بهترین Samsung Galaxy S20 و S20 Plus موارد

Samsung Galaxy S20 و S20 Plus عالی دستگاه, اما, اگر, شما اینجا هستید, شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که. دو

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
Samsung Galaxy S20 و S20 Plus عالی دستگاه, اما, اگر, شما اینجا هستید, شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که. دو دستگاه در حال حاضر گران تر از همیشه, قرار می دهد که استرس اضافی بر صاحبان آنها در طول روز به روز استفاده کنید. شما نمی خواهید به پوسته از چند صد دلار برای یک تعویض صفحه نمایش, آیا شما? به طور طبیعی شما می خواهید یک مورد خوب برای محافظت از خود را فانتزی جدید گوشی های هوشمند.
شما در شانس هستید! چرا که ما جمع آوری برخی از بهترین Galaxy S20 و S20 plus موارد که شما می توانید خرید در حال حاضر. از ضخیم و ناهموار به باریک و ظریف وجود دارد یکی برای هر سلیقه. انتخاب یک مورد می تواند طاقت فرسا با صدها نفر از مدل های در دسترس, بنابراین ما بهترین های ما به محدود کردن انتخاب های پایین به تعدادی بیشتر کنترل.

چیدن درست مورد کهکشان خود را S20 تلفن را عمدتا بستگی به شیوه زندگی خود را و تاریخ با دستگاه های قبلی. اگر شما مستعد ابتلا به رها کردن تلفن های خود را و سپس یک مورد با حفاظت اضافی باید در بالای لیست شما. اما اگر شما همیشه فوق العاده محتاط در هنگام دست زدن به گوشی خود و سپس یک مورد ساده که به شما امکان قرار دادن تلفن خود را بر روی یک میز بدون هیچ گونه نگرانی در مورد خراش می تواند به اندازه کافی خوب. در ضمن kickstand موارد یک نوع است که تنها باید توسط مردم در نظر گرفته است که زمان زیادی را صرف تماشای ویدئوها و فیلم بر روی تلفن خود را در غیر این صورت آن را فقط غیر ضروری فله اضافه شده به خود را در حال حاضر biggish Galaxy S20.


مهم نیست که چه تنظیمات خود را, ما باید یک صف از موارد برای Galaxy S20 و S20 Plus است که مطمئن شوید که به غلغلک دادن به فانتزی خود را.

بهترین Samsung Galaxy S20 و S20 Plus موارد


اگر شما در حال خرید خود را S20 مستقیم از سامسونگ شما همچنین ممکن است یک مورد آن را در حالی که شما وجود دارد. وجود دارد یک تنوع خوب از سامسونگ ساخته شده اما موارد انتخاب کردیم تنها مورد علاقه ما برای این لیست.

Samsung Galaxy S20, S20 Plus S-View Flip Cover case


این کهکشان S20 مورد بسیار منحصر به فرد است به لطف خاص خود را پوشش دهند. آن را نه تنها محافظت از صفحه نمایش خود را اما دارای یک پنجره است که به شما نشان می دهد اطلاعات مهم در یک نگاه. کهکشان S20 را شناسایی و مورد نمایش اختصاصی همیشه-بر روی صفحه نمایش برای مطابقت با پنجره. بسیار شسته و رفته.

Samsung Galaxy S20, S20 Plus Leather Cover case


یکی دیگر از سامسونگ در مورد کلاسیک. چرم پوشش خواهد اضافه کردن برخی از سبک به تلفن خود را در حالی که ارائه یک لایه از مواد با دوام بین دستگاه و طبقه. همانطور که ما ذکر کرده ایم که در کهکشان ما S20 مورد نقد و بررسی, اما, چرم را نشان می دهد نشانه هایی از فصل پس از زمان پس نگه داشتن آن در ذهن.

Samsung Galaxy S20, S20 Plus Silicone Cover case


شما می دانید آنچه آنها می گویند: سیلیکون مانند چرم به جز چیزی شبیه به آن. خوب هیچ کس می گوید که اما این درست است. سیلیکون است نه فانتزی است, اما آن را ارزان تر خواهد شد انجام یک کار درست نگه داشتن خراش دور از پشت کهکشان S20 تلفن. به علاوه شیری رنگ هستند و واقعا به خوبی نگاه کنید.

Samsung Galaxy S20, S20 Plus ناهموار پوشش محافظ صورت


تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, سامسونگ در مخزن از یک پوشش. این کهکشان S20 مورد می افزاید: با دوام پوسته بیرونی را به گوشی خود را که به مقاومت در برابر بسیاری از سوء استفاده. آن می آید با دو kickstands به صورت افقی و عمودی مشاهده. آن را زیباترین اما این کار انجام می شود.

بهترین Spigen Galaxy S20 و S20 Plus موارد


Spigen یکی از ردیف بالا مورد تولید کنندگان است که باعث می شود محصولات خود را شایسته اصحاب به هر Galaxy S20 یا Galaxy S20 Plus

Spigen Galaxy S20, S20 Plus Ultra Hybrid case


آیا نمی شود فریب خورده این مورد شفافیت! کهکشان S20 Ultra Hybrid در واقع ارائه می دهد بسیار خوب برای حفاظت از گوشی خود را در حالی که اجازه دادن به رنگ خود را از انتخاب از طریق درخشش آن است. این می افزاید: کمی بلند اما یک قطره و شما خواهد بود خوشحالم که شما آن را داشته باشد.
 

Spigen Galaxy S20, S20 Plus Liquid Air case


کهکشان S20 Liquid Air صورت باریک و مناسب به صورت چسبیده در اطراف گوشی خود را مانند یک پوست دوم. آن را تا حد زیادی بهبود گرفتن شما را از تلفن خود و ارائه برخی از حفاظت ضروری. همچنین به نظر می رسد سرد.

Spigen Galaxy S20, S20 Plus ناهموار زره مورد


ناهموار زره مورد گام بعدی وقتی که می آید به حفاظت از. این یک اسپرت پرنیان و متمایز Spigen یک ظاهر طراحی شده است که آن را روشن می مانند کیفیت وقتی که می آید به موارد.

Spigen Galaxy S20, S20 Plus دشوار زره مورد


این نهایی مورد حفاظت از Spigen. با پوسته بیرونی و داخل لایه برای جذب تاثیر این مورد را به مبارزه با هر چیزی که می خواهد به شما آسیب برساند Galaxy S20 (به درجه مناسب البته). به عنوان یک پاداش شما همچنین دریافت یک پایه.

بهترین OtterBox Galaxy S20 و S20 Plus موارد


OtterBox موارد در سمت گران اما طراحی آنها اغلب افزایش نگاه از تلفن خود را به جای آن را کسل کننده است.

OtterBox Galaxy S20, S20 Plus رفت و آمد سری نعناع راه مورد


ما دروغ نمی خوای ما برداشت این مورد به دلیل رنگ. وجود دارد فقط چیزی تسکین دهنده در مورد این کهکشان S20 مورد. اما وجود دارد بیشتر از آن است که برای رفتن آن. آن را ساخته شده از دو لایه را از هم جدا و با هم بزرگ ارائه می دهد برای حفاظت از تلفن خود را.

OtterBox Galaxy S20, S20 Plus مدافع سری مورد


مدافع سری طول می کشد حفاظت به سطح بعدی. این کهکشان S20 مورد همراه با چهار بخش و در مجموع پس از آن نیز به عنوان یک جلد چرمی قرار دادن با کلیپ کمربند درست مثل ما استفاده می شود به حمل گوشی در روزهای کهن. اما هی ما مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از شرایط را که از ویژگی های مفید و حتی امروز اگر شما به خودتان پیدا کنید در یکی از کسانی که اغلب این مورد برای شما است.

بهترین Galaxy S20 و S20 Plus موارد در آمازون


قفس یا جعبه گذاردن Galaxy S20, S20 Plus مورد محافظ صورتی


این کهکشان S20 مورد اعتصاب تعادل بزرگ بین جذاب به کاربران زن و نه اینکه بیش از حد به رنگ صورتی و در خود چهره دخترانه. آن را نه تنها درجه یک, اما همچنین دارای یک تاثیر پراکندگی سیستم به نگه داشتن گوشی خود را امن چه بیشتر می تواند شما می خواهید ؟

Ringke Galaxy S20, S20 Plus Fusion X طراحی مورد


در انتهای دیگر این طیف ما در این مورد با توجه به مردانه طراحی شده است. اگر چه شما می توانید آن را بدون کمو الگوی ما فکر می کنم این یکی از چند بار camo در واقع متناسب بر روی گوشی های هوشمند مورد. کسانی که سنگین ضربه گیر نیز در خدمت یک هدف البته پس از آن تمام پوست و بدون نیش می زنند. کهکشان S20 و S20 Plus جدی هستند, همراه, و آنها سزاوار جدی حمایت می کند.

ESR Galaxy S20, S20 Plus فلز پایه مورد

شما لازم نیست برای خرید یک ناهموار مورد به یک پایه. این ESR مورد همراه با طراحی براق بدنه شفاف و ظریف فلز پایه. آن را نیز فوق العاده محافظ گوشه با جیب هوا مثل هر خود احترام مورد می کند. پاپ از پایه و لذت بردن از صفحه نمایش زیبا از کهکشان خود را S20 دستگاه!

Caseology Galaxy S20, S20 Plus, اختلاف منظر, مورد

منظر مورد چالش های حتی سامسونگ خود کهکشان S20 موارد وقتی که می آید به نظر می رسد و احساس. این لوزی طراحی ساده و در عین حال دارای یک کمی اضافی در مقایسه با اکثر تک رنگ موارد است. و در بالا از آن, آن را هنوز هم فراهم می کند حفاظت درجه نظامی.


شاعرانه Galaxy S20, S20 Plus انقلاب مورد

نام تجاری ممکن است شاعرانه اما این مورد فریاد می زند مربوط به اینده. با این مورد در خود کهکشان S20 را نگاه مانند یک سرپا نگه داشتن از یک فیلم علمی تخیلی. نیازی به گفتن این مورد را فراهم می کند مقدار زیادی از حفاظت و فانتزی kickstand.


Incipio Galaxy S20, S20 Plus Organicore مورد

مردم نگران محیط زیست را به درستی نقطه به موارد تلفن به عنوان یک محصول بی فایده. بسیاری از آنها باقی می ماند unsold در آن زمان و منسوخ نسبتا سریع است. با Incipio را Organicore Galaxy S20 مورد است که یک مشکل نیست. این موارد ساخته شده از گیاهان و 100% compostable. آنها در سمت گران اما دانستن اینکه شما می توانید فقط دفن آن را در حیاط خود را هیچ آسیبی انجام می شود ممکن است ارزش یک زن و شوهر از tenners اضافی.


کاتالیزور Galaxy S20, S20 Plus خفا مورد سیاه و سفید

کاتالیزور یک یو پی اس در این رقابت شما با دادن ارتفاع دقیق از آن را امن خود را رها Galaxy S20 تلفن در حالی که آن را محصور در این مورد محافظ. 9.9 ، ما شما را حدس وحشی که حتی از 10 گوشی خود را هنوز هم خوب است. با وجود مباهات استثنایی حفاظت از این مورد نیست بسیار بزرگ است و یک الگوی خوب در پشت اضافی گرفتن.


Cyrill Galaxy S20, S20 Plus Cecile مورد

اجازه دهید در پایان این بهترین موارد تلفیقی با چیزی زیبا. این Cecile سری Galaxy S20 موارد خوب گل انگیزه بدون اینکه رنگ ورو رفته. آنها نه تنها حفاظت, اما برخی از تازگی و طراوت خود را به گوشی سامسونگ. وجود دارد بیشتر الگوهای موجود برای Galaxy S20 از وجود دارد برای S20 Plus, اما این قابل درک است با توجه به بسیاری از زنان احتمالا ترجیح می دهند گوشی کوچکتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب