مشتریان با حداکثر سرعت دویدن به یکی از T-Mobile بهترین امکانات به زودی

به نظر می رسد مانند 2020 اشکال هیجان انگیز سال برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن از آنجایی که آنها در حال گرف

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
به نظر می رسد مانند 2020 اشکال هیجان انگیز سال برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن از آنجایی که آنها در حال گرفتن تمام قدرت پردازش است که در حال حاضر در دسترس برای T-Mobile مشتریان در طول سال. در هفته گذشته ما آموخته است که یک میلیون و مشتریان با حداکثر سرعت دویدن را از بهره مند شوند "فوری پوشش بهبود" هنگامی که تلفن های خود را به طور خودکار سوئیچ به طور عمده با استفاده از T-موبایل شبکه.که نه تنها عمده باد است که مشتریان با حداکثر سرعت دویدن خواهد بود این ماه. T-Mobile شنبه یکی دیگر از عمده برنامه خواهد شد که از آمدن به با حداکثر سرعت دویدن در نه چندان دور در آینده است. بدیهی است این است که هیچ خبری از T-Mobile شنبه برنامه برای دانلود در دسترس برای همه مشتریان با حداکثر سرعت دویدن برای مدتی اما به نظر می رسد مانند ما بسیار نزدیک به واقعی rollout.با توجه به ق موضوع T-Mobile در حال حاضر prepped همه مسائل بازاریابی مربوط به تغییرات اما تصمیم گرفته نشده که به پا زدن کردن مباحث برنامه. اگر شما آشنا با T-Mobile شنبه شما خوشحال خواهید بود به می دانم که هر هفته شما در برای برخی از عمده مباحث از ارائه دهندگان خدمات مختلف.

تا زمانی که شما با حداکثر سرعت دویدن و یا T-Mobile مشتری شما واجد شرایط برای این مباحث است که تحت پوشش تمام جنبه های روزمره زندگی از جمله غذا و لباس و بلیط برای فیلم و یا خدمات است که نیاز به یک اشتراک فعال.

در حال حاضر اسناد و مدارک رسمی خطاب به T-Mobile کارکنان ذکر است که به سادگی برنامه خواهد بود که به "میراث مشتریان با حداکثر سرعت دویدن" اما احتمالا در مورد هر کسی که مشترک به حامل. حتی اگر هیچ اتا اعتقاد ما آن را امن فرض کنیم که T-Mobile سهشنبه به زودی در دسترس برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن دیدن که T-Mobile کارکنان آموزش دیده به عنوان ما صحبت می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن