وحشتناک آزمون نشان می دهد که چگونه به سرعت DNA ویروسی می تواند گسترش

  • CDC می گوید coronavirus انتقال در سطوح احتمال زیاد نیست به عنوان COVID-19 گسترش عمدتا از طریق قطرات است.
  • تحقیقات جدید نشان داد که جانشین DNA ویروسی قرار داده شده بر روی بستر راه آهن در یک بیمارستان انزوای اتاق به 41 درصد از مناطق نمونه در یک بخش در مدت 10 ساعت.
  • این مطالعه نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای یک پاتوژن به حرکت از سطح به سطح و تأکید بر اهمیت بهداشت و دنده محافظ در طول coronavirus همه گیر برای جلوگیری از گسترش.

رمان coronavirus گسترش از انسان به انسان با سفر در بزاق قطرات با اندازه های مختلف. برخی از آنها بزرگتر نوعی که هستند خارج شده در طی سرفه و عطسه. برخی از آنها بسیار کوچکتر و نامرئی برای چشم انسان. این قطرات می تواند گردش در حالی که صحبت کردن محققان نشان داده اند. که در آن با پوشیدن ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی و همچنین اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کمک کند.

کسانی که قطرات همچنین می توانید زمین در سطوح مختلف است به همین دلیل ضروری است برای شستن دست های خود را اغلب و برای تمیز کردن سطوح و اشیاء است که با دیگران به اشتراک گذاشته. CDC به روز شده زبان در آن COVID-19 صفحه به توضیح است که انتقال از سطوح احتمال کمتری دارد اما خطر هنوز هم وجود دارد. این ویروس می تواند به گسترش سطوح و دست زدن به چشم و دهان و یا بینی شما پس از لمس اشیاء آلوده می تواند مخاطره آمیز.

مطالعات متعددی نشان داده که این ویروس می تواند زنده ماندن در هر نقطه از چند ساعت تا چند روز در هوا و روی سطوح خاص. تحقیقات جدید در حال حاضر نشان می دهد که چگونه از آن آسان است برای DNA ویروسی به گسترش در سراسر سطوح در یک بخش بیمارستان. پاتوژن سمت چپ بر روی تخت بیمارستان راه آهن پیدا شد در نزدیک به نیمی از تمام سایت های نمونه در عرض 10 ساعت و پافشاری برای پنج روز. خوشبختانه, آن را زنده سویه از رمان coronavirus.

محققان دانشگاه کالج لندن تکرار یک بخش از DNA از گیاه آلوده به ویروس است که می تواند انسان را آلوده سازد. آنها آن را آغشته به 0.1 میلی لیتر از آب در غلظت مشابه به SARS-CoV-2 نسخه از نمونه از COVID-19 بيمار و آنها کاشته و آن را در یک بستر راه آهن در یک اتاق ایزوله. این نوع از اتاق coronavirus بیماران ممکن است قرار داده شده در جهت کاهش انتقال است.

پس از 10 ساعت DNA ویروسی رسیده ریل تخت دستگیره های درب armrests در اتاق انتظار و اسباب بازی و کتاب و در یک منطقه بازی برای کودکان است. محققان دریافتند این ویروس در 41% از نمونه مناطق در سراسر بخش است. گسترش ادامه داد: رسیدن به 52 درصد از این مناطق در سه روز قبل از انداختن به 41 درصد در روز پنجم.

این ویروس گسترش بیشتر به نزدیکی مناطق از جمله یک اتاق با چند تخت و اتاق درمان. در روز سه 86 درصد از نمونه سایت های بالينی در مناطق آلوده بودند و در روز چهار 60% از نمونه ها در نزدیکی تخت منطقه مثبت بودند. است که می گویند که coronavirus زندگی می کنند به عنوان طولانی بر روی سطوح. اما گسترش آن می تواند فقط به عنوان به سرعت به عنوان یک خطر عفونت در آن بسیار مهم اول دقیقه است.

همانطور که با مطالعات دیگر وجود دارد یکی دیگر از نکته. این معلوم نیست که آیا این DNA ویروسی در سمت چپ بر روی سطوح می تواند عفونی یا چگونه به احتمال زیاد آن است که برای یک فرد آلوده می شود که در راه است.

هدف از این مطالعه استرس اهمیت بهداشت مناسب و شیوه های تمیز کردن و همچنین نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی در تنظیمات که در آن وجود دارد تایید COVID-19 بيمار. محققان توجه داشته باشید که جانشین ویروس می تواند برداشته شود و با مواد ضد عفونی کننده, پاک کردن و یا آب و صابون درست مثل رمان coronavirus.

“ما جایگزین شد تلقيح هنگامی که به یک سایت و گسترش از طریق لمس کردن سطوح توسط کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان ارشد” UCL نویسنده مطالعه دکتر لنا Ciric گفت. “یک فرد مبتلا به SARS-CoV-2 گرچه ریخته خواهد شد این ویروس در بیش از یک سایت از طریق عطسه و دست زدن به سطوح.”


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>