T-Mobile اعلام کرد کلاهبرداری سپر برای محافظت از مشتریان در برابر کلاهبرداری تلفنی (با حداکثر سرعت دویدن کاربران گنجانده شده است)

این ویژگی های جدید در دسترس خواهد بود به تمام T-Mobile مشتریان از جمله کسانی که با استفاده از مترو و با حداکث

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
این ویژگی های جدید در دسترس خواهد بود به تمام T-Mobile مشتریان از جمله کسانی که با استفاده از مترو و با حداکثر سرعت دویدن. کلاهبرداری سپر بودن ارائه شده به صورت رایگان.

با توجه به T-Mobile در سال گذشته حدود 58 میلیارد کلاهبرداری و robocalls بودند ساخته شده در ایالات متحده است. تا همه چیز را بدتر از زمان COVID-19 بحران یک "فرصت بزرگ" برای scammers با بیش از 1 میلیون مربوط به کلاهبرداری تماس در حال ساخته شده روزانه در آمریکا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

T-موبایل می گوید که کلاهبرداری محافظت می کند شما بهتر از ضد کلاهبرداری از ویژگی های Verizon و AT&T (که نه رایگان) به لطف این واقعیت است که از ویژگی های ساخته شده را به هسته اصلی شبکه خود را. جدید حفاظت از سیستم کار می کند بدون در نظر گرفتن فن آوری های بی سیم استفاده می شود کلاهبرداری تماس گیرنده - از 3G به 4G و 5G و حتی Wi-Fi.

کلاهبرداری سپر شامل چندین زیر ویژگی های:

  • کلاهبرداری شناسایی و کلاهبرداری بلوک تماس های تلفنی مشکوک هستند بلافاصله پرچم و شما می توانید به نوبه خود در کلاهبرداری بلوک برای هر تماس ورودی (شما هرگز دریافت تماس از این تعداد دوباره)
  • افزایش Caller ID - اجازه می دهد شما را به سرعت می دانم که خواستار
  • T-موبایل پروکسی - این است که یک دوم عدد است که شما می توانید به صورت رایگان "را به نگه داشتن خود را شخصی شماره شخصی"
  • رایگان تغییر شماره

T-Mobile و مترو توسط T-Mobile مشتریان قادر خواهد بود برای دانلود کلاهبرداری سپر شروع جولای 24 از طریق Apple App Store و Google Play. در ضمن شما می توانید به نوبه خود در کلاهبرداری جلوگیری از امروز شروع با شماره گیری #662# از T-موبایل خود را و یا مترو تلفن.

این داستان در حال توسعه است و ما آن را به روز رسانی به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن