ثبت آگهی تبلیغاتی برای کسب و کار شما حیاتی است. یاد بگیرید چرا!

هر آگهی پس از تأیید مدیریت و انتشار در وبسایت وینوتیفای میتواند توسط کاربر و با برخورداری از قابلیتهای «آگهی

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

هر آگهی پس از تأیید مدیریت و انتشار در وبسایت وینوتیفای میتواند توسط کاربر و با برخورداری از قابلیتهای «آگهی ویژه» و «نردبان» (یا همزمان هر دوی آنها) ارتقاء یابد. در این نوع از تبلیغات، منبع میتواند مشخص یا نامشخص و معتبر یا نامعتبر باشد. سایت های تبلیغاتی زیادی امکان درج آگهی رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهند اما به دلیل طولانی و وقت گیر بودن مراحل عضویت و درج آگهی، این فرایند توسط کاربران به کندی صورت می گیرد و همچنین بروزرسانی آگهی ها در زمان های مشخص کاری است بسیار وقت گیر . گذاشتن آگهی در سایت تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار و حتی استخدام نیروی کاری به سرعت جواب می دهد و نیازی نسبت منتظر انتشار نیازمندی روزنامه ها بمانید. طبیعتا انجام چنین کاری برای شما هزینه خواهد داشت و باید برای انجام آن تعرفه تعیین شده را پرداخت نمایید. البته برای تبلیغات اینترنتی باید به رتبه سایت نیز توجه داشت.

خدمت مورد انتظار مصرفکننده نیز بهطور مستقیم و با رد و بدل پرداخت متناسب با آن صورت خواهد پذیرفت. راه های دیگری هم به جز تبلیغات مستقیم وجود دارد که می توان در آنها به رایگان دست به تبلیغ زد. سایت هایی که هر یک بازدید بالایی داشته و بعضا جزء برترین سایت های ایرانی هم هستند. ساده ترین روش برای نوشتن متن آگهی مناسب این است که با توجه به عنوان آگهی خود چندین زیر عنوان مرتبط با آن را در متن آگهی خود آورده و برای هر کدام ۱ الی ۳ پاراگراف متن بنویسید. سایت معروف به نیازمندی های ایران یکی از با قدمت ترین سایت های ثبت آگهی در کشور می باشد که در آن کاربران می توانند به راحتی تبلیغات خود را به اشتراک همگان بگذارند. یکی از معروف ترین سایت های فعال در این حوزه که سالیان زیادی است در حال فعالیت است، سایت ایستگاه است. این سایت آگهی برخلاف دیگر سایت های رقیب ظاهر مناس و جذابی ندارد اما در عین حال رتبه خوبی در میان سایت های ایرانی دارد. با این حال رشد شیپور باعث شد این سایت پربازدید تبدیل به سرویس ثبت آگهی رایگان شده و در آن آگهی های مختلفی در زمینه های مختلف ثبت شده و کاربران برای دریافت نیاز های خود و یا ارائه خدمات خود از آن استفاده نمایند.

این سرویس ثبت آگهی رایگان دارای اپلیکیشن اندروید و و iOS می باشد که دارندگان گوشی های اندروید و آیفون می توانند از آن استفاده نمایند. علاوه بر این امکان اسفاده از باما در گوشی های اندروید نیز فراهم شده و اپلیکیشن این سرویس در اندروید نیز طراحی شده است. اولین سرویس خرید و فروش اینترنتی و ثبت آگهی رایگان توسط دیوار و در سال ۱۳۹۱ به وسیله شرکت دانش بنیان «آگه پردازان هوشمند» راه اندازی شد. امروزه صدها هزار شرکت و کسب و کارهای مختلف اهمیت حضور در اینترنت را به خوبی دریافته اند و هر کدام به نحوی مشغول به معرفی کالا و خدمات خود در این فضا و رقابت هستند. از میان دهها وب سایت رایگان ثبت آگهی که در آنها امکان معرفی خدمات، محصولات و کالا برای کاربر وجود دارد تنها برخی از آنها بازدید بالایی داشته و کیفیت مناسبی دارند و بهتر است کاربران برای دریافت خدمات مناسب و بی دردسر از آنها استفاده نمایند. می باشد و کمتر در این سایت خرید و فروش کالا مشاهده می شود. در باما کاربران می توانند خودروی مورد نظر را بطور تخصصی جستجو کرده و قیمت آن را نیز مشاهده کنند.

البته جهت استفاده از سایت هم تنها کافیست یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید تبلیغات و آگهی های خود را به طور رایگان ثبت کرده و در معرض دید تعداد زیادی از بازدیدکنندگان این سایت قرار دهید. به نظر می رسد که در این سایت آگهی های فروش اجناس خرد کمتر وجود دارد و ایران تجارت به طور تخصصی در مسئله آگهی های فنی و خدماتی تمرکز کرده است. اما اگر تمایل داشته باشید که آگهی شما برای مدتی در صفحه اول سایت و نتایج اول صفحات نمایش داده شود باید آگهی خود را ویژه یا ستاره دار نمایید. باقی کارها را یکتانت بهطور خودکار انجام میدهد؛ یعنی تبلیغ بهطور اتوماتیک در جایگاههای مختلف و در سایتهای پربازدید بهطور همزمان نمایش داده میشود. شیپور هم همچون دیوار علاوه بر وبسایت اپلیکیشن های اندروید و iOS را نیز پشتیبانی می کند. به علاوه این که سئوکاران و افرادی که تلاش می کنند سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنند هم از این قابلیت بهره مند می شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینجا وب سایت خود باشید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن