T-موبایل شما قرار می دهد درست در این زمینه (تقریبا) برای MLB کمپ تابستانی

هفته آینده 2020 فصل لیگ بیس بال نوسانات را به عمل و به دلیل coronavirus شده اند وجود دارد چند تغییرات ساخته شد

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399

هفته آینده 2020 فصل لیگ بیس بال نوسانات را به عمل و به دلیل coronavirus شده اند وجود دارد چند تغییرات ساخته شده به تفریح و سرگرمی ملی. اول از همه وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران نشستن در غرفه-حداقل نه در آغاز فصل جدید است. در عوض برخی از تیم ها در حال شارژ طرفداران حق باید یک برش مقوا از خود تصویر قرار داده شده در یک صندلی را به این توهم که مردم در حال شرکت در یک بازی. علاوه بر این جمعیت سر و صدا خواهد بود لوله کشی به استادیوم' بلندگو سیستم های. و به جای آن از یک 162-بازی مسابقه دو تیم شرکت خواهد کرد در 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن به پلی آف و در نهایت جهان سری.

خودتان را درست در وسط از Seattle Mariners' کمپ تابستانی با تشکر از T-Mobile

برخی از بازیکنان تصمیم به انتخاب کردن از این فصل و با تنها 60 بازی در برنامه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. به عنوان اثبات که در نظر بگیرید که نهایی مسابقات جهانی قهرمان اتباع واشنگتن تا به حال یک رکورد از 27-33 پس از 60 بازی سال گذشته است. و با بیس بال عقب T-Mobile است که به مشترکین (که در حال حاضر شامل حداکثر سرعت دویدن مشترکین) رایگان سال MLB.TV این MLB.TV برنامه ویژگی های حق بیمه و یک سال از ورزشی. رایگان سال MLB.TV برنامه و ورزشی هستند و هر یک به ارزش $59.99.

شروع rookie فصل به عنوان حامل مدیر عامل شرکت مایک Sievert یک نظر را در مورد T-Mobile گرند اسلم ارائه دهد. "در این فصل بیشتر از همیشه ما بسیار خوشحال هستیم برای بازگرداندن رایگان MLB.TV و به هر دو T-Mobile و Sprint طرفداران راه دیگری برای اتصال به بازی آنها را دوست دارم در حالی که آنها دور از پارک. MLB.TV دست پایین یکی از محبوب ترین ما T-Mobile در سه شنبه ارائه می دهد — در سال گذشته مشتریان جاری بیش از 17 میلیون ساعت MLB.TV! ما می دانیم که شما نمی توانید برای یک بازی در این فصل, بنابراین ما در حال آوردن این بازی به شما!" و اشتباه نکنید که این بازی بیس بال است که در واقع بازگشت. تلویزیون ملی رتبه بندی برای به تازگی بازی در نمایشگاه بازی بین شهر نیویورک pinstriped تیم فوق العاده بودند.

علاوه بر آوردن ballgame به شما T-Mobile و سیاتل مارینرز (که بازی توپ در T-موبایل پارک در سیاتل) teaming تا برای آوردن طرفداران بیس بال مجازی 360 درجه نگاهی به این تیم در تابستان اردوگاه. 360 درجه livestream سفر در T-موبایل پیشرفته شبکه های بی سیم قرار می دهد و طرفداران درست در وسط از عمل. این می تواند راه را که MLB و دیگر رویدادهای ورزشی در حال جریان در آینده است. این جریان امروز آغاز می شود شروع در 1:30 pm PDST در طول تمرین پنبه حلاجی شده در T-Mobile پارک. شما می توانید livestream به طور مستقیم از Seattle Mariners کانال یوتیوب. هنگامی که شما برای اتصال به کانال T-Mobile می گوید که شما باید "به اطراف نگاه T-Mobile پارک به عنوان اگر شما در حال ایستاده در این زمینه است."

در سال 2001 یک ملت وضعیتی وخیم از حملات تروریستی در خاک خودش تبدیل به بیس بال به آرامی به حالت عادی بازگشت. در سپتامبر 21, اولین بازی پس از 9/11 حملات بود بازی در ورزشگاه درخت روغن قلم در نیویورک به عنوان متس میزبانی بریوز در یک مسابقه پخش در تلویزیون ملی. انتهایی 2-1 در پایین هشتم زمین باز یافته متس' گیر مایک پیازا حفر دو اجرا انفجار که رهبری تیم را به باز گشت پیروزی که در نظر بسیاری از شروع فرایند درمان در شهر و کشور است. بله ورزشی هستند که قدرتمند است.

و به عنوان ایالات متحده در اشتیاق بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر جهانی است که ویران شده است بسیاری از T-Mobile است که به مشترکین یک زن و شوهر از بیس بال مربوط به حواس او را پرت با رایگان MLB.TV برنامه و سفر مجازی است که شما می توانید به دریانوردان' کمپ تابستانی. اتمام تصاویر ما را گنجانده ام با این داستان به گرفتن یک ایده از آنچه در اردوگاه تابستانی با Seattle Mariners است که به مانند آنلاین. و شما لازم نیست که به یک Mariners فن برای لذت بردن از livestream.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب