در اینجا پاسخ به coronavirus بحران است که ما هرگز سعی

یک گروه بین المللی از محققان منتشر کرده است یک تجزیه و تحلیل جدید از نحوه کشورها در سراسر جهان می تواند بهترین

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
  • یک گروه بین المللی از محققان منتشر کرده است یک تجزیه و تحلیل جدید از نحوه کشورها در سراسر جهان می تواند بهترین دریافت coronavirus همه گیر تحت کنترل در مناطق خود.
  • ایده اساسی این است که در چرخه کردن از مستندات و آرامش است. به طور خاص یک چرخه متناوب از 50 روز سخت مستند پس از 30 روز از, کاهش, که محققان فکر می کنم یک راه حل ایده آل برای کاهش تعداد COVID-19 مرگ و میر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده در اوایل ماه مارس متوسط و پست رفت ویروسی است که ارائه یک راه رو به جلو در شرایط از آنچه که بهترین و کم طاقت فرسا پاسخ به COVID-19 شیوع باید باشد. نویسنده با استفاده از تصاویر زیر به توصیف آن: چکش و رقص.

چکش اشاره به همه-در-یک بار ناگهانی چشمگیر, مستندات در پاسخ به سنبله در موارد سنبله است که می تواند تهدید به پایمال کردن یک منطقه منابع مراقبت های بهداشتی. هنگامی که موج شروع به فروکش و سپس شما می توانید شروع به "رقص" — کمتر-دقیق تر و باز بازگشت به حالت عادی است که اجازه می دهد تا مردم و کسب و کار بازگشت به آنچه که آنها انجام می دهند البته در درون محدودیت های سفت و سخت. و اگر موج برمی گرداند ؟ شما آن را حدس زده. چکش پایین می آید دوباره. شستشو را تکرار کنید. "قوی coronavirus اقدامات امروز فقط باید با گذشته چند هفته باید وجود داشته باشد یک پیک بزرگ از عفونت های بعد از آن و این همه می تواند انجام شود برای یک هزینه معقول به جامعه و نجات جان میلیون ها نفر در طول راه" قطعه ای استدلال می کند — و یک مطالعه جدید بین المللی از محققان در حال حاضر تقریبا فراخوانی برای همین است.

محققان از جهانی پویا مداخلات استراتژی برای COVID-19 گروه مشترک مدل سازی سه سناریو در سراسر 16 کشور و آنها یافته های خود را امروز در اروپا مجله اپیدمیولوژی ایران. ارزیابی خود را در این خلاصه می یابد که "یک چرخه متناوب از 50 روز سخت مستند پس از 30 روز کاهش می تواند یک استراتژی موثر برای کاهش تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر و پذیرش در بخش مراقبت های ويژه."

دکتر راجیو Chowdhury — جهانی بهداشت اپیدمیولوژی در دانشگاه کمبریج و نویسنده سرب برای این گروه تحقیقاتی -- توضیح می دهد که این گروه مدل سازی نشان می دهد که در چرخه کاهش تعداد مرگ و میر "قابل توجهی" برای هر کشور مورد مطالعه بیش از 18 ماه دوره است. اما در اینجا مالش است. جمعیت و اقتصاد ملی تنها می تواند در فواصل مجاز است که در آن به "نفس کشیدن" وقتی که آنها با ترکیب زیر: سخت اجتماعی فاصله کارآمد تست مورد جداسازی تماس, ردیابی و محافظ جمعیت های آسیب پذیر.

آمریکا به عنوان این است که هیچ راز است و به انجام به خوبی در سراسر تعدادی از این دسته. همه چیز آنقدر بد در تست جبهه در مریلند به عنوان مثال دولت با فرماندار مذاکره با کره جنوبی برای به دست آوردن کیت های آزمایش که نمی تواند به دست آمده در ایالات متحده است. تعدادی از چهره های دولتی نیز هشدار داد که آمریکا بازگشایی بیش از حد به زودی. و حتی اگر ما می کند به تدریج بهبود برای نزدیک شدن به جایی که آن را باید در همه این جبهه یک سوال بزرگتر برای انجام با آن "چکش و رقص" چرخه —

تمام 50 ایالت اساسا در برخورد با شبه مستندات برای چند ماه گذشته. "شبه" به این معنا است که آنها بوده ام هیچ چیز مانند خشن و اقدامات انجام شده در چین برای کنترل بیماری همه گیر. اما هنگامی که شما در نظر شدید تظاهرات که شروع به ضرب سراسر کشور در روزهای اخیر در پاسخ به مستند اقدامات آن باعث می شود شما تعجب که آیا آن خواهد شد بسیار سخت تر از لحاظ سیاسی به اجرای "چکش" که باید نیاز بوجود می آیند دوباره. و به عنوان اگر همه این کافی نیست که از یک میدان مین را فراموش نکنید — انتخابات ریاست جمهوری فصل در حال حاضر در حال انجام است که در نوع مکانی که در آن ایده های خوب بروید به مرگ است.

"وجود دارد هیچ پاسخ ساده به این سوال که استراتژی را انتخاب کنید" پروفسور اسکار فرانکو از دانشگاه برن سوئیس گفت. "وجود دارد هیچ پاسخ ساده به این سوال که استراتژی را انتخاب کنید. کشورها — به خصوص کشورهای کم درآمد — باید به وزن تا معضل جلوگیری از COVID-19 مربوط به مرگ و میر و بهداشت عمومی سیستم شکست با دراز مدت فروپاشی اقتصادی و مشکلات."


بسته ثبت نام در McCarren پارک در نیویورک منبع تصویر: Erik Pendzich/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن