5.4-اینچ, آی فون, 12 خواهد شد بنا بود جمع و جور تر از سال 2020 آی فون SE

اپل اعلام چهار آیفون 12 مدل در این سال است. ورود به سطح نسخه را گزارش ورزشی 5.4 اینچ صفحه نمایش. به نظر می رس

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
اپل اعلام چهار آیفون 12 مدل در این سال است. ورود به سطح نسخه را گزارش ورزشی 5.4 اینچ صفحه نمایش. به نظر می رسد این مدل خاص تر خواهد بود جمع و جور تر به تازگی منتشر شده آیفون SE.

این 2020 آی فون SE 4.7 اینچ صفحه نمایش و هزینه های $399. اگر چه این بودجه مدل همان تراشه در سال گذشته به عنوان آی فون 11 که حامل یک برچسب قیمت $699 آن دارای یک دوربین عقب فیزیکی دکمه صفحه اصلی به جای چهره ID و کاهش مقاومت در برابر آب از گل سرسبد مدل. برای تمام کسانی که مانند آی فون SE اندازه اما نمی خواهید به حل و فصل برای آن کوچک پشت, مشخصات اپل ممکن است تعجب در فروشگاه.

YouTuber @EveryApplePro نوشته شده در یک ویدئو کلیپ با آیفون SE و CAD-بر اساس رندر از 5.4 اینچ آیفون در کنار هم و با توجه به آن, آی فون, 12 واقع می شود جمع و جور تر از سال 2020 آی فون SE.


پس چگونه خواهد بود که ممکن است اگر آی فون 12 مخفیگاه آنان را با 5.4 اینچ صفحه نمایش در حالی که آی فون SE 4.7 اینچ صفحه نمایش? همانطور که ذکر شد قبل از, آیفون SE دکمه خانه است که طول می کشد تا مقدار قابل توجهی از فضا و همچنین دلپذیری گودی و درجه یک. آیفون 12 از سوی دیگر خواهد شد به احتمال زیاد razer نازک ناهنجاری و یک شکاف کوچکتر از آی فون 11.

آیفون SE است که ظاهرا به خوبی انجام می دهند در حال حاضر و با توجه به این که وجود دارد کمبود حق بیمه جمع و جور گوشی ها در بازار 5.4 اینچ, آی فون می تواند به اثبات می شود یک ضربه سر و صدا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن