حتی اگر جدید “T-Mobile” بازاریابی تهاجمی نیست از لحاظ فنی لگد کردن و در عین حال به ترویج کسانی که قابل توجهی بهبود شبکه با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند طیف است که انتظار می رود به منظور تسهیل در آینده بسیار نزدیک “سازمان ملل متحد حامل” همچنان به گسترش ثروت در چند مناقصه برای مشتریان جدید است.

اولین و مهمترین, شما باید بدانید که شما تنها می توانید واجد شرایط برای آخرین “خط سوم ما” مقابله به عنوان یک مشتری موجود است اگر شما یک فعال خط در حساب شما. همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن یک خط دوم و سوم خواهد آمد به شما در مطلقا هیچ هزینه اضافی.

در ضمن مشترکین جدید را به پیوستن با دو مقدماتی خطوط به واجد شرایط برای همان freebie و اگر پیشنهاد ویژه برای تلفن های موبایل آشنا که ممکن است به دلیل این نه اولین و نه بار دوم T-Mo با استفاده از این نوع معامله برای هر دو تقویت آن تعداد مشتری و پاداش وفاداری موجود است.
یکی دیگر چیز ضروری شما نیاز به در نظر گرفتن قبل از گرفتن بیش از حد هیجان زده است که این قرارداد را به طور انحصاری به نیز واجد شرایط مشتریان سرخابی و قرمز به همراه برنامه. جالب اینجاست که به معنی “ملزومات” مشترکین محروم هستند و همان می رود برای نامحدود 55+ اولین پاسخ و نظامی و جانبازان مشتریان.
زمانی که همه گفته و انجام داده, سه خطوط قرمز شما را به مجموعه ای از یک کل بزرگ از 120 دلار در ماه پس از AutoPay و این تمدید با تخفیف مکالمه نامحدود متن و داده ها و همچنین رایگان Netflix و Quibi دسترسی (در حال حاضر) و مالیات و هزینه های شامل داده های بین المللی و پیام کوتاه, 3 گیگابایت 4G LTE mobile hotspot داده و SD جریان پشتیبانی می کند.

به عنوان برای سرخابی به همراه طرح سه خط که در حال حاضر 140 دلار همه با بالاتر بین المللی داده ها سرعت های HD قابلیت جریان و عظیم 20 گیگابایت فروزان سریع همراه داده ها گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net