صاحبخانه گرفتار به طور غیر قانونی جاسوسی مستاجر محرک بررسی وضعیت

طولانی نیست پس از IRS راه اندازی یک وب پورتال به آمریکایی ها اجازه بررسی وضعیت خود محرک پرداخت یک اورگان مستاج

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 اردیبهشت 1399
  • طولانی نیست پس از IRS راه اندازی یک وب پورتال به آمریکایی ها اجازه بررسی وضعیت خود محرک پرداخت یک اورگان مستاجر بود و گفته تماس با صاحبخانه درخواست اگر او از رفتن به استفاده از پول است که او دریافت کرده بود به پرداخت اجاره.
  • بحث و گفتگو بین مستاجر و صاحبخانه نشان می دهد که صاحبخانه در بررسی وضعیت مستاجر پرداخت خود را با استفاده از SSN و سایر اطلاعات آنها در دست داشتند.
  • IRS سایت هشدار می دهد که این غیر قانونی است و مستاجر دارای پس زمینه کت و شلوار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هفته گذشته سرویس درآمد داخلی (IRS) معرفی یک ابزار آنلاین در وب سایت خود را که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به بررسی وضعیت خود را Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل محرک چک. از یک طرف آن را نسبتا ساده و ابزار مناسب — ارائه برخی از اطلاعات شخصی در مورد خود و شما می توانید کشف کردن که آیا یا نه و دقیقا زمانی که پرداخت مستقیم را با ضربه حساب بانکی خود را. اما به دست آوردن دسترسی به کسی محرک وضعیت پرداخت در واقع ممکن است بیش از حد آسان به عنوان یکی اورگان مرد کشف شده است.

در آوریل 16th, یک سازمان سیاسی به نام Cascadian مقاومت مشترک یک تصویر از یک اتهام متنی, تبادل پیام بین یکی از اعضای آن Austin گودریچ و صاحبخانه. در متون صاحبخانه می گوید گودریچ که او دریافت کرده است خود را "محرک" و می پرسد اگر او قصد دارد به پرداخت هر یا همه از اجاره خود را به عنوان مالک می خواهد به "نزدیک کردن کتاب برای ماه آوریل است." گودریچ می پرسد چگونه صاحبخانه می داند که او را به بررسی و صاحبخانه نشان می دهد که آنها بررسی می شود "چند نفر امروز." چگونه صاحبخانه را بررسی کنید ؟ آنلاین با استفاده از IRS وب پورتال.

به منظور بررسی وضعیت خود را coronavirus محرک پرداخت شما باید به ارائه نام و شماره امنیت اجتماعی, خیابان آدرس پستی یا کد پستی. صاحبخانه دسترسی به تمام این اطلاعات از برنامه های کاربردی مستاجران با پر کردن زمانی که آنها را به حرکت در. با moratoriums اخراج و میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری شما می توانید ببینید که چرا وضعیت $1,200 بررسی ممکن است از علاقه به یک مالک.

مشکل این است که ردیابی کسی وضعیت پرداخت بدون اجازه آنها صراحتا غیر قانونی است. هنگامی که شما بازدید IRS پورتال وب سایت و کلیک بر روی دریافت پرداخت را فشار دهید اولین چیزی که شما ببینید یک هشدار است که شامل زبان زیر: "استفاده غیر مجاز از این سیستم ممنوع است و مشمول مجازات های کیفری و مدنی از جمله تمام مجازات قابل اجرا به عمدی از دسترسی های غیر مجاز (UNAX) و یا بازرسی از مالیات دهندگان ثبت شده است."

در آوریل 19th, Joshua Browder, مدیر عامل شرکت DoNotPay (خدمات حقوقی چت ربات ما قبل از تحت پوشش) سیگنال تقویت داستان و در اطراف همان زمان کسب و کار خودی رسیده به گودریچ برای جزئیات بیشتر. گودریچ سپس توضیح داد که او از دست داده و کار خود را به عنوان نگهبان و گفت: اموال خود مدیر است که او نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را. او می گوید که او ارائه شد "پرداخت تنظیم موافقت نامه های که غیر واقعی بود به هر فرد کم درآمد" و به همین دلیل تمایلی به موافقت با هر یک از ترتیبات ارائه شده به او.

در آوریل 22nd, Goodrich نشان داد در توییتر که او طرح دعوی در دادگاه در برابر مدیر املاک و اجاره ملک در مشاوره از وکیل خود. شکایت شده است ساخته شده آنلاین.

منبع تصویر: Eric گی/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن