ببخشید شما از دست رفته شانس خود را برای ثبت نام برای یک محاکمه رایگان دیزنی+

  • دیزنی+ تست رایگان ارائه شده است یکی از مزایای کمک کرد که این جریان که راه اندازی در ماه نوامبر به سرعت ساخت قابل توجه پایه مشترک — همراه با تن از محتوای بزرگ البته از مارک های مانند مارول و جنگ ستارگان.
  • اما دیزنی+ بی سر و صدا به پایان رسید آن عمل ارائه به مشترکین جدید یک هفته رایگان را امتحان کنید قبل از خود پرداخت اشتراک در ضربات.
  • دیزنی+ هزینه $7/ماه — و باید توجه داشت این حرکت در می آید جلوتر از آنچه مطمئن است به یک بنر ماه برای سرویس در ماه ژوئیه هنگامی که آن را به اضافه برنامه نویسی مانند زنده برادوی ضبط از سر و صدا-ضربه همیلتون.

دیزنی+ ادامه به دفاع از خود را به عنوان شاید سخت ترین رقیب Netflix مواجه شده است و هنوز در حال جریان جنگ یک رقابت است که دیزنی است که مسلما لگد زدن تا درجه یک در ماه ژوئیه با یک ماموت تخته سنگ جدید منتشر شده است که شامل یک زنده برادوی ضبط همیلتون. شخصا, من در حال حاضر کردم اکتبر دور در تقویم من, چرا که زمانی که فصل دو تا از مورد علاقه دیزنی+ ارائه مجموعه به برتر (این Mandalorianقابل توجه برای اولین بار زنده-اکشن جنگ ستارگان سری و به نظر من ارزش قیمت دیزنی+ اشتراک همه توسط خود را).

صحبت از قیمت اشتراک برای streamer, دیزنی نیز فقط تایید یک تغییر بزرگ است. مشترکین جدید گرفتن این فرصت را به دادگاه دیزنی+ به صورت رایگان برای یک هفته قبل از اشتراک خود را در لگد اما این یک عمل است که متاسفانه دیزنی در حال حاضر به پایان رسید.

سرگرمی غول تایید این خبر در یک بیانیه به آستانهبا دیزنی+ سخنگوی توضیح داد که: “ما همچنان به آزمایش و ارزیابی های مختلف بازاریابی و تبلیغات به رشد دیزنی+. خدمات در یک قیمت جذاب-به-ارزش گزاره است که ما معتقدیم ارائه قانع کننده سرگرمی ارائه خود را در آن.”

دیزنی ساخته شده است تا عظیم ناگهانی نرخ بهره پیش از راه اندازی آن در ماه نوامبر در بخشی به یک دسته از محاکمه رایگان ارائه می دهد که ترغیب مصرف کنندگان به ثبت نام. مانند ارائه می دهد یکی از ویژگی های استاندارد از اشتراک دیجیتال مبتنی بر محصولات با Netflix بکشد برای مثال با ارائه خدمات رایگان به صورت آزمایشی 30 روز قبل از عضویت پرداخت در ضربات.

این خبر البته نباید به عنوان خوانده شده دیزنی لزوما تجهیز نشدن به حدی در صورت عملکرد ضعیف. در کشور streamer راه اندازی در تاریخ 12 نوامبر فقط برای $7 (یا $12.99/ماه برای یک بسته نرم افزاری که شامل دیزنی+ Hulu و ESPN+) بود و قابل پیش بینی موفقیت ساخته شده و حتی بیشتر از آن توسط همه از محتوا از برندهای نمادین مانند مارول, جنگ ستارگان و پیکسار است که در دسترس از طریق این سرویس است.

از ماه مه دیزنی+ انباشته بود یک پایه از 54.5 میلیون مشترک منجر MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson به اعلام مورد دیزنی که “شرکت و تیم مدیریت باید با توجه به اعتباری برای کشیدن یکی از بزرگترین عرضه محصول در تمام دوران است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>