بهترین پلی استیشن پلاس و پلی استیشن در حال حاضر معاملات از سال 2020 به پشت در آمازون

پلی استیشن پلاس 12 ماهه کدهای دیجیتال که به طور معمول هزینه 60 دلار در حال بازگشت به پایین ترین قیمت از سال در

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
  • پلی استیشن پلاس 12 ماهه کدهای دیجیتال که به طور معمول هزینه 60 دلار در حال بازگشت به پایین ترین قیمت از سال در آمازون — فقط $41.99
  • نه تنها این فروش بزرگ مطابقت با کمترین قیمت از سال آن را در واقع حتی ارزان تر از آمازون پرفروش معامله از جمعه سیاه سال گذشته است.
  • علاوه بر این 12 ماه کد برای سونی پلی استیشن در حال حاضر نیز در فروش برای $41.99.
  • با PS5 انتشار در آینده فقط در چند ماه آن را به زمان مناسب دوباره با هر دو خدمات برای چندین سال پس شما می توانید به عنوان بسیاری از کدها به عنوان دوست دارید و اضافه کردن تعداد ماه به زمان PS Plus و PS در حال حاضر توازن.

پس از چند داخلی لغو و حتی یک مکان تاخیر به دلیل اعتراض به خشونت پلیس Sony بزرگ PS5 رویداد است که در نهایت پشت سر ما. در نهایت! سونی نشان داد که کنسول براق طراحی جدید پرده برداری کرد ویژه پلی استیشن 5, نسخه دیجیتال آن را خندق دیسک درایو و احتمالا بیشتر مقرون به صرفه و به ما پیش نمایش از تن جدید هیجان انگیز PS5 بازی که در آثار هستند. داستان کوتاه مدت, شما در حال رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی اگر شما در حال حاضر در پلی استیشن صاحب همین دلیل است که وجود دارد دو معامله در حال حاضر در آمازون است که شما قطعا نیاز به بررسی است.

اولین و مهمترین, پلی استیشن پلاس 12 ماه عضویت کدهای دیجیتال در حال فروش در آمازون در پایین ترین قیمت از سال 2020 — فقط $41.99. 12 ماه PS Plus سرویس به طور معمول هزینه $60, بنابراین این یک معامله فوق العاده. نه تنها این است که بهترین قیمت از سال تا کنون, اما آن را نیز احتمالا تا پایان که پایین ترین قیمت از سال 2020 حتی پس از تعطیلات این سال با توجه به این واقعیت است که $41.99 است و حتی کمتر از رفتن آنها برای این جمعه سیاه و سایبر دوشنبه.

در بالا از آن, پلی استیشن در حال حاضر 12 ماه عضویت کدهای دیجیتال نیز در فروش در همان قیمت پایین دلار 41.99. در حالی که PS Plus که سرویس شما نیاز به بازی چند نفره آنلاین و دسترسی به برخی بازی ها به صورت رایگان PS در حال حاضر یک سرویس اشتراک است که به شما می دهد دسترسی به یک کتابخانه عظیم از بیش از 800 مختلف PS4 بازی های PS3 بازی های PS2 بازی. شما می توانید فضای مجاز: نامحدود محبوبیت و شما همچنین می توانید جریان بازی به طور مستقیم به کنسول یا PC خود را. آن را باید اشتراک برای پلی استیشن طرفداران و آن را به طور معمول هزینه 60 دلار در هر سال است, بنابراین این یک ارزش فوق العاده درست مثل PSPlus.

از آنجا که PS5 در حال آمدن است در این سال و شما بدیهی است که ماندن در پلی استیشن اکوسیستم برای آینده قابل پیش بینی, آن مهم است به یاد داشته باشید که شما می توانید به عنوان بسیاری از کدها به عنوان شما می خواهم و پشته همه آنها را در حساب خود را. برای مثال شما می توانید خرید پنج کدها و اضافه کردن پنج سال بیشتر به فعلی خود را پلی استیشن پلاس یا پلی استیشن در حال حاضر تعادل است. با توجه به این کد با قیمت های پایین تر در حال حاضر از آنها به طور معمول در جمعه سیاه و نخست روز شما قطعا باید امکان استفاده! این معاملات را هر دو تقریبا به طور قطع در نهایت یا امروز و یا در طول تعطیلات آخر هفته پس از آن را آخرین شانس خود را برای استفاده از این عالی فروش.

در اینجا همه چیز شما احتمالا می خواهید بدانید در مورد PS Plus از آمازون صفحه محصول:

پلی استیشن پلاس 12 ماه عضویت

خود را در 12 ماه عضویت اشتراک خواهد تمدید خودکار و $59.99 + قابل اجرا مالیات کسر خواهد شد از شبکه پلی استیشن خود را ("PSN") حساب کیف پول هر 12 ماه تا زمانی که شما لغو شده است. اگر کیف پول خود را ناکافی است وجوه حساب PSN خود را به طور پیش فرض روش پرداخت شارژ خواهد شد. به انصراف از رفتن به [تنظیمات]]>[مدیریت حساب]>[اطلاعات حساب]>[پلی استیشن اشتراک] بر روی PS4 و یا نگاه کنید به "چگونه به لغو" در زیر. ثبت نام در سرویس نوبت خود را در PSN کیف پول خودکار تنظیم بودجه. قیمت ها ممکن است تغییر کند. بدون بازپرداخت.

بازی آنلاین با دوستان

پلی استیشن به علاوه به شما می دهد دسترسی به منحصر به فرد ویژگی های آنلاین برای شما, پلی استیشن, کنسول های بازی از جمله ماهانه رایگان بازی دسترسی آنلاین و چند نفره بر روی PS4 سیستم.*

*عضویت فعال مورد نیاز است برای دسترسی به PS Plus ویژگی ها و مزایای.

چند نفره آنلاین در PS4 سیستم

اتصال با دوستان آنلاین خود را در مورد علاقه خود را بازی.

ماهانه رایگان بازی دسترسی

بازی بازی شگفت انگیز به صورت رایگان. بازی های جدید اضافه شده در هر ماه.

تخفیف های بزرگ به صورت خودکار به روز رسانی بازی بازی های آنلاین موجب صرفه جویی در

دیگر شرایط و محدودیت های

برای ثبت نام در این سرویس شما نیاز به یک اعتبار کارت اعتباری و یا دیگر روش پرداخت اعتبار و یک حساب کاربری رایگان با شبکه پلی استیشن. بازی پلی استیشن بازی شما نیاز به یک پلی استیشن سازگار با سیستم (به عنوان مثال PS4) از جمله کنترل سازگار.

هنگامی که شما ثبت نام در این سرویس کیف پول خودکار تنظیم بودجه در حساب PSN خود را تبدیل خواهد شد به صندوق تمام خرید با استفاده از این روش پرداخت پیش فرض در ارتباط با حساب کاربری خود ، این به این معنی است که اگر کیف پول خود را می کند نه بودجه کافی برای پوشش دادن هر گونه اشتراک شارژ, سیستم شارژ خواهد شد به طور پیش فرض روش پرداخت در ارتباط با حساب کاربری خود ، برای جزئیات بیشتر به مراجعه به شبکه پلی استیشن از نظر خدمات و توافقنامه کاربر.

PS Plus در دسترس است تنها به حقوقی در ایالات متحده و کانادا ساکنان با یک حساب PSN که 7 سال یا مسن تر و قانونی ساکنان مکزیک و شیلی و آرژانتین و برزیل که 13 سال یا مسن تر. کودکان زیر 18 سال باید رضایت والدین برای ایجاد یک حساب PSN و ممکن است قادر به دسترسی به محتوای خاص و یا خدمات است. استفاده از PSN و PS Plus هستند موضوع را به شبکه پلی استیشن از نظر خدمات و توافقنامه کاربر و سیاست های حفظ حریم خصوصی را ببینید http://www.playstation.com/en-us/network/legal/terms-of-service/. خدمات پهن باند مورد نیاز برای دانلود و دسترسی به محتوای خاص, ویژگی ها و مزایای; دسترسی به اینترنت مورد نیاز برای بازی آنلاین; کاربر مسئول هزینه های مرتبط. PSN و PS Plus و ویژگی های ارائه شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

نحوه لغو: لغو اشتراک خود را از یک PS4 سیستم: ورود به شبکه پلی استیشن و سپس رفتن به [تنظیمات]] > [مدیریت حساب] > [اطلاعات حساب] > [پلی استیشن اشتراک]. پس از انتخاب اشتراک شما می خواهید به لغو را انتخاب کنید [خاموش کردن تمدید خودکار]. لغو اشتراک خود را از یک کامپیوتر:: بازدید از لینک زیر ورود به شبکه پلی استیشن و سپس رفتن به بخش رسانه. پس از انتخاب اشتراک شما می خواهید به لغو, لغو اشتراک خودکار تجدید. https://account.sonyentertainmentnetwork.com لغو با تماس با پشتیبانی از مصرف کننده: تماس با پشتیبانی از مصرف کننده در 877-971-7669.

و در اینجا تمام اطلاعات از آمازون در مورد پلی استیشن در حال حاضر:

مداوم اشتراک با $59.99 (+ مالیات قابل اجرا) در محدوده زمانی معین هزینه شارژ هر 12 ماه تا زمانی که لغو شود. پایین برای اطلاعات بیشتر.
دسترسی ما مجموعه ای از بیش از 800 بازی برای لذت بردن از بر روی PS4 و PC. جریان PS4, PS3 و PS2 بازی در تقاضا و یا دانلود صدها بازی PS4 و بازی نیست.

با طیف گسترده ای از ژانرهای به انتخاب از شما هرگز اجرا از بازی به بازی.

برخی از بازی ها در پلی استیشن™در حال حاضر ممکن است در دسترس ساخته شده در کتابخانه در یک زمان محدود صورت تنها.
موجود در پلی استیشن 4 و PC. کاربران باید در سن 18+ و یک حساب کاربری برای شبکه پلی استیشن. بازی های موجود در اشتراک (و ویژگی های خود را) در معرض تغییر است. بازی های قابل دانلود هستند خود را به PS4 و قابل پخش به عنوان زمانی که شما یک اشتراک معتبر و آنلاین یک بار در هفته. برای تمام ویژگی های مورد نیاز (از جمله برای کامپیوتر) لطفا ببینید playstation.com/explore/playstation-now/how-it-works/
جریان: شما نیاز به یک حداقل سرعت اینترنت 5 مگابیت در ثانیه به جریان بازی. بازی های در حال جریان در وضوح 720p و ممکن است از دریافت و یا دیسک بازی مبتنی بر. اضافه کردن فایرفاکس سازگار نیست با جریان بازی. کاربران ممکن است نیاز به صبر برای به دست آوردن دسترسی به برخی از عناوین. همه سیستم/ویژگی های شبکه پشتیبانی می کند.
حسابداری: این پرداخت به صورت مداوم اشتراک و در محدوده زمانی معین هزینه از $59.99 (+ مالیات قابل اجرا) شارژ خواهد شد هر سال است. هر گونه تغییرات قیمت اطلاع داده خواهد شد در پیش است.
• تکرار هزینه اشتراک: $59.99 (+ مالیات قابل اجرا)
• حسابداری و مدیریت فرکانس: هر سال
• اشتراک مدت: مداوم تا زمانی که لغو شود
شما می توانید لغو اشتراک خود را در هر زمان قبل از تاریخ صدور صورت حساب خود را به طوری که اشتراک شما منقضی خواهد شد در پایان سال جاری است. دستورالعمل لغو اشتراک خود را در http://www.playstation.com/ps-now-cancel
برای خرید این اشتراک شما نیاز به یک کارت و یا پی پال ثبت نام برای حساب کاربری خود شوید. هنگامی که شما با کلیک بر روی [Order & Pa y] ما را روشن خودکار بودجه در تنظیمات حساب شما. این به این معنی است که اگر شما به اندازه کافی پول در کیف پول خود را به پرداخت در محدوده زمانی معین هزینه اشتراک مورد نیاز تعادل شارژ خواهد شد به این روش پرداخت ثبت نام برای حساب کاربری خود شوید (اگر هر) مگر اینکه شما را خاموش خودکار بودجه. برای خاموش کردن خودکار بودجه به [حساب تنظیمات]] > [کیف] > [کیف پول تنظیمات].


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن