اگر رسمی اعلام 5G را فعال کنید OnePlus 8 و 8 Pro در اوایل این هفته احساس اوج ابدیت از شایعات و نشت که ممکن است به دلیل اینکه ما شناخته شده در مورد این بالا پایان دستگاه به صورت فوق العاده مدت زمان طولانی. ما نه فقط صحبت کردن در مورد نام آنها و یا وجود اما به جای طرح در کل که برای اولین بار نشان داد که بیش از شش ماه پیش.

استیو H. داخل منابع که به ندرت اشتباه در مورد این چیزها ادعا می کنند این گوشی در اصل برنامه ریزی شده بود پرده برداری همراه با وان پلاس سری 8 در آوریل 14, اما این شرکت برنامه تا به حال به تجدید نظر با توجه به کروناویروس “وضعیت است.” که قطعا برای تلفن های موبایل قابل قبول به خصوص در فکر بازگشت به مدیر عامل شرکت Pete Lau اظهارات چند هفته پیش زمانی که فوق مارس 14 تاریخ اعلام شد.
قبل از “حرکت به جلو” OnePlus ظاهرا تحت فشار قرار دادند که راه اندازی “سه بار از نگرانی برای وضعیت کنونی” است که احتمالا آنچه اتفاق افتاده است به OnePlus Z. که نام راه ظهور در آسیاب شایعه به عنوان یک OnePlus 8 Lite جایگزینی فقط در ماه گذشته زمانی که هنوز مشخص نیست که آیا یا نه ما از رفتن به دیدن mid-end دستگاه پرده برداری کنار آن بالاتر پایان عموزاده.
وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که انتظار می رود این OnePlus Z در حال حاضر اگر چه بهترین سناریو به نظر می رسد به تماس به صورت مبهم و نسبتا دور “تابستان” اطلاعیه. اگر هیچ چیز تغییر نسبت به آخرین گمانه زنی ها این شرکت برای اولین بار در اواسط محدوده گوشی های هوشمند پس از 2015 را نه چندان محبوب OnePlus X به احتمال زیاد با یک تخت 6.4 اینچ صفحه نمایش AMOLED یک MediaTek Dimensity 1000 chipset حمایت از 5G سرعت سه دوربین رو به عقب از جمله 48MP اولیه تیرانداز, 8 گیگابایت رم, حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و یک ملاحظه 4000 mAh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de