جست و خیز کردن است برای AT&T را 5G تکامل حیله گری… نوع

در حالی که امریکا بالای بی سیم ارائه دهندگان خدمات مشغول هستند و در تلاش برای به طور مداوم در فکر یک دیگر با این ادعا تا حد زیادی بی معنی 5G مربوط به دستاوردهای مانند در سراسر کشور با سرعت بالا سیگنال (که چیزی جز فروزان سریع) و حتی جهان سریع ترین شبکه تلفن همراه (تنها در دسترس در قطعات کوچک و بزرگ از شهرستانها) ملت, تبلیغات رگولاتور چپ نیاز به تمیز کردن و در نتیجه بازاریابی ظروف سرباز یا مسافر.

جالب است که این مورد در برابر AT&T در ابتدا آورده توسط T-Mobile در حالی که کارشناسی ارشد بل با اشاره انگشت در Verizon در موضوع جداگانه که در آن NAD رسیده حکم هفته گذشته که قرمز بزرگ قصد دارد تا درخواست تجدید نظر (در قسمت). AT&T در واقع تجدید نظر NAD اصلی توصیه ها که دو تا از آن تبلیغات ریاکارانه ادعا می کند قطع شود اما جای تعجب نیست که NARB حکومت به رعایت گفت: تصمیم گیری است.

بیشتر 5G تکامل تبلیغات…

اگر شما حداقل کمی آشنا با جهانی در صنعت تلفن همراه را آهسته گذر از پیری 4G LTE اتصال به یک جدید 5G استاندارد طلا از سرعت دانلود و زمان تاخیر شبکه شما احتمالا می دانید اولین 5G را راه اندازی در محل در ایالات متحده و کره جنوبی کمی بیش از یک سال پیش.

در حالی که AT&T “احترام مخالف” با ملی, تبلیغات, نقد و بررسی هیئت مدیره حاکم اپراتور باقی مانده است “حامی خود نظارتی روند” به همین دلیل است که آن را به طرح قطع “5G تکامل” و “5G, تکامل, اولین گام برای 5G” ادعا می کند از هر و همه مواد بازاریابی از جمله تبلیغات تلویزیونی و دیگر مبارزات انتخاباتی آگهی. اما 5G E حماسه در واقع می کند پایان ندارد وجود دارد.

جهانی منفور آیکون هیچ جا نمی رود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im