صنعت کابل نگه می دارد پیدا کردن راه های جدید برای خونریزی مشتریان خود را خشک

حماسه جاری از کابل در مقابل جریان یدک کش-از-جنگ (که تا به حال بیشتر این جریان طرف برنده برای بیش از یک سال در

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
  • حماسه جاری از کابل در مقابل جریان یدک کش-از-جنگ (که تا به حال بیشتر این جریان طرف برنده برای بیش از یک سال در حال حاضر به عنوان صنعت کابل نگه می دارد خونریزی مشترکین) همچنان به جلب عناوین جدید که متاسفانه خیلی قابل پیش بینی در این نقطه است.
  • طیف برای مثال در میان بسیاری از کابل مارک های که استقبال بی شفقت کاهش مشتریان با ادامه افزایش قیمت.
  • این نوع رفتار که بدون شک ادامه برای الهام بخشیدن به مصرف کنندگان به قطع طناب و به همه در جریان و تلویزیون دیجیتال خدمات.

در اوایل این سال مانند بسیاری از شما در حال حاضر من در نهایت قطع بند ناف و رویگردانی من ظرف اشتراک — چیزی است که من در نهایت مجبور به انجام پس از رسیدن به نقطه شکستن من بیش از یک مخلوط از subpar خدمات مرموز یک صورتحساب ماهانه و قیمت به نسبت ارزش که فقط بیش از حد خارج از ضربت سخت زدن. در مقایسه با جهانی نزدیک کاربر قدردانی از Netflix بکشد که یک نظرسنجی جدید از Cowen & Co تجزیه و تحلیل شرکت پیدا کرده است که بسیار قوی است که 55 درصد از مشترکان خوب خواهد بود با پرداخت کمی بیشتر در هر ماه برای حفظ این سرویس است. این نقطه بزرگتر بودن — این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر بسیاری از ما عادات مشاهده, اما نه عادت ... هر کس باید ما می گویند.

مورد در نقطه: صنعت کابل است تا به آن حد معمول shenanigans, ذهن هرگز که آن را همچنان به از دست دادن مشتریان در سریع کلیپ. شما احتمالا می توانید حدس بزنید چه ما با اشاره به مطلب نفرت هزینه را افزایش می دهد به نمایندگی از صنعت مداوم تلاش برای مدیریت آن کاهش خونریزی مشتریان خشک است.

این آخرین اخبار از وب سایت جلوگیری از کلاه!, که به نقل از طیف کارکنان به عنوان تایید که افزایش نرخ را برای تلویزیون کابلی مشتریان در حال آمدن است به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. (سخنگوی همچنین تایید افزایش می دهد هنگامی که تماس گرفته توسط Ars Technica).

در شرایط از آنچه که در واقع آینده, $2.95/ماه پخش تلویزیون هزینه اضافه کردن است و در حال افزایش به $16.45/ماه (که برابر است با تقریبا 200 دلار بیشتر در طی یک سال). همچنین طیف را از تلویزیون انتخاب بسته است تا از $1.50/ماه برای $73.99/ماه. "مشتریان تبلیغاتی طرح قیمت گذاری را نمی بینیم این افزایش نرخ تا خود را قیمت گذاری تبلیغاتی منقضی" متوقف کردن کلاه! یادداشت و اضافه کرد که: "مشتریان بسته بندی محصولات مختلف باید انتظار تخفیف به کاهش است که هزینه کمی."

اعطا شده, شما می توانید مقابله با این اخبار اخیر با افزایش قیمت ها در جریان خدمات تلویزیون مانند Hulu و یوتیوب تلویزیون با دومی داشتن فقط ضربه خود را به قیمت $64.99/ماه پس از اضافه کردن هشت کانال های جدید. به همین ترتیب قیمت Hulu را لایه که شامل برنامه های زنده تلویزیونی نیز به طور پیوسته افزایش یافته است., با ارزان ترین طرح در حال حاضر $55/ماه.

همه که گفت: با این حال گزینه های مانند کسانی که هنوز نماینده به طور کلی مقرون به صرفه جایگزین سنتی کابل بسته های پس از دوم تا یش در اجاره تجهیزات اتهامات و انواع هزینه های متفرقه دیگر که همیشه به راحتی قابل درک زمانی که شما دریافت صورتحساب ماهانه خود را. متوقف کردن کلاه! اشاره می کند که طیف افزایش پخش تلویزیون هزینه ظاهرا "را پوشش می دهد retransmission هزینه های محلی پخش شارژ و کابل شرکت حمل خود را بر روی کانال های کابل سیستم. طیف معافیت این هزینه از هزینه های ماهانه از کابل TV و مکان آن را به عنوان یک خط جداگانه مورد در قبض خود را."

این سایت در ادامه به توجه داشته باشید که در عمل نیز "به راحتی اجازه می دهد تا شرکت به تصویب از طریق افزایش نرخ حتی اگر شما در یک قیمت قفل تبلیغاتی قیمت گذاری بسته به طور معمول ارائه شده به مشتریان جدید است."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب