وحشتناک نور سیاه و سفید فیلم نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای گرفتن coronavirus

  • یک مطالعه جدید به دنبال در رمان coronavirus در سطوح اهمیت PPE برای frontliners مراقبت از COVID-19 بيمار.
  • محققان با استفاده از نور سیاه و سفید و یک ماده خاص به نشان می دهد قرار گرفتن در معرض پاتوژن و ثابت کرد که حتی PPE همیشه نمی تواند نگه داشتن مردم امن از یک ویروس است.
  • این مطالعه مطابق با آزمایش های قبلی که با استفاده از تکنیک های مشابه برای اثبات که رمان coronavirus گسترش می تواند از انسان به انسان توسط لمس و رسیدن به تمام انواع سطوح.

CDC تغییر دستورالعمل آن تا چند روز پیش آن را به روشن است که راه اصلی رمان coronavirus می تواند به گسترش است از فرد به فرد. COVID-19 انتقال از سطوح و اشیاء است که کمتر به احتمال زیاد اما غیر ممکن نیست. این ویروس می تواند زنده ماندن بر روی انواع سطوح مطالعات متعددی نشان داد و آن را به اندازه کافی به آن را در دست های خود را و سپس خود را به چشم و دهان یا بینی به خطر آلوده خود را با virus.

به همین دلیل هر کس باید با پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از سایر افراد است. شستن دست ها باید یک اولویت است و شما باید به جلوگیری از دست زدن به صورت خود را در تمام هزینه. یک مطالعه جدید نشان می دهد دقیقا چگونه از آن آسان است برای رمان coronavirus به گسترش حتی از سطوح اگر شرایط مناسب هستند دیدار کرد.

محققان چند دانشگاه در نگاه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) استفاده در بیمارستان ها و چگونگی آن می تواند منجر به COVID-19 قرار گرفتن در معرض. منتشر شده در آموزش پزشکی مطالعه شبیه سازی مراقبت از فرد آلوده. بهداشت و درمان کارکنان تا به حال برای قرار دادن بر روی کلاه, لباس شب, دستکش, چشم, حفاظت, N95 ماسک و چهره سپر قبل از ورود به اتاق. بیمار شد اسپری کردن با غیر سمی فلورسنت راه حل برای شبیه سازی ویروس و همان راه حل اضافه شد به یک شبیه سازی شده albuterol نبولایزر درمان است که بیمار استفاده می شود.

پس از اتمام مراقبت های بهداشت و درمان کارگران به ارمغان آورد به یک اتاق که روشن شد با استفاده از نور سیاه و سفید. محققان به بررسی PPE که کارکنان مجبور به حذف. محققان دریافتند فلورسنت محلول بر روی پوست بهداشت و درمان کارگران نشان داد که آنها از اشتباهات در حالی که دست زدن به PPE پس از در معرض بودن به بیمار است.

راه حل این بود که اغلب در بر داشت در چهره و لمسي از اعضای هیات نشان میدهد که تغییرات در دست زدن به روش های برای PPE مورد نیاز بود به عنوان دیده می شود در تصویر زیر:

منبع تصویر: Rami A. Ahmed D. O. طریق Healthline یک آزمایش با استفاده از نور سیاه و سفید نشان می دهد که چگونه coronavirus ممکن است آلوده PPE.

این مطالعه ثابت می کند که اهمیت PPE در بیمارستان درمان COVID-19 بيمار به عنوان تجهیزات می تواند به طور قابل توجهی محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس. اما حتی پس از آن بدون پروتکل های مناسب و آموزش پزشکی پرسنل در معرض خطر خود را در معرض این ویروس.

اصلی غذای آماده برای عموم در اینجا این است که این ویروس آلوده می تواند دست های خود را و لباس زمانی که شما در معرض یک فرد حامل ویروس. به عنوان یک قاعده کلی شما باید برای اجتناب از دست زدن به صورت خود ماسک در حالی که شما در خارج بدون شستشو یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را اول است.

“اگر چه آن صدا و پر زرق و برق, بهداشت دست است که هنوز هم بسیار مهم است” دکتر Krutika Kuppalli گفت: Healthlineو شما باید اجتناب از دست زدن به صورت خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما با پوشیدن یک ماسک و یا نه.

در حالی که این مطالعه با تمرکز بر PPE برای پرسنل پزشکی و frontliners مشابه آزمایش های انجام شده نشان می دهد که چگونه از آن آسان است به تصویب این ویروس از فردی به فرد. مقامات بهداشت در ژاپن استفاده می شود نور سیاه و سفید در یک رستوران نشان می دهد که یک فرد تنها قادر به آلوده نه دیگران. در پایان شبیه سازی نامرئی رنگ پیدا شد همه جا در رستوران اثبات است که چرا سخت اقدامات بهداشتی و اجتماعی فاصله ها روش های توصیه شده در طول همه گیر:

دو ماه پیش YouTuber علامت Rober فرار یک آزمایش مشابه در داخل یک مدرسه که در آن یک معلم و یک دانش آموز بودند “آلوده” با Glo پودر جوانه نشان داد که تنها با نور سیاه و سفید. معلوم می شود که ویروس جعلی به راحتی گسترش به دیگر کودکان و کشف شد و در سطوح مختلف در داخل کلاس درس:

در حدود همان زمان Vox آمد یک کلیپ نشان میدهد که چگونه شستن دست با صابون می تواند کشتن coronavirus با استفاده از یک ماده که مشابه ویروس ها و می درخشد زیر نور UV:


منبع تصویر: پل سفید/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im