تسلا رزومه مدل 3 تولید به عنوان نبرد قانونی بافندگی سربار

تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بیش از آخر هفته به طوری که آن را می توانید از سرگیری عملیات

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
  • تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بیش از آخر هفته به طوری که آن را می توانید از سرگیری عملیات در آن فرمونت کارخانه در کالیفرنیا است.
  • در ضمن تسلا گزارش شروع به ساخت تسلا وسایل نقلیه بیش از آخر هفته.
  • نا امید با تحمیل مستند Elon Musk به تازگی تهدید به حرکت تسلا از کالیفرنیا است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در یک حرکت است که باید تعجب هیچ یک آستانه گزارش که تسلا شروع به ساخت اتومبیل یک بار دیگر در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا.

"این شرکت به نام برخی از آن کارگران و تکمیل حدود 200 اتومبیل مدل Y و مدل 3 وسایل نقلیه با توجه به دو کارکنان فعلی" این گزارش می خواند.

قانونی بودن تسلا تصمیم در اینجا باقی می ماند تا در هوا می آید و در پی دعوی این شرکت ها را در برابر آالمدا کانتی برای امتناع از اجازه دهید آن را بازگشایی آن فرمونت کارخانه. تسلا طرح دعوی در دادگاه واصل شد در مدت کوتاهی پس از کالیفرنیا شروع به شل شدن تا محدودیت در مورد کدام نوع از کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات. توجه داشته باشید که تسلا فرمونت کارخانه بسته شده است از اواسط ماه مارس و Elon Musk نیست در مورد آن خوشحال. به سختی تعجب مشک به مدت طولانی نگهداری می شود که تلاش ها برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس شده اند بیش از حد سنگین دست. در داخلی یادداشت ارسال به تسلا کارمندان چند هفته پیش مشک opined که "آسیب از coronavirus وحشت به مراتب بیش از این ویروس خود را."

به عنوان به طرح دعوی در دادگاه مشک را به رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته را به آتش خاموش چند از افکار خود را بر روی این موضوع است.

"تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله" مشک گفت: از طریق توییتر. "این غیرمنتخب & نادان 'موقت افسر بهداشت' از گردشگاه عمومی اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!"

طرح دعوی در دادگاه خوانده شده در قسمت:

از طریق خود هدایت آالمدا کانتی است به صراحت به رسمیت شناخته شده و شایع است که "کسب و کار ممکن است . . . عمل به ساخت" باطری و وسایل نقلیه الکتریکی. بدون توضیح اما مرتبه سوم و همچنین مسئولان شهرستان باید به طور همزمان اصرار داشت که تسلا باید توقیف باقی می ماند, در نتیجه ترکیب بیشتر ابهام و سردرگمی و بی خردی اطراف آالمدا کانتی موقعیت که آیا تسلا ممکن است از سرگیری فعالیت های تولیدی در آن فرمونت کارخانه و در جای دیگر در شهرستان.

در تسلا مدعی است که آن کسب و کار باید تلقی ضروری است و احکام و اظهارات بر خلاف ساخته شده توسط آالمدا مقامات بدون هیچ دلیل روند.

در ضمن مشک بسیار نا امید با این وضعیت که او را تهدید به حرکت تسلا عملیات از کالیفرنیا است.

"رک و پوست کنده این نهایی کلش" مشک توییتی بیش از آخر هفته. "تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله."

همه در همه, تسلا تصمیم به از سرگیری عملیات است که به سختی تعجب آور در نور از مشک نمایش در coronavirus. در طول تسلا درآمد اخیر کنفرانس تلفنی برای مثال مشک گفت: stay-at-home بخشنامه شد "فاشیستی" و معادل قفل کردن مردم است.

"رک و پوست کنده" مشک گفت: "من می خواهم آن را اجباری زندانی از مردم در خانه های خود را در برابر همه از حقوق قانونی خود. آن را به شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه و چرا آنها را به آمریکا آمد و یا ساخته شده در این کشور است."

منبع تصویر: TierneyMJ/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب