ارزان ترین هدست Oculus است که قطع این سال

Oculus قطع شده Oculus رفتن مستقل VR هدست و جلوگیری از فروش آن را در این سال. Oculus را تغییر تمرکز خود را به O

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
  • Oculus قطع شده Oculus رفتن مستقل VR هدست و جلوگیری از فروش آن را در این سال.
  • Oculus را تغییر تمرکز خود را به Oculus تلاش و پس از دسامبر 18th, جدید برو برنامه های دیگر اضافه شده به فروشگاه Oculus هر چند حمایت خود ادامه خواهد داد و از طریق 2022.
  • Oculus نیز نشان داد که وجود خواهد داشت یک راه جدید برای توزیع نرم افزار به تلاش کاربران خارج از Oculus فروشگاه بدون sideloading اما نمی اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

واقعیت مجازی است ظاهر شده در آستانه دستیابی به جریان اصلی موفقیت برای سال, اما آن را نگه می دارد هدف قرار دادن یک دیوار است که آن را نمی تواند به نظر می رسد به از طریق شکستن. Oculus چراغ راه خود اول تجاری هدست VR در اوایل سال 2016 پس از آن موفق کمپین Kickstarter و پس از آن کسب شده توسط Facebook و ظاهر شده است و با نام تجاری به ضرب و شتم بوده است. Oculus نیز ساخته شده است یک نقطه از گسترش بازار با راه اندازی $199 Oculus در سال 2018 و $399 Oculus تلاش در 2019 اما بسیار شبیه به Highlander وجود دارد تنها می تواند یکی از مقرون به صرفه HMD.

در روز سه شنبه Oculus اعلام کرد در یک پست وبلاگ که Oculus رفتن است قطع با فروش دستگاه تنظیم به پایان این سال است. Oculus دیگر نمی خواهد قبول Go نرم افزار و یا به روز رسانی نرم افزار به فروشگاه Oculus پس از دسامبر 4th, 2020, و متوقف خواهد شد اضافه کردن جدید برنامه Go برای Oculus فروشگاه در دسترس نباشد پس از دسامبر 18th.

شما هنوز هم قادر به استفاده از Oculus برای رفتن به عنوان طولانی به عنوان دوست دارید و این تیم می گوید که آن را "همچنان به حفظ سیستم نرم افزار با رفع اشکال و وصله های امنیتی از طریق 2022" اما تمرکز بر تغییر بیش از Oculus تلاش است که با استفاده از شش درجه آزادی (6DOF) به جای رفتن سه.

"به عنوان فن آوری پیشرفته به سرعت در حال از آنجا که ما راه اندازی شد به" Oculus VR تیم توضیح داد در یک پست وبلاگ در توسعه سایت "شما به ما کمک کرد تا ثابت کند ارزش موضعی ردیابی با تجربه باور نکردنی شما ساخته شده است برای 6DOF VR و ما آماده هستیم برای دو برابر کردن در آن."

بخشی از این دو برابر را باز خواهد شد تا پلت فرم به یک روش جدید توزیع خواهد شد که اجازه می دهد توسعه دهندگان برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها و بازی ها با هر کسی که صاحب یک تلاش بدون نیاز به در Oculus فروشگاه. همچنین sideloading که تبدیل به محبوب راه حل برای برنامه های که در دسترس هستند در فروشگاه خواهد بود غیر ضروری را بی شماری VR برنامه های به مراتب بیشتر قابل دسترس به طور متوسط تلاش مالک.

"در حالی که ما اصلا به بسیاری از اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن فراتر از آن است که فقط رتبهدهی نشده است, ما می خواستیم به اوایل زیرچشمی نگاه کردن در برنامه های ما را به تلاش و تحقیق در دسترس به یک گروه وسیع تری از توسعه دهندگان و حتی کسانی که نمی کشتی از طریق فروشگاه ما گفت:" چشم. "و از آنجایی که ما آگاه هستیم که توسعه چرخه زمان ما نیز های این شرکت برای تشویق ما را به توسعه جامعه شروع به ساختمان برای تلاش اگر آنها را انتخاب کنید با گزینه ای را برای هدف قرار دادن این کانال. ساخت آن را آسان تر برای توسعه دهندگان بیشتر برای رسیدن به تلاش صاحبان در آینده ما امیدواریم که به جرقه الهام با کسانی که به ساخت موج بعدی از درگیر شدن تجارب برای تلاش است."

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن