سونی به فروش می رسد پایین ترین رکورد در تعداد تلفن های هوشمند Xperia سه ماهه گذشته

Sony Xperia گوشی های هوشمند شده اند در کاهش محبوبیت برای چند سال و چند شرکت ژاپنی هنوز هم امیدوار به احیای تلاش کسب و کار سه ماهه گذشته به سرعت تبدیل به یکی از بدترین شرایط رکورد.

کمتر از 500,000 Xperia گوشی های هوشمند فروخته شد

سونی امروز اعلام کرد که آن را حمل تنها 400,000 Xperia گوشی های هوشمند بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 است. این تعداد کمترین میزان در تاریخ خود و نشان دهنده عظیم 63.7% افت از سال پیش, چهارم, وقتی که سونی حمل 1.1 میلیون دستگاه است.

متاسفانه این شرکت نیز از دست رفته خود هدف از 700,000 واحد, اما به احتمال زیاد تا به چیزی برای انجام با COVID-19. سونی امروز گفت که این بیماری همه گیر هر دو تحت تاثیر عرضه و تولید در علاوه بر این به تقاضا است.

همانطور که برای کل سال مالی (Q2 2019 – Q1 2020) سونی حمل 3.2 میلیون دستگاه تلفن هوشمند اکسپریا. این شرکت اخیرا با هدف قرار دادن 3.5 میلیون واحد اما قبلا تخمین فروش 4 میلیون واحد در ماه ژوئیه سال 2019 و 5 میلیون واحد در ماه آوریل 2019.

این عدم قطعیت در اطراف COVID-19 متوقف شده سونی از ارائه یک پیش بینی برای سال مالی جاری. نتایج آینده به احتمال زیاد بستگی به محبوبیت Xperia 1 II و Xperia 10 II ،

سونی ابراز قصد خود را در گذشته برای بازگشت به ارتباطات تلفن همراه کسب و کار به سودآوری تا پایان سال آینده با کمک 5G اما در ماه های اخیر آن را گرفته و مراحل را به پنهان کردن ضرر و زیان با ادغام کسب و کار با چند مصرف کننده رو به رو هستند.

این شرکت هنوز به فاش کردن به روز رسانی برنامه های بلند مدت برای کسب و کار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im