اولین portless آی فون ممکن است به دنبال آیفون 12

آیفون 12 مشخصات شامل خواهد شد به طور منظم پورت رعد و برق است که می تواند مورد استفاده برای باتری شارژ انتقال د

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
  • آیفون 12 مشخصات شامل خواهد شد به طور منظم پورت رعد و برق است که می تواند مورد استفاده برای باتری شارژ انتقال داده ها و هدفون های سیمی.
  • یک leaker ادعا می کند که اپل تا به حال یک USB-C نمونه در آثار, اما این شرکت قصد ندارد به تغییر اتصال در اپل.
  • آیفون 13 ممکن است اولین سری آیفون به ویژگی های portless آی فون همان فرد پیشنهاد کرد, انعکاس مشابه سخنان از دیگر leakers.

آینده از دستگاه های هوشمند بی سیم است. سحر 5G و Wi-Fi 6 را انتقال داده سریع تر از همیشه زمانی که یک اتصال به اینترنت وجود دارد. اما حرکت تکه های زیادی از داده ها بین دستگاه های بدون سیم و یا اتصال به اینترنت به متوسط انتقال به زودی می تواند تبدیل به یک واقعیت. علاوه بر این, next-gen شارژ بی سیم با تکنولوژی کار می تواند در مسافت های طولانی و شارژ پد فراموش شده است. این صدا ممکن است مانند تکنولوژی از sci-fi movies اما بلوک های ساختمان از تمام این فن آوری های بی سیم در حال حاضر در محل. و اپل ممکن است حرکت بعدی را نسبت به آینده با نوع گام عزیزم همه ما انتظار می رود به زودی یک آی فون است که امکانات هیچ پورت ندارند.

آیفون 12 که علت این سقوط را می توان یکی از آخرین آیفون نسل به ویژگی های بنادر از هر نوع. یک گزارش جدید می گوید آیفون 12 را تبدیل به USB-C به عنوان برخی از مردم ممکن است امید. اپل چسبیده با رعد و برق برای حداقل یک سال دیگر به عنوان یکی از سال آینده آیفون 13 مدل می تواند خندق اتصال رعد و برق نیز هست.

Leaker سخن بی معنی وبیهودهکه ارسال شده در اوایل ماه آوریل یک شماتیک از ادعا آیفون 12 نرم افزار طراحی کامل با کوچکتر شکاف و LiDAR دوربین در عقب در زمان به توییتر نشان می دهد که اپل تا به حال یک USB-C نمونه اولیه برای آیفون 12.

این leaker را ذکر هوشمند اتصال برای آیفون 13 ممکن است در مورد یک آیفون 12 طراحی نشت که گردش آنلاین به تازگی یک گوشی با اپل-مانند اتصال سریع در کنار گوشی که سیم کارت می رود.

در پیگیری جیر سخن بی معنی وبیهوده گفت که هوشمند اتصال نمی تواند برای شارژ کردن اهداف به عنوان شارژ بی سیم خواهد بود portless آیفون 13 اولیه راه برای شارژ باتری.

شناخته شده leaker جان Prosser گفت: در اواسط ماه مارس که آیفون 12 نمی خواهد از ویژگی های هوشمند اتصال به عنوان دیده می شود در برخی از نشت و اضافه کرد که این ویژگی را خواهد داشت و در آینده نمونه اولیه "برای شارژ در یک portless آی فون است."

Prosser همچنین گفت: در آن زمان که آیفون 12 را تبدیل به USB-C و اشاره کرد که "اپل خواهد رفت portless قبل از آنها USB-C." مشخصات فنی اپل رفت USB-C برای iPad Pro, اما این یک داستان متفاوت است.

این YouTuber تبدیل اپل leaker گفت: چند روز پیش که یکی portless آی فون در حال آمدن است, سال آینده بدون احتساب این امکان را برای اپل به استفاده از USB-C در هر زمان به زودی. "در نهایت همه آنها خواهیم بود portless," او گفت:.

Prosser توضیح داد: در یکی از بیل های اتحاد جماهیر شوروی است که اپل به ظاهر رها AirPower شارژر جهانی ضروری است برای آینده از آی فون و همین دلیل است که اپل داده نشده است تا در راه اندازی یک دستگاه.

به طور جداگانه تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که اپل خواهد رها کردن اتصال رعد و برق از 2021 اپل بدون در نظر گرفتن در مورد اینکه آیا اپل را portless یا USB-C.

نشانه های دیگری هم هستند که portless آی فون است که در ساخت. اپل شایع است به خندق EarPods برای آیفون 12 حرکت که به معنای افزایش AirPods فروش. اما آن را نیز می تواند نشانه ای از آنچه در آینده نه چندان دور. اپل همچنین در حال کار بر روی سریعتر کوتاه برد اتصال بی سیم است که می تواند در مفید آمده است در یک portless آی فون.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن