ترسناک اندروید نرم افزارهای مخرب اهداف صدها نفر از برنامه های محبوب اما شما نباید حذف همه آنها

یکی دیگر از عمده Android تهدید توسط محققان امنیتی کشف شد که این کمین در سایه در پیش بینی از آن زمان در بازیگوش

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 تیر 1399
یکی دیگر از عمده Android تهدید توسط محققان امنیتی کشف شد که این کمین در سایه در پیش بینی از آن زمان در بازیگوش موردتوجه وتماشای عموم. در راه این بلکراک نرم افزارهای مخرب شناسایی شده و با دقت مستند مردمی در بیش از ThreatFabric می تواند در نظر گرفته شود و حتی ترسناک و خطرناک تر از Joker ویروس ساخته شده است که عناوین به تازگی و یا مشابه دیگر آسیب پذیری های امنیتی در بر داشت برای جلوگیری از تا حد زیادی مشکوک برنامه ها در گذشته است.
چرا که بلکراک قرار گرفت که با هدف قرار دادن یک لیست طولانی از معتبر و محبوب برنامه های آندروید از جمله همه چیز را از پی پال به Gmail, Yahoo Mail, Uber, Netflix, eBay, Amazon, Wechat, WhatsApp, توییتر, اسنپ چت, اسکایپ, Instagram, Facebook, YouTube, ق, Infinite, وبلاگ Tumblr, Pinterest, آتش زنه, Grindr و حتی خود گوگل فروشگاه بازی. در مجموع ما در حال صحبت کردن در کمتر از 337 قربانیان بالقوه.

برای بسیاری از مردم که ممکن است تقریبا همه چیز آنها استفاده بر روی دستگاه های تلفن همراه خود را به صورت منظم بنابراین بدیهی است که راه حل برای این مشکل این است را حذف کنید تمام این برنامه ها و به دنبال کمتر محبوب جایگزین. شما صرفا باید مراقب باشید در مورد آنچه شما نصب و به خصوص که در آن شما نصب خود نرم افزار و به روز رسانی از.

برنامه های خود مخرب نیست

به عنوان شما می توانید تصور کنید, فوق, برنامه, شبکه های اجتماعی, ارتباطات و خدمات دوستیابی خطرناک نیست خود را به جای هدف قرار داده دقیقا به دلیل موفقیت در سراسر جهان و درخواست تجدید نظر توده توسط یک تروجان بانکی که را موفق به لغزش از طریق فروشگاه Google Play فیلتر نشده است.

به عبارت دیگر شما باید چیزی برای نگرانی در مورد حداقل تا آنجا که این ویروس خاص نگران است اگر شما دانلود همه چیز از یک منبع رسمی. خطر سطوح هنگامی که شما را وادار به نصب گوگل "به روز رسانی" را از شخص ثالث و منابع است که یک پرچم قرمز است.

متاسفانه, آن را به طور کامل روشن نیست آنچه که شما می توانید برای تمیز کردن گوشی خود را از بلکراک نرم افزارهای مخرب اگر شما سقوط طعمه به چنین باطل و موذی حمله خواهد کرد که به سرعت گسترش در سراسر سیستم خود را بدون ترک ردیابی. دلیلش این است که Trojan قادر به جلوگیری از بسیاری از برنامه های آنتی ویروس از شروع در علاوه بر این به فیشینگ همه چیز از اطلاعات مالی خود را به رسانه های اجتماعی نام کاربری و کلمه عبور.

طبیعی است که هدف اصلی است برای سرقت اطلاعات کارت اعتباری اما برنامه های مختلف اعتبار نیز برای انجام بد بازیگران در پشت بلکراک و شما می توانید پیام های متنی خود را به ربوده نیز هست.

یک بازی ساده اما فوق العاده بلند پروازانه ویروس

در حالی که به دور از جدید و یا نوآوری در هسته خود این خنک کننده تروجان بانکی می کند چند چیز متفاوت از پیشگامان آن لقب LokiBot, MysteryBot انگل و خشایارشا. به جای اضافه کردن ویژگی های جدید و افزایش پیچیدگی آن است که معمولا مورد در این تاریک و شیطانی جهان بلکراک است که در واقع نگه داشتن همه چیز ساده تر از همیشه با تمرکز بر ترین "مفید" توابع از نظر سرقت اطلاعات شخصی است.

چه گسترش یافته است در مقایسه با قبلی تروجان بانکی است که لیست مورد نظر با تعداد غیر منتظره ای بالا از "روند" اجتماعی و دوستیابی پیوستن به برنامه های معمولی گروه خدمات مالی از موسسات مستقر در ایالات متحده, و همچنین استرالیا و کانادا و کشورهای مختلف اروپایی.

در واقع بلکراک است مصاحبه net گسترده تر از هر یک از پیشینیان خود مطمئن شوید تقریبا هیچ کس است که با استفاده از یک تلفن آندروید امروزه امن است, بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند به آنچه دستگاه استفاده می کنید چگونه شما می خواهم برای ارتباط با دوستان و ایجاد امکانات جدید و یا آنچه که بانکداری آنلاین کانال شما ترجیح می دهید.

هنوز هم ساده ترین و امن ترین و ترین ادم راه برای ماندن و محافظت از این نوع تهدید باقی مانده است هرگز تکیه بر یک برنامه شخص ثالث فروشگاه و همچنین نصب قابل اعتماد ضد ویروس راه حل قبل از مشکوک یک حمله سایبری و به صورت دوره ای بررسی برنامه خود را ویرایش و همچنین اظهارات کارت اعتباری خود را برای هر غیر مجاز و یا معاملات مشکوک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب