اولین بزرگ MCU فاز 4 اسپویلر است که در حال حاضر در اینجا

  • عمده اسپویلر برای آینده مجموعه ای از مارول فیلم می آید از یک مصاحبه.
  • دیزنی است و تاخیر در طیف فاز 4 به دلیل رمان coronavirus همه گیر از جمله فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است که باید برای اولین بار در این سال است.
  • اسپویلر نیست بیشتر از یک سورپرایز برای طرفداران کمیک اما از ارائه جزئیات بسیار مهم در مورد آینده MCU, ماجراهای, مجموعه ای برای شروع در ماه نوامبر 6th با بیوه سیاه.

مارول طیف فاز 4 باید آغاز شده در مارس 1, با دیرهنگام Black Widow برتر که هر دو اسکارلت جوهانسون و قهرمان سزاوار. اما رمان coronavirus آمار و دیزنی برتر به تعویق افتاد. اگر ما به اندازه کافی خوش شانس و جهان می تواند شامل عفونت نوامبر 6th, ما ممکن است در تئاتر. در غیر این صورت بیوه سیاه می تواند با تاخیر و حتی بیشتر — تا کنون دیزنی است که تمایلی به راه اندازی آن در دیزنی+.

مرحله 4 فقط در مورد مرحله بعدی از فیلم است که می تواند ساخت تا به یک آخر بازی-مانند نتیجه گیری. این یک شرط بندی بر روی جریان نیز هست. کمتر از هشت تلویزیون را نشان می دهد بر اساس طیف خواهد بود در هم تنیده با شش فیلم از مرحله 4. و سه نفر از این محدود TV series باید منتشر شده است در این سال با شاهین و سرباز زمستان در ابتدا میله میله برای اولین در ماه اوت است. اما دوباره COVID-19 تا به حال برنامه های دیگر. اجتماعی فاصله اقدامات بدان معنی است که تولیدات تا به حال به قطع از جمله همه نشان می دهد که قرار است برای راه اندازی این سال است.

به عنوان متحده آغاز شده بازگشایی مجدد COVID-19 شاهد موج عظیمی است که می تواند منجر به تاخیر بیشتر. اما ما همچنین شاهد افزایش مارول شایعات و گزارش. یکی از جالب ترین می آید در زمان های غیر منتظره با توجه به تاخیر به ما دادن برای اولین بار تایید کرد MCU فاز 4 اسپویلر. آنچه در زیر می آید به طور مستقیم از مردم درگیر در marvel’s پروژه های بنابراین شما باید به جلوگیری از آن را اگر شما می خواهید به شگفت زده می شود.

فاز 4 ندارد مستقل Avengers فیلم به عنوان تیم باید تجدید سازمان پس از مرگ نابهنگام از بیوه سیاه مرد آهنین و کاپیتان امریکا. اجازه دهید فراموش نکنید که دور از خانه جشن همه آنها را به عنوان قهرمانان به خاک افتاده به طوری که جهان احتمالا هیچ ایده که استیو راجرز هنوز زنده است. مارول را معرفی چند عضو جدید در فاز 4 از جمله تعویض برای مرده قهرمانان. همچنین مارول خواهد ساخت تا یک سری جدید از خائنانی به جای تانوس از جمله دکتر رستاخیز که در حال حاضر منادی به عنوان MCU بهترین آینده تبه کار.

گذشته از آن وجود دارد همچنین تیم های جدید از قهرمانان که در دسترس هستند را به تعجب در حال حاضر از جمله چهار فوق العاده و X-Men که باید به معرفی این طیف در برخی از نقطه در زمان نسبتا آینده نزدیک. به عبارت دیگر ممکن است ما را به صبر در حالی که برای Avengers 5 فیلم ما همه می خواهم.

با ناتاشا داشتن درگذشت و در آخر بازیما در حال حاضر می دانیم که بیوه سیاه خواهد بود یک منبع داستان مانند prequel. این یک منشاء واقعی داستان این فیلم قرار است در سال های بین کاپیتان امریکا: جنگ داخلی و بی نهایت جنگاما این فیلم را به ما نشان می دهد سمت های مختلف از Nat و قبلی خانواده دیده می شود در پس زمینه در تصویر زیر. ما در حال حاضر دیده می شود چندین تریلر و تیزر برای این فیلم و همچنین به عنوان حداقل یک طرح نشت.

بخش بیوه سیاه پوستر رسمی. منبع تصویر: مارول

طرفداران در حال حاضر استدلال که هدف از بیوه سیاه است را به شما معرفی جدید Black Widow به این تیم است. Nat را “خواهر” یلنا Belova (فلورانس Pugh دیده می شود در بالا Nat شانه چپ در پوستر) است که انتظار می رود به بیش از بیوه سیاه گوشته در طیف درست مثل کمیک است. و تعجب است به ظاهر تایید این جزئیات.

“[کوین فیگ] متوجه شدم که مخاطبان انتظار می رود با منشاء داستان البته ما رفت و در جهت مخالف” مدیر Cate Shortland می گوید امپراتوری. “و ما نمی دانیم که چگونه بزرگ فلورانس Pugh خواهد بود. ما می دانستیم که او بزرگ خواهد بود اما ما نمی دانیم که چگونه بزرگ است. اسکارلت بسیار بخشنده بود ” آه من توزیع باتوم.’ پس از آن رفتن به سوق دادن دیگر زن داستان است.”

در حالی که دقیقا تعجب آور این است که هنوز هم یک وحی است. رفتن به فیلم ما می دانیم که هر آنچه اتفاق می افتد به یلنا او خواهد شد راه اندازی به بیوه سیاه را در محل. این دقیقا یک بیوه سیاه قیامت و این که در واقع ، Nat را از اقدامات قهرمانانه در آخر بازی را خراب خواهد بود اگر او به ارمغان آورد مانند آن است. جای تعجب خواهد فقط به ما یک عطر و طعم های مختلف از بیوه سیاه شبیه به آنچه اتفاق می افتد با کاپیتان امریکا.

مدیر همچنین ارائه جزئیات دیگری در مورد فیلم های سکسی که بیوه سیاه را در مقابله با uncelebrated قربانی از Nat. “در آخر بازی طرفداران ناراحت شدند که ناتاشا نیست که یک مراسم تشییع جنازه. در حالی که اسکارلت وقتی که من به او صحبت کرد در مورد آن گفت: ناتاشا نمی خواستم یک تشییع جنازه” Shortland توضیح داد. “او بیش از حد خصوصی و به هر حال مردم واقعا نمی دانید که او چه کسی است. بنابراین آنچه که ما در این فیلم شد اجازه می دهد پایان دادن به غم و اندوه این افراد احساس به جای یک غلیان احساسات عمومی. من فکر می کنم که اتصالات پایان برای او.”

این مجله به فروش می رود در ماه جولای 8th و می تواند شامل خفیف تر بیوه سیاه بازی است. این فیلم هنوز در مسیر راه اندازی در نوامبر 6th, در ایالات متحده, و 28th اکتبر در انگلستان در حال حاضر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de