T-Mobile بی سر و صدا گسترش آن در اواسط باند 5G شبکه سه بیشتر شهرهای بزرگ

هر زمان که کسی می پرسد و یا شگفتی است که امریکا یکی از چهار بزرگ ارائه دهندگان خدمات بی سیم دارای بهترین شبکه

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 تیر 1399
هر زمان که کسی می پرسد و یا شگفتی است که امریکا یکی از چهار بزرگ ارائه دهندگان خدمات بی سیم دارای بهترین شبکه 5G پاسخ همان است - آن را پیچیده است. اولین نسخه از Opensignal غیر رسمی 5G موبایل تجربه جوایز برای مثال به همراه داشت سه برندگان در سراسر سه دسته عمده با Verizon و T-Mobile قابل پیش بینی در نظر گرفتن صفحه اصلی دانلود با سرعت و در دسترس بودن غنائم بود و AT&T و Verizon جای تعجب های مهم "سرعت دانلود تجربه" عنوان شده است.
جای تعجب نیست, T-Mobile و Verizon تصمیم به تمرکز بر روی بیشتر چاپلوس بخش جامع در سراسر کشور گزارش برای هر حامل جشن خود را برنده در متظاهر مطبوعات در حالی که نادیده گرفتن رقابت را غیر قابل انکار نقاط قوت و سرخابی در مورد رفتن تا آنجا که به بارها و بارها طعنه قرمز بزرگ برای بزرگترین شبکه 5G ضعف است.
اما T-Mobile نیز به خاک سپرده شد بسیار جالب جزئیات در آن newsroom پست اختصاص داده شده به جدید ترین 5G در دسترس بودن جایزه که تاکید می کند برای زمان بی حد و حصر "سازمان ملل متحد حامل" پیشرفت مستمر و بی امان تلاش در جهت پوشش کل کشور با سریع و قابل اعتماد سیگنال های تلفن همراه.

پنج شهرستانها عمده پایین بسیاری از رفتن به

T-Mobile را تحت موفق به تلنگر اواسط گروه سوئیچ در فیلادلفیا و نیویورک در مدت کوتاهی پس از تکمیل آن ضروری با حداکثر سرعت دویدن کسب و شاید حتی بیشتر تحت این متعادل 5G طعم ظاهرا گسترش به شیکاگو هوستون و لس آنجلس به تازگی بدون هیچ هیاهو.

این پنج شهرستانها متفاوت از تمام مکان های دیگر که در آن T-Mobile را کم باند 5G خدمات است که در حال حاضر در دسترس با میانگین سرعت دانلود از "اطراف" 330 مگابیت در ثانیه وعده داده شده در حال حاضر. یک سری از آزمایشات انجام شده در نیویورک چندی پیش نشان داد جدید "T-Mobile" شبکه قادر به ارائه مقدار سرعت بالاتر در مکان های خاص با بدون کمک از mmWave تکنولوژی اگر چه سرخابی هنوز برنامه ای برای ترکیب سه نوع 5G و در خدمت "همه را شامل" کیک لایه های مختلف در مناطق شهری.

اواسط باند 2.5 GHz طیف به دست آورد و از حداکثر سرعت دویدن است که در اصل دوم از سه لایه تشکیل دهنده این کیک خوشمزه تولید 5G سیگنال است که سفر بیشتر از ورایزون فوقالعاده سریع mmWave "Ultra Wideband" خدمات در حالی که بسیار بهبود سرعت ممکن ساخته شده توسط low-گروه تکنولوژی.

این مهم به اشاره است که شیکاگو هوستون و لس آنجلس فقط اتفاق افتاده بود که در لیست کوتاه از شهرستانها با حداکثر سرعت دویدن 5G خدمات در زمان ادغام به اتمام است که احتمالا به معنی T-Mobile را کمی بیشتر از repurpose نام تجاری جدید تعریف و در حال حاضر مستقر طیف در حالی که همچنین ترکیب آن با خود کم باند شبکه پایه و اساس است.
به نظر می رسد امن به فرض T-Mo ادامه خواهد داد به انجام دقیقا همان است که در آینده قابل پیش بینی است که می تواند شهرستانها مانند آتلانتا و دالاس, کانزاس, شهرستان, ققنوس و واشنگتن در خط بعدی. در همان زمان "سازمان ملل متحد حامل" نیز سخت در محل کار در راه اندازی با حداکثر سرعت دویدن ثروت از اواسط باند 2.5 GHz طیف در بسیاری دیگر از سرزمین های ناشناخته بنابراین شما می توانید انتظار مقدار زیادی از شبکه بسط و پیشرفت در چند ماه آینده.

هیچ پوشش نقشه ؟ بدون مشکل!

آن را قطعا نمی مانند T-Mobile به افزایش تعداد مکان های که در آن از جمله مهم خدمات به اواسط باند 5G در دسترس است از دو تا پنج بدون trumpeting بزرگ خود را, سریع, پیشرفت, که به شدت نشان می دهد این است که هنوز هم بسیار یک کار در حال پیشرفت است.

ما هم لازم نیست نقشه های برجسته واقعی "قطعات" شیکاگو هوستون و لس آنجلس که در آن شما می توانید امید به میانگین سرعت دانلود از بیش از 300 مگابیت در ثانیه است که به ندرت یک نشانه خوب است.

اما اگر T-Mo در واقع repurposing با حداکثر سرعت دویدن "True موبایل 5G" شبکه ممکن است ارزش خود را در مناطق تحت پوشش این سرویس همانطور که از چند ماه پیش. در شیکاگو به عنوان مثال اواسط باند سیگنال موجود است "از تاریخی IL-64 در شمال به استیونسون بزرگراه در جنوب و تا آنجا که خیابان کالیفرنیا در غرب به حاشیه دریاچه میشیگان در شرق است."

در ضمن لس آنجلس ساکنان می تواند یک گام به آینده از تلفن همراه اتصال از Marina del Rey به مرکز شهر لس آنجلس و همچنین غرب هالیوود به شهر و در بخش هایی از تورانس Southgate, Lancaster و بونا پارک. در نهایت هوستون حزب پیوست و از مرکز شهر به یادبود شهر بازار و مرکز شهر میدان و همچنین بالای شهر و شمال و جنوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن