مطالعه نشان می دهد که چشم ما خورد به طوری که خوب است بدانید

چشم انسان قدرت وجود ندارد وقتی که می آید به تشخیص رنگ در بینایی محیطی در یک مطالعه جدید می یابد. آزمایشات نشان

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
  • چشم انسان قدرت وجود ندارد وقتی که می آید به تشخیص رنگ در بینایی محیطی در یک مطالعه جدید می یابد.
  • آزمایشات نشان داد که بسیاری از مردم متوجه نیست که تا 95% از رنگ در طیف بصری برداشته شد.
  • محققان می گویند که مغز ما در حال پر کردن شکاف ایجاد شده توسط چشم انداز ما.

انسان بسیاری از مزایای بیش از دیگر حیوانات, اما ما (ادعا) برتری بیشتر پایین می آید به مغز ما. چشم ما از سوی دیگر نیست و واقعا چیز خاصی به ویژه هنگامی که در مقایسه با برخی از گونه های دیگر است که می تواند نقطه چیزهایی که انسان به طور جدی به مبارزه با. در حال حاضر یک مطالعه جدید نشان می دهد که راه مغز ما پردازش تصاویر از چشم ما نیز برگ چیزی به دلخواه.

مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوممتمرکز در یک ویژگی از دید ما به نام رنگ آگاهی است. رنگ آگاهی سطح است که در آن ما تشخیص تغییرات در رنگ و یا چگونه حساس ما به رنگ در بخش های مختلف از دید ما. در این قطعه خاص از تحقیقات ما رنگ آگاهی در ما دید محیطی نازل شده است, به, خوب, خیلی ضعیف است.

از دید محیطی خود را امتداد تقریبا 210 درجه از ما 360 درجه محیط اطراف است. برای تست چقدر حساس ما به رنگ در مناطق در لبه های ما نسخه محققان مجهز داوطلبان با هدست واقعیت مجازی است که به آنها اجازه کنترل اشباع رنگ دیجیتال خود را با محیط اطراف است.

آنچه دانشمندان دریافتند این بود که در حالی که رنگ آگاهی بالا در این مرکز از یک فرد چشم انداز, انسان ظاهرا به مراتب کمتر حساس به رنگ در حاشیه خود طیف بصری. در واقع در تست این تیم پیدا کردم که تقریبا یک سوم از مردم حتی نمی متوجه تفاوت که تنها مرکزی پنج درصد از بینایی خود را زمینه رنگی بود, بدین معنی که تا به حال هیچ ایده که 95 درصد از آنچه در چشم خود شاهد بود که ارائه شده در سیاه و سفید.

که واقعا خیره کننده کشف و نشان می دهد که در حالی که ما می دانیم دید محیطی حساس به حرکت آن را کاملا ضعیف وقتی که می آید به تشخیص رنگ. تصور کنید اگر تنها 5 درصد تکه از مرکز روی صفحه نمایش تلویزیون نشان داده شد در رنگ و بقیه در سیاه و سفید. برای یک تکه بزرگ از شرکت کنندگان آنها متوجه نیست که خود ویژوال زمینه اصلاح شد در این شیوه است. حتی برای کسانی که گزارش شده است که توجه بیشتری به تغییرات شدید آنها هنوز هم سقوط کوتاه در تشخیص عدم اشباع رنگ در حاشیه در دیگر کمتر شدید شد.

"ما شگفت زده شدند که چگونه بی اعتنا شرکت کنندگان بودند که رنگ شده بود تا 95 درصد از جهان بصری," Caroline رابرتسون از Dartmouth نویسنده ارشد این مطالعه گفت: در بیانیه ای. "نتایج ما نشان می دهد که ما حس بصری غنی و رنگارنگ جهان بصری تا حد زیادی نادرست است. مغز ما است که به احتمال زیاد پر-در بسیاری از ما تجربه ادراکی."

منبع تصویر: Suren Manvelyan/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن