اولین coronavirus واکسن می تواند تایید قبل از انتخابات نوامبر

  • چند coronavirus واکسن نامزدها رسیده پیشرفته تست مراحل نمایش نتایج امیدوار کننده ای بر روی داوطلبان که واکسن را دریافت کرده اند.
  • نهایی نتایج تحقیقات ممکن است آماده شود در برخی از نقطه این سقوط برای برخی از پتانسیل COVID-19 prophylactics و آنها ممکن است مجاز برای استفاده قبل از پایان سال 2020 است.
  • Jefferies تحلیلگران بر این باورند که مواد غذایی و دارو می تواند تصویب برخی از واکسن قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.
  • اخبار صعودی خواهد بود برای اقتصاد و بازار آن می تواند به بهبود مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن گشتند.

رمان coronavirus تعطیل جهان برای چند ماه و بازگشایی روند اثبات می شود یک کار دشوار است. است که به ویژه در کشورها و یا کشورهای که در آن منحنی نشده است واقعا پهن. آن را خیلی زود و حتی بحث در مورد موج دوم COVID-19 چرا که یکی از اولین به سختی انجام می شود در بسیاری از جوامع است. پس از چند ماه از مستند, بسیاری از افراد به دنبال بازگشت به برخی از حس ظاهر اگر چه نه همه آنها آماده هستند به ادامه, احترام تنها اقدامات است که می تواند آنها را امن نگه دارید. اجتماعی فاصله ماسک صورت و بهداشت مناسب همه فوق العاده مهم است. آنها تنها سلاح ما برای کاهش COVID-19 گسترش و به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض تا پزشکی است که می تواند درمان یا جلوگیری از بیماری است که به طور گسترده ای در دسترس است.

دو مورد اول مواد مخدر است که کار در COVID-19 درمان در حال حاضر شناخته شده اما remdesivir و دگزامتازون کار تنها در برخی موارد و این کافی نیست. خوشبختانه ما دیده ایم بسیار امیدوار کننده تحولات وقتی که می آید به نام تجاری جدید مواد مخدر. بیش از 130 واکسن نامزدهای اعلام شده است تا کنون که حدود 10 رسیده انسانی پیشرفته آزمایشی مرحله است. آنتی بادی مبتنی بر قرص نیز در آثار و این meds می تواند هر دو درمان شدید COVID-19 موارد و ارائه موقت ایمنی. برخی از شرکت های درگیر در این پروژه های پیشرفته گفت که تصویب قانونی برای شرایط اضطراری استفاده می تواند به عنوان به زودی به عنوان این سقوط و تحلیلگران آشنا با فرآورده های دارویی نو ترکیب چشم انداز به نظر می رسد به توافق برسند. آنها رفت و حتی بیشتر را نشان می دهد که برخی از اولین واکسن می تواند با توجه به رفتن پیش قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, هر چند آن را نمی ممکن است برای دلایل درست.

پیش بینی می آید از Jeffries’ بیوتکنولوژی-تیم تحقیقاتی از طریق MarketWatch. این تحلیلگران بر این باورند که بیشتر امیدوار کننده واکسن نامزدهای تایید می تواند در ماه نوامبر سیاسی برای به دست آوردن نه تنها برای سرعت بخشیدن به پیشگیری مبارزات به نقصان مردم تمرین انواع خاصی از مشاغل است.

“ما اعتقاد داریم که FDA به احتمال زیاد تصویب حداقل یک واکسن قبل از انتخابات ماه نوامبر” Jeffries Jared Holz در مصاحبه ای گفت:. “شاید واکسن های متعدد می تواند متهور در برخی از نقطه در اوایل سه ماهه چهارم و سرکوب ترس از موج دوم Covid-19.”

Holz بر اساس پیش بینی خود را در بخش سیگنال های آینده از واکسن سازان. شرکت ها از جمله مدرن و AstraZeneca گفت: در حال حاضر نامزدهای خود را می تواند آماده برای استفاده در این پاییز. اطلاعات آنها منتشر شده و ما امیدواریم که حداقل یکی از آنها کار خواهد کرد. Dr. Anthony Fauci انتقاد مدرن را جزئی اعلام کرد واکسن نامزد ثابت کرده است که اثر بخشی آن. AstraZeneca را Oxford واکسن است و بیشتر محبوب در سراسر جهان با داشتن امن سفارشات فقط از 2 میلیارد واحد و قبل از فاز 3 نتایج را می توان منتشر شد. دولت آمریکا سرمایه گذاری $1.2 میلیارد 300 میلیون دوز از دارو. تولید ممکن است حتی قبل از شروع این آزمایش های انسانی انجام می شود. ایده این است برای سرعت بخشیدن به تولید به مواد مخدر آماده به عنوان سریع که ممکن است اگر آنها تایید شده است. این شرکت را به یک ضربه مالی f داده ها نشان می دهد که داروهای بی اثر و یا نا امن, اما این یک ریسک ارزش مصرف است.

FDA تاییدیه می تواند پیش از انتخابات نوامبر و آنها می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد. Holz می گوید که نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال برخی از پشت صحنه فشار برای دریافت واکسن تصویب و افزایش رتبه خود را خواهد بود که مشخصه راه خود را از زمان تصمیم گیری سیاست برای نفوذ در مردم و بازار است.

صرف نظر از هر انگیزه های سیاسی هدف از مقامات بهداشت این است که این داروها آماده به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که آنها در نهایت منتشر خواهد شد وجود ندارد عرضه به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا در آمریکا و جاهای دیگر. داروسازان در حال حاضر بزرگ توضیح لجستیکی کابوس از تولید 15 میلیارد دوز از واکسن و عرضه کل جهان است. از آن خواهد شد یک تعهد بزرگ است که سال ها برای تکمیل.

اما خط مقدم کارگران می تواند دریافت این داروها برای اولین بار تحت شرایط اضطراری با استفاده از مصوبات و آنها می تواند همچنان به درمان قریب الوقوع موج دوم COVID-19 بدون به خطر بزرگ برای سلامت خود را. دسته دیگر از کارگران می تواند به طور مشابه محافظت می شود. بیماران در معرض خطر می تواند به دنبال در ماه های پس از آن تا COVID-19 مرگ و میر می تواند به طور قابل توجهی کاهش می یابد. در زمان هر کسی که می خواهد به واکسینه می تواند دسترسی به یک واکسن.

فرض کنید خبری که به شرح زیر فاز 3 آزمایش خوب است. اگر این واکسن نمی تواند در دیدار با اثربخشی و ایمنی آستانه مورد نیاز برای به دست آوردن مصوبات قانونی آنها نمی خواهد حرکت رو به جلو به اورژانس با استفاده از تصویب هر چه سیاستمداران ممکن است بخواهید. کل هیدروکسی کلروکین حماسه ثابت کرد چقدر خطرناک آن است که برای ترویج COVID-19 درمان که کار نمی کند. این چیزی است که جامعه علمی نمی تواند خطر با واکسن به خصوص داروسازان درگیر در این پروژه ها.

ایالات متحده حتی نمی تواند تنها کشور به دنبال استقرار واکسن به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. اتحادیه اروپا در حال کار بر روی استراتژی خاص خود را به COVID-19 واکسن آماده شده است. مقامات چینی گفت: در حال حاضر آنها با توجه به استفاده از اولین واکسن در این سال حتی اگر داده های علمی آماده نیست — چین دارای حداقل پنج پیشرفته محاکمه انسان مراحل مختلفی از آنها پاک فاز 2 با موفقیت.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>