زندگی می تواند وجود داشته باشد در جهان پیدا کنیم خصمانه دانشمندان می گویند

هیدروژن غنی جهان ممکن است میزبان زندگی با توجه به یک مقاله تحقیقی جدید نشان می دهد که میکروارگانیسم ها عادت کر

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
  • هیدروژن غنی جهان ممکن است میزبان زندگی با توجه به یک مقاله تحقیقی جدید نشان می دهد که میکروارگانیسم ها عادت کرده اند به یک فضای هیدروژن می تواند زنده ماندن و تولید مثل در آن است.
  • این مطالعه ثابت کرد که E. coli و مخمر هر دو همچنان به زندگی می کنند با وجود این تغییر چشمگیر را به 100 ٪ هیدروژن در جو است.
  • رفتن به جلو, محققان می گویند که ما باید در نظر هیدروژن غنی جهان به عنوان منابع بالقوه حیات بیگانه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که پرقدرت تلسکوپ نگاه عمیق به فضا در جستجوی سیارات فراخورشیدی جهان آنها را کشف همیشه جالب برای یک دلیل و یا دیگر. آنهایی هستند که نزدیک به زمین در اندازه و ترکیب هیجان انگیز ترین از ما تصور سیارات سنگی مانند خود ما را در ارائه بهترین شانس در پیدا کردن زندگی است.

سیارات ساکن در منطقه قابل سکونت در اطراف ستاره خود را حتی بیشتر هیجان انگیز است زیرا آنها ارائه باریک احتمال که آب مایع وجود دارد و در سطح آنها. ما تصور کنید که آب به عنوان حیاتی به زندگی و اکسیژن است و بدیهی است که یک مزیت بزرگ بیش از حد. اما اگر ما در حال دادن مادر طبیعت تقریبا به اندازه کافی اعتبار ؟ اگر چه جهان که آغشته به هیدروژن خواهد بود و دشمن به زندگی دنیوی هستند و در واقع میزبان مناسب برای زندگی در اشکال مختلف?

در یک مقاله جدید منتشر شده در طبیعت نجومیک تیم از دانشمندان نشان می دهد که نه تنها می تواند یک هیدروژن سنگین جهانی حمایت از زندگی اما این زندگی در واقع ممکن است رشد در این سیاره. محققان پایه خوشبینی خود در آزمایش که نشان داد هر دو مخمر و باکتری E. coli هستند قادر به نه تنها باقی مانده بلکه بازتولید در یک فضای حاوی 100% هیدروژن است.

در اینجا بر روی زمین گاز هیدروژن نیست فراوان است. اما این قضیه صادق است برای بسیاری از دیگر صخره ای جهان است. ستاره شناسان می دانم که این به دلیل سبک وزن, گاز هیدروژن در یک سیاره اتمسفر منجر به بزرگتر "حباب" در سراسر جهان است. این باعث می شود سیارات با هیدروژن غنی اتمسفر آسان به نقطه اما این لزوما به ما بگویید اگر زندگی وجود دارد وجود دارد.

محققان متوقف خوبی از ساخت هر گونه اظهارات جسورانه — آنها هرگز نشان می دهد که حیات بیگانه در یک هیدروژن غنی سیاره یک نتیجه گیری به عنوان مثال — اما آنها ثابت کنیم که زندگی می تواند وجود داشته باشد در یک محیط است.

"ما نشان می دهد که تک سلولی میکروارگانیسم ها که به طور معمول انجام نمی ساکن H2-محیط های تحت سلطه می توانید زنده ماندن و رشد در 100% H2 جو" محققان نوشتن. "ما همچنین توصیف شگفت آور تنوع از ده ها تن از گازهای مختلف تولید شده توسط E. coli از جمله بسیاری از در حال حاضر پیشنهاد به عنوان پتانسیل biosignature گازهای. این کار نشان می دهد که ابزار آزمایش های آزمایشگاهی برای شناسایی بهتر است که انواع بیگانه محیط می تواند میزبان نوعی از احتمالا قابل زندگی است."

بنابراین اگر ما برای شکار حیات بیگانه بر روی سیاره های دوردست به نظر می رسد ما باید گزینه های بیشتر از ما ممکن است در ابتدا به عهده گرفت. البته بخش سخت است و در واقع پیدا کردن آن است و ما هنوز نمی آیند نزدیک به انجام است که زیر شیروانی قرار دادن هدف.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن