T-Mobile بزرگ 5G برنامه نیست یک خبر خوب برای همه مشتریان با حداکثر سرعت دویدن

T-Mobile را بلند پروازانه 5G گسترش تلاش ها تحمل میوه صرف هفته پس از از دیر تکمیل ادغام بین ملت سوم و چهارم بز

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 اردیبهشت 1399
T-Mobile را بلند پروازانه 5G گسترش تلاش ها تحمل میوه صرف هفته پس از از دیر تکمیل ادغام بین ملت سوم و چهارم بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم با با حداکثر سرعت دویدن با ارزش اواسط گروه طیف در حال حاضر اضافه شده در بالای قرمز پایین باند شبکه در "قطعات" فیلادلفیا و "به زودی به بخش هایی از" شهر نیویورک است.
اما در حالی که این واضح است که خبر خوبی برای T-Mo مشتریان در سراسر کشور و همچنین به عنوان زمان با حداکثر سرعت دویدن مشترکین در اختیار داشتن یک کهکشان S20 5G کسانی که با آب و تاب منعکس در اوایل 5G-دستگاه را فعال کنید در soon-to-be-قطع "در حال حاضر شبکه" در یک جای شگفتی ناخوشایند.
به عنوان به طور کامل و دقیق و منظمی توضیح داده شده CNET تعدادی از دستگاه های منتشر شده با حداکثر سرعت دویدن با 5G اتصال به سال گذشته خواهد شد اساسا کاهش داد به 4G LTE پشتیبانی تنها به عنوان T-Mobile ادغام و repurposes فن آوری مورد استفاده توسط آن جدید دختر اپراتور به ذخیره کردن پایه و اساس آن با سرعت بالا به شبکه.
معلوم نیست دقیقا زمانی که این پیشنهادات ویژه را زنده خواهد شد اما انتظار می رود قریب الوقوع هشدار به شما اجازه می دانم که شما می توانید یک Samsung Galaxy S20 5G برای عنوان کمی به عنوان... $0 یک ماه پس از اعتبار در 18 ماه اجاره طرح است.
که بسیار شیرین معامله را هدف قرار Galaxy S10 5G OnePlus 7 Pro 5G و LG V50 ال جی کاربران پرداخت کمتر از 10 دلار در ماه در حال حاضر در خود را اجاره و یا فروش اقساطی در حالی که کسانی که در حال حاضر هزینه های بیش از 10 دلار در ماه به زودی قادر خواهد بود به نمره فوق S20 5G برای 10 دلار در ماه پس از کاهش اعتبارات با 18 ماه اجاره نامه خود را.

در نهایت اگر شما خریداری HTC 5G Hub (به هر دلیلی) شما دنبال آن هستید در یک $12.50 اعتبار ماهانه برای بقیه قسط خود را طرح و یا یک بار 300 دلار در لایحه اعتبار برای هر کسی که تصمیم به پرداخت کامل قیمت خرده فروشی در صف مقابل.

در یک کلام سرخابی در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به هر کس قریب الوقوع انتقال از حداکثر سرعت دویدن به "جدید T-Mobile" را به عنوان صاف به عنوان ممکن است, حتی اگر برخی از مردم هنوز هم به احتمال زیاد به احساس فریب خورده, دیدن خود را فوق العاده-گران قیمت Galaxy S10 5G کاهش داد به 4G LTE سرعت پس از نه دقیقا اینکه به درستی هشدار داد که این حرکت در آثار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im