سامسونگ Galaxy S20 فن Edition 5G را در یک چیز مشترک با S20 و S20+

کهکشان S20 و S20+ دوربین حتی اگر سامسونگ در حال آماده سازی خود برای پرده Galaxy Note 20, توجه داشته باش

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
حتی اگر سامسونگ در حال آماده سازی خود برای پرده Galaxy Note 20, توجه داشته باشید 20 Ultra و گلکسی برابر 2 هفته آینده آن را تقریبا احساس می کند مانند وجود دارد بیشتر هیجان گردآوری اطراف کهکشان S20 فن نسخه از اواخر.
این وارث ظاهری به اوایل سال 2020-منتشر شد کهکشان S10 Lite تنها انتظار می رود به آن تجاری اولین مدتی در اکتبر اما در حالی که ما تا به حال نشده یک بصری نشت هنوز این گوشی را با مشخصات و امکانات تقریبا به طور کامل در حال حاضر.
آخرین شایعه "تایید" و جزئیات بیشتر از یک قطعه بسیار مهم از پازل نشان داد فقط در هفته گذشته به عنوان پرکار leaker یخ جهان aka @UniverseIce است در یک موقعیت برای اثبات جالب شباهت بین آینده S20 FE نوع موجود و اعضای high-end Galaxy S20 خانواده است.

اجازه ندهید ظاهر شما احمق

شما باید به خوبی آگاه حالا که دوربین گوشی های هوشمند مشخصات می توان فریب با مگاپیکسل بالاتر شمارش اغلب معادل به پایین تر از زندگی واقعی مهارت های عکاسی. کاملا bonkers صدایی 108MP اولیه تیرانداز در پشت کهکشان S20 فوق العاده برای مثال بسیار از بهترین در جهان است در حالی که S10 Lite را 48MP دوربین اصلی بدیهی است که نمی تهمت تصویربرداری عملکرد S10 و S10+ که هر دو "حل و فصل" به صورت متوسط صدایی 12MP لنز برای "عادی" عکاسی.

صحبت از سنسور 12MP هر دو S20 و S20+ حفظ که تعداد مگاپیکسلی در اوایل این سال و در حال حاضر S20 فن Edition است که به طور گسترده ای انتظار می رود به دنبال کت و شلوار. که ممکن است احساس مانند یک جمع و جور کردن بیش از فوق کهکشان S10 Lite اما یخ جهان معتقد است سه غیر فوق العاده اعضای S20 فهرست به اشتراک گذاری بیش از همین تعداد مگاپیکسل به صورت اولیه خود عقب خلق کرده است.

ظاهرا کهکشان S20 FE است به استخدام همان Sony IMX555 سنسور تصویربرداری به عنوان این S20 و S20+ که می تواند به عنوان یک ناامیدی برای مردمی انتظار سامسونگ به استفاده از آن داغ جدید خانه 50MP Isocell GN1 لنز. سپس دوباره در حالی که خاص سنسور قطعا برای تلفن های موبایل بزرگ خود را در دنیای واقعی قابلیت ها و عملکرد تا حد زیادی ناشناخته است.
در ضمن S20 و S20+ می توانید برخی کاملا زرق و برق دار نزدیک در ایده آل (و حتی نه چندان ایده آل) در شرایط کم نور است که باعث می شود ما امیدوار است که کهکشان S20 فن Edition نمی خواهد نا امید در این خصوص مهم وزارت امروزه یا نه.

دوربین اصلی نخواهد بود نقطه فروش کلیدی به هر حال

باید منصفانه سیستم تصویربرداری در تمامیت آن صدا به عنوان موثر به عنوان برخی از دیگر کهکشان S20 فن Edition 5G مشخصات و ویژگی های ترکیب که 12MP اولیه لنز با سنسور 12MP (به احتمال زیاد مجموعه به اتهام ultra-wide-angle عملیات) و همچنین به عنوان یک 8 مگاپیکسلی تله اهمیت مجهز به زوم اپتیکال 3x عملکرد.

همه در همه, که قطعا بد نیست اما آن را نیز نه به عنوان بزرگ به عنوان اصل تضمین شده Snapdragon 865 پردازنده ساخته شده 5G پشتیبانی عظیم 4,500 میلی آمپر باتری و مایع 120Hz نمایش. ما در حال صحبت کردن تا حد زیادی برتر spec sheet در اینجا به آنچه که "به طور منظم" تبصره 20 را برای رفتن آن و در عین حال به 5G را فعال کنید S20 آهن است که نوک به بهانه حدود 800 دلار در ایالات متحده هنگامی که آن را در نهایت به فروش می رود.

همه چیز در نظر گرفته, این پسر بد به نظر می رسد مانند یک مطلق سنگین وزن ارزش قهرمان بر روی کاغذ با یک دسته از دیگر چیزهای هیجان انگیز از جمله مقاومت در برابر آب IP68 یک 6.7 اینچ یا بیشتر صفحه نمایش با رزولوشن مناسب و مدرن و با طراحی نو-کوچک سوراخ پانچ همچنین شایعه شده بود بر روی کارت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب