5G Asus ROG تلفن 3 راه اندازی خواهد شد به زودی حداقل در چین

فقط در مورد آن را کاملا روشن پس از ROG تلفن 3 نشان داد آن نامتعارف و در عین حال آشنا به طراحی در یک دست کوتاه در فیلم در حالی که همچنین پرداخت چین FCC-معادل agency یک واجب نظارتی بازدید نسخه بعدی از بازی-محور Asus mobile نیروگاه است که به زودی.

آنچه بدیهی است که ما نمی دانم پس از به سادگی گزارش در این دو نشت بود که دقیقا چگونه به زودی به انتظار 5G-فعال 6.6 اینچ صفحه نمایش گوشی با یک اورکلاک Snapdragon 865 پردازنده های خود را تحت هود برای دیدن نور روز. پاسخ آن را به عنوان معلوم است خیلی زود اگر چه ما هنوز هم از لحاظ فنی ندارد و یک شرکت اعلام و یا تاریخ عرضه برای ارائه به کسانی که مشتاق به گرفتن دست خود را در احتمالا در جهان, سریع ترین گوشی های هوشمند اندروید از سال 2020 است.
آنچه که ما فراموش کرده است یک Weibo تیزر تایید تمدید همکاری بین Asus و Tencent که ظاهرا تحقق در برخی از نقطه در ماه آینده. در غیر این صورت قرار دادن ویژه ROG تلفن 3 Tencent Edition برای چین است که ما در واقع شاهد manhandled در فیلم هفته گذشته در حال حاضر رسما میله میله برای یک تا حدودی مبهم جولای راه اندازی.

در صورتی که نام نمی کند هر حلقه, زنگ, شما باید بدانید Tencent بزرگترین بازی های ویدئویی شرکت (بله واقعا) تا حدودی داشتن چنین فوق العاده محبوب عناوین به عنوان Fortnite و PUBG. چینی, سرگرمی, غول نمی خواهد فقط با کف دست زدن آن آرم در پشت داخلی ROG تلفن 3 نوع ذهن شما امیدوار کننده “در عمق سفارشی سازی” بهینه سازی و بهبود عملکرد بازی برای ایجاد یک “تجربه نزدیک به این بازیکن.”

اگر سابقه هر گونه نشانه تا کنون بزرگترین چیزی که در مورد Asus ROG تلفن 3 Tencent Edition خواهد بود توانایی نسبی آن در مقایسه با یک مدل جهانی انتظار می رود به هزینه کمتر از $1,000 با 5G پشتیبانی در دو, و همچنین به عنوان حیوان صفت مذکور SoC عظیم از 16 گیگابایت حافظه RAM حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی سنگین از 6000 میلی آمپر یا بیشتر باتری سه نفر از دوربین رو به عقب از جمله 64MP اولیه تیرانداز و البته مقابل شلیک بلندگوهای استریو.

نیز وجود دارد یک فرصت بسیار خوب “به طور منظم” ROG تلفن 3 را به بازار مانند ما چند ماه پس از ساخت داخلی اولین, اگر چه ما احتمالا باید حداقل منتظر جولای راه اندازی قبل از پریدن به نتیجه گیری. چه کسی می داند شاید Asus آموخته است که یک یا دو چیز از آن اشتباهات گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>