Savage بررسی این جدید Netflix فیلم آن را به دست آورده 0% گوجه فرنگی فاسد نمره

در نظر چه جدید در Netflix بکشد در این آخر هفته streamer آخرین اصلی شامل ارائه یک فیلم جدید به کارگردانی Olivie

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 خرداد 1399
  • در نظر چه جدید در Netflix بکشد در این آخر هفته streamer آخرین اصلی شامل ارائه یک فیلم جدید به کارگردانی Olivier Megaton به نام آخرین روز از آمریکا جنایت.
  • این فیلم بر اساس یک رمان گرافیکی ایجاد شده توسط ریک Remender و گرگ tocchini را و آن را به عرضه در Netflix بکشد در روز جمعه.
  • بررسی چند شده اند ، همانطور که از زمان نوشتن این مقاله این جدید Netflix اصلی فیلم یک 0% نمره در گوجه فرنگی فاسد و بینندگان به طور مشابه به انفجار این فیلم در رسانه های اجتماعی.

اگر شما مانند من هستید, یکی از چیزهایی که در مورد آخر هفته — به خصوص با توجه به استرس زا همه چیز است که به تازگی با این دنیای جدید از کار و زندگی روزانه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بر ما است که لوکس بودن قادر به استراحت در نهایت این که آیا آن را در مقابل تلفن خود و یا تلویزیون و چک کردن چه جدید در Netflix بکشد. اگر شما مانند من هستید شما تمایل را به نفع شک وقتی که می آید به تلاش جدید Netflix اصلی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. اما حتی من محدودیت هستم و مجبور به توقف زمانی که من دیدن سرفصل های مورد بررسی از جدید Netflix فیلم که سطل زباله آن را به عنوان "بد باید آن را غیر قانونی است." فوق فیلم جدید با این مشکوک افتخار است که روز گذشته از آمریکا جنایتکه عرضه در Netflix بکشد در روز جمعه — که از زمان نوشتن این مقاله به دست آورد تا 18 منتقدان در بررسی بر روی گوجه فرنگی فاسد نقد و بررسی تجمع, سایت کسب درآمد از آن خدا-افتضاح 0% نمره.

این فیلم که Netflix روزانه رتبه بندی محبوب ترین مطالب در streamer را نشان می دهد که در #3 در ایالات متحده به عنوان در حال حاضر دو و نیم ساعت ، و با توجه به Netflix طرح به شرح زیر است: "به عنوان یک نهایی پاسخ به تروریسم و جرم و جنایت دولت آمریکا برنامه ای برای پخش یک سیگنال ساختن آن غیر ممکن است برای هر کسی که آگاهانه مرتکب اعمال غیر قانونی. گراهام Bricke (ادگار رامیرز), حرفه ای, جنایی بود که هرگز قادر به ضربه زدن به امتیاز بزرگ تیم با معروف گانگستر فرزندان کوین نقدی (Michael C. پیت) و بازار سیاه هکر شلبی دوپری (Anna Brewster) به ارتکاب دزدی قرن و آخرین جنایت در تاریخ آمریکا قبل از سیگنال خاموش می رود."

برای تلفن های موبایل مانند یک پایه-به اندازه کافی اجرا از آسیاب فیلم اکشن, راست? در حال حاضر بررسی این نمونه ها را از نزدیک-جهانی تیز و برنده شمع از بررسی است که ... اجازه دهید فقط می گویند صرف نظر از محاسن یک فیلم و یا عدم آن, آن است که عملا بی سابقه برای یکی از Netflix ارائه شده به این تمسخر توسط تقریبا همه. ساخت و بررسی انتقادی پاسخ در اینجا یک داستان اخبار در خود و برای خود.

یک نمونه:

  • از مجله نیویورک/کرکس: "در عین حال یکی دیگر از insipidly sleazy, مارمولک-مغز ساقه-'em-up است که از طریق آن بسیار کندی نشان می دهد که چگونه صدای موج مانند رنگ پریده کرایه تبدیل شده است در فرهنگ ما."
  • از Hbo: "یک braindead تقلا کردن که قتلگاه به جلو مانند zombified پوسته از heist فیلم آن را می خواهد."
  • در نهایت از هندوستان تایمز: "فکر می کنم از آن را مانند گزارش اقلیت, اگر آن را به حال شده است کارگردانی استیون اسپیلبرگ اما کسی که ساخته شده است که دو گرفته شده ، "

بعضی اوقات شما یک کج نمره در گوجه فرنگی فاسد برای یک فیلم که خرد کردم با منتقدان — با مخاطبان هنوز گرم شدن به آن به هر حال. متاسفانه که قطعا چنین نیست اینجا. مخاطبان نمره آخرین روز از آمریکا جرم است هنوز وحشتناک 22 درصد را به دست آورد از 63 رتبه کاربر.

البته در دراز مدت نتیجه از یک فیلم فلاپ نمی دندانه Netflix وضعیت به عنوان پادشاه از رسانه های جریان. هنگامی که آن را گزارش آخرین آن درآمد سه ماهه در ماه آوریل این پرچم در حال اهتزاز بود تقریبا 183 میلیون مشترک پس از اضافه کردن 2.3 میلیون دلار در آمریکا و کانادا در سه ماهه اول و 13.5 میلیون دلار در سطح بین المللی. اما با این اندازه و برجستگی آن نتواند زودگذر به عنوان آنها ممکن است دریافت outsized به اشتراک گذاری توجه است.

در اینجا برخی از زود واکنش توییتر به روز گذشته از آمریکا جنایت:


یک صحنه از "روز گذشته از آمریکا جنایت" جدید Netflix اصلی است. منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن