم حروفمتمرکز در خوانش گرفته شده از اسکن از چاله های بزرگی در سطح ماه. این تاثیر چاله باید از این ظرفیت به فاش کردن چه ماه است که واقعا ساخته شده از عمق و محققان ارائه اطلاعات است که می تواند اشاره در ریشه های خود را.

“شواهد قابل توجهی امتیاز به ماه به عنوان محصول یک برخورد بین مریخ به اندازه protoplanet و جوان زمین از تشکیل گرانشی سقوط باقی مانده ابر باقی مانده است. در نتیجه در ماه فله ترکیب شیمیایی شباهت که از زمین” ناسا توضیح می دهد. “نگاه در جزئیات در ماه ترکیب شیمیایی با این حال که نوبت داستان تیره است. برای مثال در روشن دشت از سطح ماه به نام قمری ارتفاعات سنگ حاوی مقادیر کوچکتر از فلز تحمل مواد معدنی نسبت به زمین است.”

اما ترکیب خوانش از درون چاله های عمیق نشان می دهد که سطح پنهان کردن فلز زیر زمین است. با استفاده از مینی RF ابزار در LRO تیم اندازه گیری ظرفیت مواد برای انتقال برق است و همچنین اندازه گیری فلزات در حال حاضر. این تیم متوجه شد که دهانه بین 3 کیلومتر و 12 مایل گسترده ای تا به حال سازگار, اندازه گیری, اما چاله های کوچکتر تر بودند فلزی بر اساس چقدر بزرگ بودند.

این نشان می دهد که هنگامی که شما حفاری عمیق به اندازه کافی در ماه metallicity نسبتا یکنواخت و به طور بالقوه بسیار بیشتری مانند زمین از قبلا فرض شده است. این یافته ها ممکن است پشتیبانی از این نظریه که ماه ایجاد شد و پس از یک برخورد بین یک جوان زمین و یک مقدار بزرگتر شی مانند یک سیاره دیگر است.

در چنین سناریو ما می خواهم انتظار برای دیدن بسیاری از زمین مانند مواد در ماه احشاء پس به صحبت می کنند. این تیم قصد دارد در ادامه به اسکن چاله در مناطق مختلف برای دیدن که چقدر شبیه آنها و ارائه شواهد اضافی یا حمایت و یا رد یک یا چند نظریه از ماه سازند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de