• تلفات از coronavirus همه گیر است که متاسفانه در ادامه به بدتر شدن اوضاع در آمریکا با یکی دیگر از 2.4 میلیون آمریکایی داشتن در زمینه بیکاری و بیش از 1.5 میلیون نفر از این ویروس در حال حاضر پس از تأييد در ایالات متحده است. نه به ذکر است coronavirus محرک های پیشنهادی در ادامه به گردش.
  • عفونت در مجموع با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • دو اساتید باید آمد تا با یک کروناویروس جدید محرک ایده که شامل نیست محرک در چک. تمرکز به جای, در بدهی کارت اعتباری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

از آنجا که کنگره در حال حاضر به تصویب رسید یکی 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه در ماه مارس که منجر به طور مستقیم coronavirus محرک پرداخت به اکثر آمریکایی ها وجود دارد به نظر نمی رسد به اندازه حمایت هر دو حزب در حال حاضر برای یکی دیگر از عظیم قانونی بسته است که شامل کمک های مالی برای موج دوم محرک چک. این دموکرات-کنترل خانه در حال حاضر به تصویب چنین بسته اما رهبران جمهوری خواه کنترل مجلس سنا را پمپ ترمز خودرو در عبور مشابه اندازه گیری خود را.

اما با دهها میلیون نفر از آمریکایی ها به تازگی بیکاری از جمله یکی دیگر از 2.4 میلیون آمریکایی است که در زمینه بیکاری در هفته گذشته که تنها بر این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به اعمال وحشتناک و میر در ایالات متحده است. این که چرا در حال حاضر تصویب لایحه محرک شامل اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری برای تازه-بیکاری و آن نیز به همین دلیل — حتی اگر coronavirus موارد در ادامه به ضرب در بسیاری از ایالات در سراسر کشور — همه 50 ایالت در حال حاضر بازگشایی شد به یک درجه و یا دیگر. اما هنوز هم وجود دارد coronavirus محرک ایده های ارزش کاوش حتی خارج از مستقیم و پرداخت نقدی است که ظاهرا از نظر سیاسی مشکل ساز در حال حاضر ؟

دو اساتید فکر می کنم وجود دارد. نورمن Silber ارشد و محقق در دانشکده حقوق دانشگاه ییل و استاد دانشگاه هوفسترا دانشگاه موریس A. دین دانشکده حقوق همراه با جف Sovern استاد در سنت جان دانشگاه دانشکده حقوق هستند پیشنهاد که دولت فدرال مستقیم جدید محرک تمرکز نسبت به کارت های اعتباری است. ایده آنها این است که برای دولت فدرال به یارانه پرداخت سود مصرف کننده کارت به همچنین قرار دادن یک کلاه بر روی نرخ بهره و اجازه دهید به مصرف کنندگان تسلیم خود را حداقل پرداخت های ماهانه.

“ما ارسال گاه به گاه بررسی و یا از بین بردن حقوق و دستمزد مالیات الزامی است تا به این کار” هر دو از استادان در نوشتن یک مقاله توضیح می دهد که ایده های خود را. “به خصوص زمانی که نیاز پیوسته است و بنابراین بسیاری از آنها شغل خود را از دست. افزایش بیکاری چک لازم و حیاتی است اما آنها در حال اجرا را از طریق سبب شیوع حالت بیکاری سیستم که به ناچار لغزش مردم از طریق ترک.”

بهتر است برای رسیدگی به بحران اقتصادی اساتید ادامه با استفاده از یک موجود وام ساز “درست در مقابل ما” — علاوه بر این که بیش از 75 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر استفاده از. کارت اعتباری خود را متمرکز ایده تماس در کنگره به تصویب قانونی که اجازه می دهد بانک ها هر ماه در طول بیماری همه گیر به لایحه دولت آمریکا برای یک تکه از مصرف کننده بهره کارت های اعتباری پرداخت. بانک ها نیز نیاز به اجازه مصرف کنندگان تسلیم پرداخت های ماهانه خود را برای مدت زمان بیماری همه گیر کوروناویروس احتمالا تا زمانی که شش ماه است. “ما پیشنهاد می کنیم که به نفع پوش می شود در چیزی شبیه به 10000 $در هر مصرف کننده به عنوان کسانی که به اتهام تعلق” مقاله می افزاید.

این قطعا برای تلفن های موبایل مانند یک جامد ایده که ممکن است انجام یک پایان اجرا در اطراف برخی از نگرانی در کنگره در مورد اضافه کردن میلیاردها دلار در برنامه های محرک اقتصادی. البته دشوار است می گویند که آیا چیزی شبیه به این ایده خاص, آتش. امیدوارم کنگره اعمال به زودی هر چند به دلیل این حرکت سریع بحران نیست دقیقا انتظار در اطراف برای مردم آمده با ایده های جدید به آدرس, آن, آیا آنها امیدوار کننده است یا نه.


کارت های اعتباری مختلف از صادر کنندگان منبع تصویر: جنی کین/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im