دانش آموزان به زودی قادر خواهد بود برای صرفه جویی در خود را نامحدود Verizon قصد دارد

دانش آموزان اغلب واجد شرایط برای تخفیف های بزرگ در همه چیز از پخش موسیقی برای سیستم عامل آمازون نخست خدمات و حتی محبوب گوشی های هوشمند بالا پایان اما بی سیم طرح پس انداز به ندرت در برنامه درسی.

بدیهی است که شما نیاز به دیدار با تعدادی از اضافی مورد نیاز برای واجد شرایط برای این معامله شاید مهم ترین آن تماس برای دانش آموزان به حساب Verizon صاحبان و یا مدیران. تخفیف نیز تنها خوب با فضای مجاز: نامحدود سرویس های بی سیم و اگر شما فقط یکی از واجد شرایط خط مذکور 25 دلار پس انداز ماهانه در حال کاهش داد و به دوام 10 دلار است.

که هنوز هم بهتر از هیچ چیز البته اگر چه آن را به ارزش اشاره به این که آینده بزرگ, قرمز, دانشجو, تبلیغات نمی تواند در ترکیب با “ترین” دیگر ارائه می دهد و همچنین. $25 حساب تخفیف شامل دو خط در Mix & Match برنامه های نامحدود و تا زمانی که شما روشن حامل “سالانه ارزیابی واجد شرایط بودن” شما می توانید نگه داشتن پیشنهاد جدید برای حداکثر چهار سال است.

در صورتی که شما نگرانم ورایزون ارزان ترین فضای مجاز: نامحدود گزینه به طور معمول شروع می شود در $70 در ماه در هر خط با دریافت بیشتر فضای مجاز: نامحدود طرح دربندی در 90 دلار است. در حالی که هر چهار زمان سرویس نامحدود ردیف آمده رایگان 1-سال دیزنی+ اشتراک شامل تنها دو نفر از آنها نامحدود موسیقی اپل دسترسی نیز همراه با دو نفر دیگر صرفا خود را رضایت بخش موسیقی جریان نیاز برای شش ماه. این مباحث توسط راه در دسترس خواهد بود در ترکیب با تخفیف دانشجویی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>