برخی از کاربران iOS فرستاده شد همان به روز رسانی دو بار در روز

اگر شما باز فروشگاه App امروز و شنود گذاشته در تصویر پروفایل خود را, شما ممکن است متوجه شده اند که انتخاب زیا

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399

اگر شما باز فروشگاه App امروز و شنود گذاشته در تصویر پروفایل خود را, شما ممکن است متوجه شده اند که انتخاب زیادی از برنامه های خود را در دسترس بود به روز می شود, از جمله بسیاری بودند که به روز رسانی به عنوان دور برگشت به عنوان 10 روز پیش. اپل توضیح داد که دلیل این اما آن می تواند مربوط به یک اشکال اخیر که مانع برخی از کاربران iOS از باز کردن برنامه های خود را. این کاربران در هنگام باز کردن یک برنامه یک پیام را مشاهده کنید که گفت: "این برنامه است که دیگر به اشتراک گذاشته شده با شما. برای استفاده از آن شما باید آن را خرید از فروشگاه App." کاربران در حال اجرا در iOS 13.4.1 و iOS 13.5 متاثر شده اند.

برخی از برنامه های تحت تاثیر عجیب این اشکال عبارتند از یوتیوب, توییتر, WhatsApp, Facebook, Infinite, و بیشتر. حذف نصب این برنامه و نصب مجدد آنها یک راه برای حل این مسئله است. راه دیگر این است که به offload برنامه; این نیز خواهد شد خلاص شدن از این موضوع بدون حذف داده های خود را. و هنگامی که شما دوباره برنامه را دانلود کنید شما می توانید انتخاب کنید تا دقیقا همان جایی که شما سمت چپ خاموش. به offload یک برنامه به سادگی به دنبال دستورالعمل. برو به تنظیمات > عمومی > آیفون ذخیره سازی > پایین به این برنامه با مشکل > شیر بر روی نام برنامه > شیر بر روی Offload برنامه.
ما متوجه شده است که برنامه های متعددی که ما به روز شده و دیگر روز بر ما آی فون 11 Pro Max شد در به روز رسانی صف این صبح است. در حالی که وجود دارد هیچ قطعی کلمه از اپل در مورد اینکه چرا این به روز رسانی شده است درخواست صدور مجدد زمان از این به نظر می رسد نشان می دهد که وجود دارد در ارتباط با این اشکال که مانع از کاربران از در حال اجرا برنامه های خود را. اینکه آیا یا نه این مورد نمی توان مورد نیاز برای به روز رسانی برخی از برنامه های iOS خود را برای دومین بار در روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن