IRS به شما پرداخت بهره اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت خود را 2019 بازپرداخت مالیات بر

  • IRS خواهد پرداخت بهره به افرادی که بازپرداخت مالیات به تعویق افتاده اند.
  • IRS در حال حاضر backlogged با بازده حساب coronavirus مستند از چند ماه پیش.
  • به عنوان یک نتیجه از این مستند که به شدت کاهش می یابد IRS’ نیروی مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی عقب رانده شد تا ژوئیه 15.

اگر شما شده است با صبر و حوصله در انتظار 2019 بازپرداخت مالیات از IRS به در آمد شما به تنهایی نیست. با توجه به گزارش های میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز دریافت نکرده اند بازپرداخت مسئله ای است که می توان به coronavirus مستند است که به طور موثر به ارمغان آورد و کشور را به یک وقفه برای یک دوره سه ماه پیش از آن در سال. این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنین باعث IRS به عقب راندن پر کردن اظهارنامه مالیاتی مهلت ارسال آثار از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر تماشاگر آمریکایی تخمین می زند که تعداد اظهارنامه مالیاتی و در عین حال پردازش است در جایی در طیف وسیعی از 4.7 میلیون نفر است. قابل توجه بسیاری از این تاخیر بازده شد مقاله واصل شده است.

IRS که در پشت برنامه است که قطعا قابل فهم است. هنوز هم تاخیر نمی تواند در یک زمان بدتر با توجه به این که نرخ بیکاری بوده است در طول تاریخ در سطح بالا همیشه از coronavirus چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه گیر کرده و از کار. و در حال حاضر که کروناویروس در حال رسیدن به اوج جدید در تعدادی از کشورهای در سراسر کشور آن را ظالمانه به فکر می کنم که یکی دیگر از مستند ممکن است در کارت. به عبارت ساده میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیست و در یک موقعیت که در آن آنها می توانند با صبر و حوصله منتظر خود را بازپرداخت IRS بررسی به در آمده است.

خبر خوب این است که این تاخیر ممکن است حق افراد برای پرداخت بهره در بالای مالیاتی خود را بازپرداخت.

IRS با صدور بیانیه ای به این اثر فقط چند روز پیش:

منافع فردی 2019 بازپرداخت منعکس شده را بر می گرداند ظ توسط 15 ژوئیه سال 2020 به طور کلی پرداخت می شود از 15 آوریل سال 2020 تا تاریخ بازپرداخت را انجام دهید. پرداخت سود ممکن است دریافت شود به طور جداگانه از بازپرداخت را انجام دهید.

قانون نرخ بهره در هر دو پرداخت و underpayment مالیاتی تنظیم شده است در سه ماهه. نرخ بهره برای دومین سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020 است 5 ٪ در هر سال مرکب روزانه. نرخ بهره برای سه ماهه سوم پایان سپتامبر 30, 2020, 3 ٪ در هر سال مرکب روزانه.

IRS به طور معمول 45 روز به موضوع بازپرداخت از لحظه ای که در آن فرآیندهای خود را بازگشت. که مورد IRS است تا پایان ماه اوت به آن هم عمل می کنند. خبر خوب این است که IRS به طور معمول می کند همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از پرداخت بهره در بازپرداخت مالیات. به عبارت دیگر افراد خواهد شد امیدوارم دریافت بازپرداخت زودتر و نه بعد. و در موارد که در آن سال 2020 بازپرداخت مالیات با تاخیر آن را اطمینان بخش است که مردمی مجبور به دریافت یک کمی اضافی برای مشکلات خود را.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im