بازگشت در ماه نوامبر 7th, قبل از coronavirus و COVID-19 شد نام خانواده T-Mobile اعلام کرد که برنامه های خود را برای سراسر کشور خدمات 5G. آن روز مدیر عامل سابق John Legere و دست خود را برداشت جانشین مایک Sievert مورد بحث برخی از خدمات جدید است که T-Mobile خواهد بود قادر به ارائه اگر ادغام با حداکثر سرعت دویدن بسته شده است. و در حال حاضر بیش از یک و نیم سال بعد قرارداد بسته شده است و T-Mobile است که به طور فعال افزایش آن 5G شبکه با استفاده از 2.5 GHz اواسط باند طیف آن را به دست آورد و از حداکثر سرعت دویدن در حال اجراست.

T-Mobile قصد دارد برای برخی از آن ظرفیت اضافی

امروز صبح یکی از خدمات جدید T-Mobile وعده داده شده به ارائه پس از ادغام است که ترویج توسط حامل با یک ویدیو یوتیوب. اتصال قهرمانان ابتکار وعده رایگان و نامحدود 5G خدمات به اولین پاسخ دهندگان. دومی تعریف شده توسط T-Mobile به عنوان “دولت و محلی آتش نشانی و اورژانس و سازمان.” با 240 میلیون اورژانس تماس های قرار داده شده در هر سال در ایالات متحده با توجه به حامل ارتباطات مهم ترین بخش از سیستم اضطراری. مایک Mayta به CIO شهر ویچیتا کانزاس دارای تجربه دست اول از این. این شهرستان دارای یک سابقه طولانی از گرفتن ضربه توسط گردباد و Mayta می گوید: “دسترسی به بحرانی ارتباطات مهم و حیاتی برای ما اولین پاسخ دهندگان.” این مهم است زیرا 5G قادر خواهد بود به هشدار ماموران مورد وضعیت است که آنها در حال قدم زدن در را سریع تر از قبل. این به آنها می دهد زمان برای آماده سازی و نمی توان کاملا شگفت زده در مورد آنچه که آنها در مورد به چهره است. آن سازمان است که تایید شده اند (و به موضوع re-تأیید) دریافت خواهد کرد صدای نامحدود, فضای مجاز: نامحدود پیام کوتاه و نامحدود 5G داده ها از T-Mobile را در سراسر کشور 5G شبکه.

مایک Katz, T-Mobile معاون اجرایی رئیس جمهور اشاره می کند که ارائه دهنده بی سیم قادر است به ارائه اتصال قهرمانان ابتکار به دلیل ظرفیت اضافی آن را با تشکر از ادغام با حداکثر سرعت دویدن. کاتز می گوید که T-Mobile خواهد شد که ظرفیت بیشتر از هر ارائه دهنده بی سیم در کشور است. به عنوان یک نتیجه “…ما قادر به گرفتن برخی از این ظرفیت ها و استفاده از آن برای همیشه از آن ما اولین پاسخ دهندگان که واقعا به آن نیاز دارید.” و آنها واقعا به آن نیاز دارید. Mayta Wichita را CIO می گوید که “زمانی که ما به دنبال در بودجه این فرصت ها مانند قهرمانان برنامه که قراره ما را نجات میلیون ها نفر در طول زندگی از این برنامه است. کسانی که میلیون ها نفر می تواند پس از آن مجددا اخذ شود در این بخش به ارائه خدمات بهتر برای مردم است.” او اضافه می کند که شهر خود بوده است که T-Mobile مشتری برای بیش از ده سال و می گوید که با ارائه این قهرمانان برنامه حامل است “walkin’ پیاده روی و نه فقط حرف زدن در این بحث.”

برنامه های دیگر است که T-Mobile اعلام کرد در ماه نوامبر شامل پروژه 10Million. با این برنامه T-Mobile ارائه خواهد شد سرویس رایگان با تخفیف گوشی و نقاط رایگان به 10 میلیون دستگاه در طول پنج سال آینده. بسیاری از کودکان در مناطق کم درآمد صورت آنچه شناخته شده به عنوان “مشق شب شکاف” به دلیل عدم توانایی خود را برای دسترسی به اینترنت. چرا که 70% از معلمان اختصاص مشق شب است که نیاز به یک دانش آموز به اتصال به اینترنت. از 35 میلیون خانوار در کشور با کودکان پنج میلیون اینترنت ندارد خدمات. بچه ها بدون خدمات اینترنت باید یک زمان سخت به نگه داشتن با همسالان خود به همین دلیل است که پروژه 10Million بسیار مهم است.

صحبت از کودکان فقط یک زن و شوهر از هفته پیش T-Mobile معاون اجرایی رئیس جمهور و CCO جانیس Kapner اعلام کرد که با مدارس بسته به دلیل coronavirus برخی از کودکان از دست رفته در وعده های غذایی که به طور معمول خواهد بود به آنها ارائه شده توسط منطقه مدرسه. به عنوان یک نتیجه این شرکت به بیش از 4 میلیون دلار به تغذیه امریکا و پسران و دختران باشگاه از امریکا و مدارس محلی به “نگه داشتن کودکان آسیب پذیر امن و تغذیه در حالی که آنها در خارج از مدرسه است.” T-Mobile نیز به دنبال اتصال صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان به اینترنت; این کودکان هستند که نمی در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im