برخی از محرک چک پول ممکن است از دست رفته اگر شما آن را صرف

هر محرک بررسی به روز رسانی شما ممکن است به خواندن در روزهای اخیر احتمالا لمس نمی در یکی از خسته کننده ترین بخش

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • هر محرک بررسی به روز رسانی شما ممکن است به خواندن در روزهای اخیر احتمالا لمس نمی در یکی از خسته کننده ترین بخش اورژانس coronavirus کمک از دولت فدرال که تحت فشار قرار دادند از پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • برخی از 4 میلیون آمریکایی به دریافت کارت اعتباری بدهی در ازای محرک چک.
  • کسانی که کارت بانکی, اما شامل هزینه آزار دهنده و همچنین آمدن با مسائل مربوط به حریم خصوصی مانند امکان که کاربر داده ها را می توان با شخص ثالث بازاریابان.

به جای دریافت یک محرک را بررسی کنید یا در قالب مقاله از طریق پست الکترونیکی و یا به صورت الکترونیکی به عنوان یک بانک واریز مستقیم برخی 4 میلیون آمریکایی رو جایگزین است که به معنای به دست آوردن پول به دست خود را به سرعت و در یک فرمت است که ساخته شده آن را آسان به جلو بروید و شروع به خرج کردن پول. برای گروه دوم از مردم پول آمد و در قالب یک کارت اعتباری بدهی لود شده با سهم خود را از دولت فدرال محرک پول (حداقل 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل). این کارت باید همه دریافت شده توسط شرکت و پول در حال حاضر صرف حتی به عنوان نمایندگان مجلس و رئیس جمهور تهمت دست و پنجه نرم کردن با توجه به فشار رو به جلو با دور جدیدی از محرک چک.

اما وجود دارد یک جنبه از کسانی که کارت های بدهی که واقعا دریافت مقدار توجه و قطعا نه به اندازه توجه به طور کلی اختصاص داده شده به این چشم انداز جدید محرک چک. نه تنها این, اما آن را بسیار بدتر و سزاوار مردم توجه است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آن دسته از کارت های بدهی.

برای یک چیز, کارت اعتباری — که ثابت می شود یک راه نجات برای بسیاری از مردم به عنوان coronavirus مربوط به بیکاری و بحران های مالی در سراسر کشور باقی می ماند فراگیر — بیا با رشته های متصل. با توجه به نامه ای از یک گروه از سناتور آمریکایی به وزیر خزانه داری آمریکا استیو Mnuchin و نمایندگان کمیساریای چارلز Rettig کارت شامل هزینه ها و همچنین داده های مورد نیاز (با این احتمال که داده ها می تواند تا پایان در دست بازاریابان).

این نامه در میان چیزهای دیگر با ابراز تاسف این واقعیت است که کارت نیاز به دریافت کنندگان را به ارائه "قابل توجهی از اطلاعات شناسایی شخصی" برای فعال کردن آنها و همچنین برای انتقال پول از کارت. علاوه بر این کارت های صادر شده توسط MetaBank و مدیریت پول شبکه مالی — اداره می شود توسط یک دارنده کارت توافقنامه که می خواند در بخشی که پول شبکه مالی "ممکن است افشای اطلاعات به اشخاص ثالث در مورد حساب کارت خود و یا معاملات شما را" به دوپهلو توصیف اشخاص ثالث.

که زبان سناتور توجه داشته باشید در ایران "پرسش جدی در مورد اینکه آیا پول شبکه مالی مجاز به فروش اطلاعات شخصی افراد که فعال محرک پرداخت کارت های بدهی."

از نظر هزینه های مرتبط با کارت — و به یاد داشته باشید این کارت بیرون رفت و به مردم بسیاری از آنان در مالی جدی تنگه — آنها هزینه $7.50 به جای اگر شما از دست دادن شما. بسیاری از مردم آنها را جایگزین زیرا زمانی که آنها برای اولین بار به دریافت کارت خود را در پست الکترونیکی آنها نمی دانند آنچه را که آنها به دنبال در و فرض بر آن بود که ایمیل های ناخواسته. سازمان مالیاتی به روز به این می گویند reissuance هزینه لغو خواهد شد.

اما شکایت سناتور در نامه خود در مورد یکی دیگر از هزینه های مربوط به کارت. جایگزینی کارت را بین هفت تا 10 روز کسب و کار برای رسیدن به, اما اگر مردم می خواهید برای دریافت کارت سریع تر (در بین چهار و هفت روز) آنها شارژ عظیم 17 دلار هزینه.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن