تکان دهنده PS5 قیمت نشت یک اشتباه بود, می گوید: آمازون

روز چهار شنبه, لیست, برای PS5 به نظر می رسد در Amazon UK, همه, قیمت £599.99 (~$750). آمازون در حال حاضر تایید

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 خرداد 1399
  • روز چهار شنبه, لیست, برای PS5 به نظر می رسد در Amazon UK, همه, قیمت £599.99 (~$750).
  • آمازون در حال حاضر تایید کرد که اینها ساختگی لیست و قیمت یک خطا بود.
  • Sony اش را برگزار خواهد کرد اولین بار, PS5 رویداد روز پنج شنبه بعد از ظهر اما قیمت و طراحی این کنسول در حال انتظار نمی رود که اعلام می شود در جریان است.

در گذشته سونی را (مجازی) مرحله در روز پنج شنبه به ما نشان می دهد که پلی استیشن 5 می توانید انجام دهید. دیگر از خشک شیرجه عمیق به معماری سیستم و با یک نگاه به DualSense کنترلر سونی است و در مورد سکوت PS5. که رفتن به تغییر این بعد از ظهر اما به سونی هشدار داد در پست وبلاگ اعلام این رویداد این است که یک بخشی از یک سری از PS5 به روز رسانی وجود خواهد داشت "بسیار برای به اشتراک گذاری" در هفته های آینده.

نسل بعدی بازی خواهد بود که تمرکز این رویداد و بر اساس چندین شایعات و گزارش های ما نباید انتظار دیدن طراحی و یا یاد بگیرند که قیمت کنسول های امروز است. مانند آن را هیچ جای تعجب است که ناگهانی ظاهر listings برای PS5 در آمازون UK, همه, قیمت £599.99 (~$750) باعث به هم بزنید در روز چهارشنبه. خوشبختانه شرکت آمازون پس از تایید به IGN که در لیست بودند و خطا نیست, نماینده سونی در نظر دارد.

لیست 500GB, 1TB و 2TB مدل PS5 خال خال شد در آمازون بریتانیا روز چهارشنبه سه که قیمت £599.99. در آن شیرجه عمیق رویداد در اوایل این سال سونی اعلام کرد که PS5 خواهد کشتی با یک 825GB SSD ساخته شده اما هیچ اشاره ای متعدد ذخیره سازی اندازه. است که می گویند که وجود خواهد داشت بیش از یک PS5 مدل این سقوط اما آن را سخت به تصور کنید که هر یک از این لیست دقیق هستند.

"این یک خطا بود," آمازون انگلستان سخنگو گفته IGN در مورد لیست PS5 اشاره کرد که مثال "بود و قیمت به عنوان یک ساختگی محصول با ساختگی قیمت."

آمازون اغلب ساختگی ایجاد لیست هایی از این جلوتر از محصول اطلاعیه ها پر آنها را با اطلاعات صحیح و به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود. برای مقایسه خاطر این 1TB PS4 Pro در حال حاضر قیمت £349.00 در آمازون انگلستان, و آن را سخت به تصور کنید که سونی راه اندازی یک کنسول جدید است که هزینه تقریبا دو برابر در چند ماه. که گفت:, PS5 نمی خواهد ارزان به عنوان یک بلومبرگ گزارش در اوایل سال جاری پیشنهاد کرد که PS5 هزینه های تولید ممکن است به عنوان بالا به عنوان $450 در هر واحد. اگر درست و سونی را به مبارزه برای مطابقت $399 راه اندازی قیمت PS4.

اگر چه ما نمی انتظار شنیدن هر چیزی در مورد قیمت PS5 در امروز و آینده از بازی رویداد ما واقعا مطمئن نیستید که چه سونی در فروشگاه وجود دارد مطمئن می شود حداقل چند شگفتی است. خبر خوب این است که ما نمی خواهد که به صبر طولانی برای پیدا کردن به عنوان رویداد برنامه ریزی شده است برای شروع در 1 p. m. PT / 4 p. m. ET.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de