شل عمده به روز رسانی به ارمغان می آورد طراحی جدید در iOS, بسیاری از ویژگی های جدید

شل شدن یکی از بزرگترین به روز رسانی در چند سال گذشته توسعه دهنده اخیرا اعلام کرد. برای حال به روز رسانی است ک

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
شل شدن یکی از بزرگترین به روز رسانی در چند سال گذشته توسعه دهنده اخیرا اعلام کرد. برای حال به روز رسانی است که تنها در دسترس بر روی دستگاه های iOS اما نسخه آندروید شل قطعا دریافت تمام پیشرفت ها و ویژگی های جدید و همچنین.وجود دارد بسیاری از پیشرفت های موجود در به روز رسانی است که آن را بهتر است بگویم تقریبا همه چیز تغییر کرده است. واضح ترین علاوه بر این به برنامه جدید طراحی که در حال حاضر شامل یک نوار پیمایش پایین از جایی که کاربران می توانند دسترسی به بخش های مختلف از شل: صفحه اصلی DMs ذکر شده و شما. جدید, ناوبری, نوار پایین جایگزین سنتی سه خط منو آیکون.

همچنین به لطف جدید آهنگسازی دکمه شل کاربران هم اکنون می توانید شروع جدید DM یا کانال پیام سریع تر و راحت تر از همیشه. جدید طراحی مجدد اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت دسترسی به کلید های میانبر و آخرین مکالمات با استفاده از حرکات.

این تغییرات شده اند نورد به برنامه دسکتاپ در حالی که پیش. همان می رود برای نسخه بتا شل برای اندروید, اگر چه پایدار ایجاد کرده است و در عین حال برای دریافت به روز رسانی. اگر شما با استفاده از آی فون یا آی پد شما می توانید در حال حاضر, دانلود بازی جدید, شل کردن برنامه از طریق اپل فروشگاه App.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن